Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז בכמה הנטו שלכם הולך לרדת עם עליית מס הכנסה והמע"מ?

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 3964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אצלי זה מגיע למאות שקלים, כיוון שנהניתי גם מזיכוי של נק' מס עקב היותי אקדמאי.

ממש מבאס את התחת. תכל'ס אני מבין שצריך לקצץ, אבל זה עדיין מבאס. מן הסתם גם לא יחזירו את נק' הזיכוי הזו, וגם כשיחזירו - אני כבר לא אהיה זכאי לה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עזוב את הנטו. רק מהעלאת מס ההכנסה אני נפגע בכמה מאות טובות.

לקחו לי מעל 100 ש' בקצבאות הילדים.

בעקבות העלאת המע"מ, ההצאות השוטפות שלי יעלו בעוד כמה מאות טובות.

(ואם נדמה לך שהעלאת המעמ באחוז מעלה את המחירים רק באחוז, אתה טועה)

סיגריות ואלכוהול, יעלו לי עכשיו יותר.

החשמל יעלה ב6.5%.

אמנם לא נוגע לי אישית- אבל אלו שנהנו מסבסוד הגנים, אלו אנשים קשי יום ממילא, שעכשיו יהיה עבורם בלתי אפשרי.

העיקר שאינטל וטבע לא נפגעו. איזה פחד, הן עוד היו סוגרות ועוברות למדינה שמשלמים בה פחות מיסים מ-0.08% שהם משלמים.

והגולם הזה עוד מגיב (בפייסבוק כרגיל) ש"זה יהיה כואב אבל קצר".

זה כנראה משפט שהוא לקח מהליך אנלי דומה שראה בסדרה אוז.

אבל אתה יודע מה- זה העונש של "מעמד הביניים" שהצביעו לו כי האמינו לו שהוא ייצג אותם נאמנה.

אז שיהיה להם עכשיו "כואב אבל קצר" , כמו שהוא הבטיח להם.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה כל כך צפוי. אני טענתי את זה כבר קודם שאנחנו נשלם את המחיר וששום דבר לא ישתנה.

מה שיפה זה שעם כל הרעש שהכסף אצל החרדים והם אשמים בכל מהם קיבלנו רק 300 מליון שקל. עם כל הכבוד כבר עדיף שיחזירו להם את הכסף, יוסיפו להם עוד קצת ויעזבו אותנו בשקט.

אין לי בעייה אם על רכבים מעל ל 150K נשלם עוד 10K, שטלויזיות 50 אינטץ' ומעלה יעלו עוד 2000 ש"ח וכו' אבל תעזבו את האוכל, המים והחשמל בשקט. מאיפה זוג קשישים שחיים על ביטוח לאומי אמורים להביא כסף לאוכל?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנאחס זה שמזברים את האזרח הקטן גם במס הכנסה, וגם מע"מ. למעשה, אתה משלם מס פעמים. מי שיכול לעבוד בשחור, או מעלים מס, יוצא שהוא משלם רק מע"מ :| ואז מתפלאים למה אנשים מעלימים מס - הרי במהלך הזה המדינה ממש מתחננת לאזרחים שיעברו על החוק :roll:

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כואב? כן. קצר? תסמוך על 120 החמורים שבירושלים שהמצב ישאר כך לעד.

בת'כלס, אנחנו זוג צעיר עדין בלי ילדים, בלי משכנא או שכר דירה, נמצאים בעשירון השישי מבחינת הכנסות, כלומר מעמד ביניים פרופר ועדין אם אנחנו מצליחים לחסוך 500 שקל בחודש אני אומר תודה.

עכשיו גם זה הולך לעזאזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שקורה כשפקידי האוצר ושרי אוצר עם אצבע קלה על ההדק, מאשרים החלטות.

החוק שנוסח בצורה חסרת אחריות בדמות הטבות לחברות הענק במשק , במקום לתחום את גובה הרווחים המקסימלי ולקבוע שם מדרגות מס, נתנו נוסחה של ילדים בכיתה ג' שקובעת % קבוע מראש וכך המדינה מפסידה כל שנה כ10 מיליארד שח לפחות ממיסוי.

