Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת תוכנת ניווט על מכשיר יעודי

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 2370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי מכשיר ישן של QUE וכרטיס זיכרון מקורי עם מפת ישראל, אפשר בבקשה הסבר מפורט שלב אחרי שלב מה צריך לעשות כדי לעדכן את המפה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 292
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תקרא את פוסט #117.

תעבור לפוסט #118, שם נמצאות ההנחיות, כשהדבר החשוב ביותר הוא "יש להקפיד על שם מחיצה כמו בכרטיס הזכרון המקורי וגם את שם קובץ ההפעלה (exe) לשנות לשם של קובץ ההפעלה המקורי". כשההקפדה כוללת אותיות גדולות/קטנות כמו בכרטיס המקורי.

תקרא את שאר ההתכתבות שלי עם ravivhaik, ובפוסט #126 יש את הסיכום.

אחרי שתיצור את הכרטיס החדש והכל יעבוד כמו שצריך, תחליף את המפה עם המפה החדשה משרשור המפות.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי נסיון עם המכשיר הזה.

הדבר היחידי שניתן לנסות בלחץ הזמן שאתה נמצא בו, זה לקחת כרטיס זכרון חדש ולשים עליו את התוכנה שבקובץ ההורדה. יש להקפיד על שם מחיצה כמו בכרטיס הזכרון המקורי וגם את שם קובץ ההפעלה (exe) לשנות לשם של קובץ ההפעלה המקורי.

השקעתי שעות כדי להביא לך פתרון, ולפרט את אופן הביצוע שלב אחרי שלב.

עד היום אין לי מושג אם זה עבד או לא. אם זה עבד, אולי תיסע לאיטליה עם מכשיר ה-Mio?

איפה נמצא קובץ ההורדה עם התוכנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מכשיר IPAQ 5940 של HP, שהשתגע (יכול להיות עקב בטרייה שכבר מתה, נדלק רק כשמחובר למתח, אך עובד בצורה לא תקינה ונתקע בפעמים האחרונות לאחר איפוס המסך כתב שחסרים לו כל מיני קבצים גם לאחר הארד ריסט),

חשבתי להחליף ולקנות משהו זול, האם מכשיר כזה יתאים? או שזה ממש הימור וחבל על הכסף או שבכלל התופעה נורמלית לבטרייה כל כך זקנה (לפחות 7 שנים) והחלפתה תפתור הבעיה.

http://www.banggood.com/7-Inch-MTK912S-128MB-800MHZ-4G-RAM-Windows-CE6_0-Vehicle-GPS-p-956891.html

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי להחליף ולקנות משהו זול, האם מכשיר כזה יתאים? או שזה ממש הימור וחבל על הכסף.

נראה בסדר, win ce6 עם ram של 128M אמור לעבוד סבבה.

עריכה: תנסה לחפש אחד עם rom של 8 ולא של 4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, פאסאט

אני קראתי את ההוראות בעמוד הראשון והסברים נוספים שלך.

אני שיניתי את השם של התיקיה הראשית שלך לשם של התיקיה הראשית שהייתה בכרטיס המקורי שלי (igo).

הגדרתי את הנתיב בque ובקובץ sys.txt שיניתי ל igo ( בשורה הראשונה).

הכנסתי את הכרטיס החדש וכנראה התוכנה עובדת בסדר.

אולי יש עוד דברים שצריך להגדיר או לשנות?

תודה!

עריכה אחרונה על ידי דניאל1983
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי את המדריך על מכשיר MIO MOOV 500 היה מותקן עליו מערכת ניווט של מיו מ 2008 , אבל כשאני מדליק אחרי שאני מחכה 20 שניות, הוא פשוט מראה חיבור למחשב. (יש לציין שהשתמשתי בקובץ פריצה שהעלת פה לMIO MOOV 320 כיוון שלא מצאתי ברשת של 500)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלקסי 3 לא מותקן Igo אלא Primo.

תוריד את גלרית הרכבים, פרוש אותה במחשב. תעתיק למכשיר למחיצה content/car את קובצי ה-zip (כמו שהם, ב-zip) של הרכבים שמעניינים אותך.

בתוכנת הניווט, בתפריט:

עוד-> הגדרות-> הגדרות מפה-> דפדף למטה עד "גלריית רכבים בתלת-מימד" ותבחר את הרכב הרצוי.

אם המכונית גדולה מידי על המסך, תקרא בפוסט #130 את ההוראות של "שינוי גודל החץ המנתב את הקובץ", ותפעל לפיהן לשינוי הגודל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלקסי 3 לא מותקן Igo אלא Primo.

תוריד את גלרית הרכבים, פרוש אותה במחשב. תעתיק למכשיר למחיצה content/car את קובצי ה-zip (כמו שהם, ב-zip) של הרכבים שמעניינים אותך.

בתוכנת הניווט, בתפריט:

עוד-> הגדרות-> הגדרות מפה-> דפדף למטה עד "גלריית רכבים בתלת-מימד" ותבחר את הרכב הרצוי.

אם המכונית גדולה מידי על המסך, תקרא בפוסט #130 את ההוראות של "שינוי גודל החץ המנתב את הקובץ", ותפעל לפיהן לשינוי הגודל.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקישור בפוסט #131 לא עובד, אשמח לקישור חדש, תודה.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קישור חדש במקום פוסט #131.

תוכנה להתקנה (IGO 8.3.5) (מפה עדכנית ניתן להשיג כאן).

הוראות התקנה בפוסט #1.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...