Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלים ברכב לחיים יעילים יותר

wwave
שימו לב! השרשור הזה בן 3989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה הגדג'ט שעושה את החיים שלך ליעילים / נוחים יותר בזמן נהיגה / סביב הרכב?

זה יכול להיות תת-מערכת כלשהי רכב / מכשיר נפרד חדש כלשהו / פיצ'ר במכשיר / אפליקציה, וכד'.

דוגמאות טריביאליות: חיוג קולי, DVR שחוסך סיבוכים בבתי משפט, שלטי נוחות.

si vis pacem, para bellum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

MP3 מסך מגע מאוד קל לתפעול - לא קשור לרכב

בקרת שיוט מאוד קלה ונוחה.

כמובן בקרה על המערכת מההגה

מחשב הרכב-

כל מחסור של שמן, אוויר, מים וכ'ו המחשב מודיע.

נעילה אוטומטית בתחילת נסיעה, ופתיחה אוטומטית במעבר לפארקינג

מטען USB

מספיק מקום בשביל לפרוס מזרן ולישון כמו במיטה בבית

ונראה לי שזה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרת שיוט, מטען לפלאפון ותושבת בשבילו :)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק - sticky1.jpg

שם על הדשבורד וזה תופס את הסיגריות / כסף קטן / עטים וככה כשאני יוצא מהאוטו אני לא שוכח את זה באוטו... לפעמים אני גם מדביק את זה על ההגה ומשתמש ככה בוויז - זה ממש נוח וחיים אחרים.

ווידוי קטן - אני מוכר כאלה אז מי שרוצה - בפרטי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים אני גם מדביק את זה על ההגה ומשתמש ככה בוויז - זה ממש נוח וחיים אחרים.

איזה כיף, אין כמו מסך של 4.3 אינצ' שעף לך לפנים בזמן תאונה. טוב נו, זו היא הברירה הטבעית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק על ההגה, גם בתמונה נראה שהמכשירים מסתירים איזו כרית אוויר לנוסע, הייתי נמנע מכך גם אם אין נוסע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף, אין כמו מסך של 4.3 אינצ' שעף לך לפנים בזמן תאונה. טוב נו, זו היא הברירה הטבעית...

לי המליץ על זה מישהו עם אופנוע - לא האמנתי לו ושבועיים שיגעתי אותו שזה לא אמיתי.. בסוף בדקתי על זה קצת והכרתי עוד מישהו עם קטנוע שיש לו כזה - הוא צילם לי סרטון שהוא מדביק את זה על הפלסטיקה הצדדית של הקטנוע (מקום חשוף לרוח) ותוך כדי שהאייפון שלו דבוק הוא נוסע על 50 קמ"ש והאייפון לא עף.

קניתי את זה וניסיתי וואלה זה גאוני, היום אני מקושר עם מישהו שמייבא כאלה ואני עוזר לו למכור כאלה - מוכר עשרות יחידות בחודש.

ולמה שהפלאפון יעוף לי לפנים ? במקסימום הוא יפול למטה אבל גם זה לא קורה כי הוא נדבק ממש טוב (גם לי היה קשה להאמין אבל עובדה שזה עובד)

ודרך אגב - זה מסך 4.8 אינץ'.

עריכה - בקשר לכריות אוויר - קשה לי להאמין שזה מה שימנע מהכרית אוויר להיפתח - אבל כן אני מסכים - אם יהיה דבוק לשם פלאפון זה עלול להיות מסוכן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק - sticky1.jpg

שם על הדשבורד וזה תופס את הסיגריות / כסף קטן / עטים וככה כשאני יוצא מהאוטו אני לא שוכח את זה באוטו... לפעמים אני גם מדביק את זה על ההגה ומשתמש ככה בוויז - זה ממש נוח וחיים אחרים.

ווידוי קטן - אני מוכר כאלה אז מי שרוצה - בפרטי :)

לא מתאים לאקלים הישראלי, נמס לדאשבורד תוך שבועיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...