אחד הדברים ההזויים זו חברת כיל שכל המשאבים שלה נמצאים בארץ וגם אם תרצה לא תוכל לאיים ולהתמקם בחו"ל, ועדיין קיבלה את אותן ההטבות שאינטל וטבע מקבלות.

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3601628,00.html

עכשיו מאוחר מדי וצריך לרדת על 4 בפני המנכלים של החברות האלה כדי שיתחשבו בטמטום של שר האוצר הקודם והפקידים, קרי "המדינה" ויתנו לשנות את החוק מבלי לחכות לסיום תוקפו (10 שנים?).

גם סוגיית יצוא הגז מטרידה לא פחות , ואם הלוביסטים ובעלי ההון יחלו לייצא את המשאבים של המדינה מבלי לחוקק הגבלות באשר לרווחים עתידיים, גם כאן צפויה לנו פגיעה קשה בכיס.

http://www.themarker.com/dynamo/1.2004052

לגבי לפיד, היה ידוע שמבחינת הגזירות לא תהיה הקלה ואפילו החרפתן. אם יטפל בנושאים נוספים ובעיקר רפורמות שיגרמו לשינויים בעתיד , ניחא. אבל אם ימשיך את הקו של הממשלה הקודמת בנושא הכלכלי , הוא יעלם בבחירות הקרובות .

כל היועצים, ובסוף לקח את תיק האוצר כשידע מראש שלא תהיה בררה אלא לטפל בגרעון דרך האזרח העובד.

הרבה יותר קל, אין צורך להפר הסכמים עם חברת חשמל/נמל אשדוד/הסתדרות/תאגידים וחברות ענק

פשוט הופ, מעלים מיסים ללא דרך חזרה ו"מטפלים בגרעון"

כעת מבטיח שעוד שנתיים יהיה טוב, אבל אין אסמכתא שיוריד במיסים עוד שנתיים. למה למדינה לקחת פחות כהעם כבר עיכל את המצב.

העגלות ימשיכו להתמלא בסופר, המסעדות ימשיכו להיות מלאות , נתב"ג יהיה מפוצץ בחגים , סטטיסטיקת רכישות הרכבים והדירות לא ישתנו כמעט...

לצערי אני לא רואה דרך לצאת מזה, או להצביע ברגליים (ואז קופת המדינה לא תתמלא ושוב יבכו שיש גרעון)

או לצאת לרחובות כמו בקיץ 2010 , כנגד הגופים הגדולים שמחזיקים את הממשלה שלנו בביצים.

כי פוליטיקה חדשה לבטח לא תהיה, בוחרי לפיד אולי כבר מבינים את זה דרך הכיס (ה10 מיליון של החרדים זה כסף קטן ביחס לגזל שרץ בתקציב כל שנה מגופים נוספים)

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחאה כמו של קיץ 2011 לא מספיקה.

הדבר היחיד שעשוי להזיז כאן היא מחאה אלימה, נוסח "הפנתרים השחורים".

בכדי שיהיה שינוי אמיתי, צריך שהכסא של הפוליטיקאים ירעד באופן פיזי. עם כל הכבוד לדפני ליף/סתיו שפיר ושאר האנשים שהשתתפו במחאה - ביבי וחבר מרעיו דאגו להפוך את זה בעיני הציבור למעין "בומבמלה" ולא למחאה אמיתית. כל עוד מתייחסים לביקורת על הממשלה כמו אל תלונה של ילדים קטנים ולא כאל מצוקה אמיתית, לא ישתנה כאן כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כואב? כן. קצר? תסמוך על 120 החמורים שבירושלים שהמצב ישאר כך לעד.

בת'כלס, אנחנו זוג צעיר עדין בלי ילדים, בלי משכנא או שכר דירה, נמצאים בעשירון השישי מבחינת הכנסות, כלומר מעמד ביניים פרופר ועדין אם אנחנו מצליחים לחסוך 500 שקל בחודש אני אומר תודה.

עכשיו גם זה הולך לעזאזל.

