Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמפו יעודי לרכב- מועיל או סתם ביזבוז כסף?

שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 420
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חודש מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...

מבולבל מכמות המידע שכאן , יש לי כמה שאלות :

1. יש ברשותי גרניק של קארצ'ר דגם K5.20 , איך אני מוצא מקציף שתואם לגרניק? מצאתי המון באליקספרס/איביי אבל לא יודע איזה מתאם שייך לגרניק שלי.

2. שמפו , ראיתי שממליצים פה על שמפו מקציף Honeydew . מספיק למלא אותו במקציף שמחובר לגרניק או שצריך לדלל אותו ? לא מצליח להבין את התהליך .

3. רוצה לדעת האם התהליך שטיפה הוא כזה (בעזרת גרניק כמובן) :

- לשטוף במים את הרכב .

- להשתמש במקציף ולפזר שמפו על כל הרכב.

- לנקות עם ספוג/כפפה יעודית את הרכב.

- לשטוף עם מים ולייבש .

תודה לעוזרים.

Honda Civic 2006 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

בוקר טוב חברים, שבוע טוב 8)

איך השמפו של שול?

הוא לא זול, 79 ש"ח ל 500 מ"ל. האם הוא מצדיק את המחיר היקר?

או שגם כל שמפו של CG ב 40 שקלים יעשה עבודתו נאמנה?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.היום זה רק 80שקל וזהו כמעט מחיר חו"ל

ב.שמפו מיוחד זה עם % הגנה מאד גבוהה ופי כמה וכמה ממתחרים ובטח משמפו שציינתה

ג. אני מוכן לעשות לך הדגמה חינם עם השוואה של השמפו שציינתה

בבקשה סרטון שלהם:https://www.youtube.com/watch?v=NfKgcwY4hz8

שמפו הזה קיים גם באוטוסטור וגם אצלי

תבחר לבד ובקש הדגמה,מה שתבחר

תודהיעקב אלטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

חס וחלילה סבון כלים,

יש שמפואים שמיועדים לרכב, וכמובן לא לעבוד עם מטאטא, אלא עם כפפת מיקרופייבר ולייבש את הרכב בעזרת מגבת מיקרופייבר ולא ג'ילדה/חולצה ישנה.

המלצות ממוקדות יותר תוכל לקבל בפורום דיטיילינג.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום לכולם,

קראתי הרבה שרשורים פה בפורום אבל קצת הלכתי לאיבוד וגם לא לגמרי מצאתי מה שיענה על השאלה שלי.

יש לי גם onr וגם שמפו CG Citrus. הבעיה העיקרית שלי היא שאני מוגבל עם עניין המים, לכן מעדיף להשתמש בשיטת המרססים והמטליות עם onr. השאלה היא האם בשיטה הזאת יש צורך גם בשמפו? אולי בשביל הפרי-ווש להשתמש בonr כדי לרכך ולהמיס את הלכלוך ולאחר מכן לרסס עם השמפו? או שאין צורך?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה קנית שמפו סיטרוס אם אין לך גישה לצינור? שמפו קונה מי שיש לו זרם קבוע של מים. אחרת זה רק NO RINSE כמו של אופטימום או כימיקל גייז. אין לך אפשרות לעשות פרה-ווש קלאסי.

אפשר לרכך עם ONR את השטח לפני. יגידו לך פה לשים בדילול קוויק דיטיילר, אבל מיותר לדעתי. תכין דלי ONR עם הדילול הרגיל, של שטיפה. מהדלי הזה קח לך בקבוק ספריי גדול, שפריצר, ותמלא אותו.

תשפריץ בנדיבות על כל הרכב. תמתין איזה דקה-שתיים. ואז תיגש לשטיהפ עצמה. לשמפו שלך אין שימוש אם אין לך מקור מים, אלא אם כן אתה רוצה לסחוב דליים וגם אז ...זו תהיה שטיפה מעפנה...שמפו מורידים עם זרם מים בלחץ כמו מזה של צינור או משאבה, ולא מזריקת מים מדליים על הרכב..

עריכה אחרונה על ידי ניסאן מיקרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לא ממש לא, הסבון יצור סימנים על השמשה ויעשה לך בעיות במערכת הצינורות והמשאבה כשיתייבש שם

אבל אם תשיג o.n.r שהוא משמש גם כשמפו כחלק מיתרונותיו תוכל להשתמש בו בתור נוזל שמשות

תוכל גם להשתמש בסתם מים מזוקקים (קנויים בלבד, לא מהמזגן וכו') ואם תרצה פתרון טוב תזמין מאייבי את הקפסולות שמוסיפים לגריקן קנוי של 4 ליטר של מים מזוקקים, תחפש לינק דיברו על זה פה לא מזמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שלום,

אני שוטף את הרכב שלי כבר זמן רב בשלב ה Pre-Wash עם Honeydew,

אך יש לי הרגשה מאוד חזקה שהוא פוגע לי בשכבת ההגנה שמיושמת על הרכב שלי(Menzerna PL).

מבקש את המלצתכם, ודווקא מאנשים שמתנסים בעצמם על רכביהם אשר מצופים בחומרים כמו אוטם/ציפוי מסויים

אשר לדעתם לא פוגע בשכבת ההגנה וכן תורם לשלב ה Pre-wash לפירוק הלכלוך הראשוני.

חשבתי על ה Mr.Pink, אך זכור לי שמועות לא טובות ששמעתי עליו.

אודה לעזרתכם,

תודה רבה.

Seat Leon 1.8T 248Hp//2017

Stage 1 // Revo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...