Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת תוכנת ניווט על מכשיר יעודי

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 2367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אייל,

לא הצלחתי למצוא ברשת את INSTALLATION MANUAL לדגם שלך אבל מחיפוש בגוגל התמונות של אחורי המכשיר שלך מראות שייש לו חיבור מתאים.

בעקרון מה שאתה צריך נקרא GPS NAVIGATION BOX שמתחבר לJVC מקבל מתח ומחובר לאנטנת GPS שאתה מקבל בערכה ובדרך כלל גם רמקול חיצוני.

היחידה בעלת כרטיס SD CARD שעליה אתה מתקין IGO וכל השליטה נעשית באמצעות המכשיר.

אני ב2011 הבאתי יחידה כזו ישירות מסין (במהלך ביקור שם) כי המחירים בארץ היו פשוט הזויים (גם בגלל עלות הIGO המקורי)

היחידה שלי הגיעה עם IGO והמוכר שם לי גם מפות של ישראל בזמנו. מזמן שדרגתי לIGO פרימו ומידי פעם אאני מעדכן את המפות משירשור המפות.

היחידה שאני הבאתי לKW-AVX846 נרכשה מפה:

http://www.made-in-china.com/showroom/sinoembed-gps/product-detailebEnQxlkOBRd/China-Navigation-Box-for-JVC-Car-Audio.html

לא רואים בתמונה אבל היא בעקרון מגיעה גם עם רמקול חיצוני. היצרן הספציפי הזה יצר לJVC אוסטרליה שמכרה את המכשיר והמערכת כבאנדל שמותג בשם HBA.

דוגמא נוספת מאליאקספרס:

http://www.aliexpress.com/store/product/Gps-box-for-JVC-car-dvd/806077_720139734.html?spm=2114.32010308.4.2.W1Nk9m

זה בערך מה ששילמתי על היחידה שלי ב2011 כשבארץ מתקינים רצו על היחידה כולל מפות כ2500 שקל.

הייתי מציע לך לקפוץ לגיל קאר (היבואנים הרשמיים) ולראות איזה יחידות מציעים היום וכמה זה יעלה לך?

הפיצ'ר שלי ספציפית חסר ביחידה שלי זה האפשרות שהנחיות הניווט יושמעו דרך המערכת ולא דרך הרמקול החיצוני והבנתי שייש יחידות שיודעות לעשות את זה. יש לזה כמובן גם יתרונות וגם חסרונות.

אגב, ביומיום אני לא משתמש בזה בכלל אלא בוויז על הפלאפון.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 292
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

להוציא למעלה מ-$200 על דבר כזה נשמע לי מוגזם. קנה מכשיר סיני יעודי בעלות של עד $70, לא צריך יותר מזה. המכשיר יכול לשמש אותך גם בנסיעות לחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הקטע שרציתי להמנע מלגעת בסמארטפון בנהיגה.

מדובר באוטלנדר חדש שמשום מה עד לא מזמן אובזר במולטימדיה עם gps ועכשיו לא..

200 דולר זה יותר מידי. וגם כך אני באמת רוצה וויז ולא igo.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוציא למעלה מ-$200 על דבר כזה נשמע לי מוגזם. קנה מכשיר סיני יעודי בעלות של עד $70, לא צריך יותר מזה. המכשיר יכול לשמש אותך גם בנסיעות לחו"ל.

אגב שב2011 קניתי את זה ב200 דולר מסין המתקינים בארץ לא יתביישו וביקשו 2500 שקל עבור מוצר סיני דומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

כתבתי לך בשרשור השני שגם בו שאלת, למקרה שלא ראית,

מכשיר בפני עצמו רק בשביל ניווט?

אם כן, הזמנתי לא מזמן את זה לאבא שלי

http://www.aliexpress.com/item/XGODY-2015-New-Model-718-HD-800-480-7-inch-Track-Car-Vehicle-Mediatek-GPS-Navigation/32352872986.html

בסך הכל נראה שיעשה את העבודה.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אפשר,

אני לא אגיד שאין חסרונות, הטאצ' לפעמים לא הכי מדהים,

והסטנד עם התופסן לשמשה לא הכי נוח,

אבל ב-200 ש"ח נראה לי שזו עסקה טובה בתקווה שיפגין אמינות לטווח ארוך.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכשיר עצמו כשמפעילים אותו, התפריט הוא באנגלית,

לא שיש לי עניין באופציות האחרות שיש בו, כמו נגן ושטויות כאלה,

מפעילים את תכנת הניווט ובה יש עברית (צריך לשים לב אם מזמינים ממוכר אחר),

ברור שגם אם אין עברית, סביר להניח שאפשר להוסיף או בכלל להתקין גרסה אחרת של תכנת ניווט עם עברית.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
שלום לכם

ניסיתי לעדכן את המפה במולטימדיה ברכב (אייגו שמונה) למפת ישראל המעודכנת. אך כאשר אני מפעיל את הIGO במערכת התוכנה לא עולה בטענה שהיא לא מצליחה לטעון את המפה. (פשוט ביצעתי החלפה של קובץ ISRAEL.FBL שנמצא בתוך תיקיית CONTENT/MAP).

האם מישהו נתקל בתופעה? האם עשיתי משהו לא נכון?

ד"א, מה לגבי קבצי FDA, FTR? להוסיף אותם גם לתיקייה MAP? למרות שלא היו כאלו לפני כן.

התוכנה שמותקנת ברכב היא חוקית עם רישיון מוגבל, ולכן לא קוראת מפות אחרות/נוספות.

כדי לקרוא מפות עדכניות, מומלץ להתקין תוכנה פרוצה במקום המקורית. תוכנה אפשר להוריד מכאן.

אני מניח שהתוכנה המקורית מותקנת על כרטיס SD. שמור את הכרטיס המקורי כגיבוי, אל תעשה איתו כלום.

מה שצריך לעשות זה להעתיק את תוכנת ה-Igo שהורדת לכרטיס חדש, לתת למחיצה ולקובץ ההפעלה את השמות המקוריים כמו שקיימים בכרטיס המקורי ולהפעיל את התוכנה.

לגבי המפה, כן, להחליף את זו שבמחיצה content/map.

לגבי שאר הקבצים, קרא כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...