אצלנו הנתונים דומים. רק עם שכר דירה ולכן לא חוסכים דבר. לא רוצה לדעת מה יהיה עכשיו :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנאחס זה שמזברים את האזרח הקטן גם במס הכנסה, וגם מע"מ. למעשה, אתה משלם מס פעמים. מי שיכול לעבוד בשחור, או מעלים מס, יוצא שהוא משלם רק מע"מ :| ואז מתפלאים למה אנשים מעלימים מס - הרי במהלך הזה המדינה ממש מתחננת לאזרחים שיעברו על החוק :roll:

אין לי בעייה שיקחו ממני יותר מס על המדרגות הגבוהות וככל שהמדרגה גבוהה יותר שיקחו יותר אבל שיעזבו את החלשים בשקט.

ברור שצריך להגדיל הכנסות וברור שצריך לקצץ אבל מה שעושים זו אחיזת עיניים. מאוד יפה לצעוק שצריך להגביל מספר שרים אבל מה זה עוזר אם אתה משאיר את אותו מספר המשרדים? קל מאוד להגיד שיש קטסטרופה אבל כשגובים צריך לעשות את זה בהיגיון.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלינו כמובן זה גם יבוא לביטוי בכמה מאות שקלים בחודש, בשוטף. העניין הוא, שעכשיו עם כל עניין רכישת/מכירת הדירה אנחנו הולכים לספוג עלויות של כמה עשרות אלפי שקלים.

זה בא בזמן ממש לא טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שאיש אינו מתייחס למושג מס רגרסיבי או מס גולגולת, מה השפעותיהם, מי נפגע מהם במיוחד ומה ניתן ללמוד מכך על מי שבחר דווקא בדרך מיסוי זו ותפישותיו הכלכליות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעייה שיקחו ממני יותר מס על המדרגות הגבוהות וככל שהמדרגה גבוהה יותר שיקחו יותר אבל שיעזבו את החלשים בשקט.

מס הכנסה במדינה משתנה ע"פ הכנסה

יש מספיק מקומות להשיג מהם כסף. הסעיף הגדול ביותר בתקציב המדינה הוא....... תשלום לכל מיני רשויות מקומיות. היית חושב שבשביל זה יש ארנונה, אבל יש המון מגזרים שלא משלמים ארנונה ממילא (או בכלל לא משלמים מס) ויוצא שצריך להשלים עבורם. וזה עוד מבלי לציין מקומות שלא גובים ארנונה בכלל ואתה צריך לשלם עבורם

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שצריך להגדיל הכנסות וברור שצריך לקצץ אבל מה שעושים זו אחיזת עיניים. מאוד יפה לצעוק שצריך להגביל מספר שרים אבל מה זה עוזר אם אתה משאיר את אותו מספר המשרדים? קל מאוד להגיד שיש קטסטרופה אבל כשגובים צריך לעשות את זה בהיגיון.

גם לאנשים עם הכנסות גבוהות יש משפחות לפרנס. גם להם קשה לסגור את החודש. גם האנשים האלו שמים את יקיריהם ורווחתם לפני שהם שמים את האחרים, חלשים ככל שיהיו. הם גם ככה נושאים במרבית נטל המס ומקבלים חלק שולי של התמיכה הממשלתית. מהעלאת מיסים על טלוויזיות ומכוניות יוקרה אפשר להכניס מעט מאוד כסף - מאות מיליונים במקרה הטוב.

אז אם אתה נמצא במצב כלכלי מספיק טוב שאתה יכול לדאוג לרווחת החלשים כי המשפחה שלך מסודרת כבר, למה שלא תתחיל לעסוק בפילנטרופיה? אני לא חושב שאתה יכול לנדב את הכסף של המשפחה שבה שני בני הזוג עובדי הייטק, עם משכנתא ושלושה ילדים, שכרגע אכלו אותה באיזה 1000 שקל לחודש בנטו בגלל התקציב החדש. מבחינתם שהזקנה במסדרון תמות מחר.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, אתה עדיין מרוצה מהממשלה החדשה, ואם כן - למה?

מעניין אותי אם אנשים עדיין חושבים שללפיד יש באמת איזה תכנון לעזור למישהו לטווח הרחוק. הרי בסוף הוא מעביר את התקציב ששטייניץ וביבי רצו להעביר לא כ"כ מזמן, לא?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...