Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט ליאון טורבו (שיפורים)

DuakNet
שימו לב! השרשור הזה בן 7143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ותודה מראש לעוזרים.

אני רוצה לדעת מה אני יכול לשפר במכונית שלי לא כולל הטורבו שאני לא רוצה לשפר ברגע זה.

אז עם אפשר לקבל פרטים כגון ציפ , מזרקים , אגזוז , פילטר פתוח , ועוד כול מני דברים שאני לא ממש יודע מה הם.

הרכב שנתון 2005.

תודה לכל המגיבים!

* ההודעה נערכה. להבא, תשקיע שניה \ שתיים \ עשרים בקריאת ההודעות שלך לפני שאתה מפרסם אותן - תודה! *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי כמה כסף אתה רוצה להשקיע ואיזה הספקים אתה רוצה להגיע ??

תתחיל עם פילתר פתוח ,ונהיגה מתקדמת :-D

וברצינות ,הכי טוב תלך למישהו שיסדר לך את המחשב של האוטו (אפשר לעלות הרבה כ"ס דרכו)!

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב זה שנתון 2005

!!!

כרגע אינך יכול לשנות ברכבך אפילו בורג, תחזור אלינו כשתפוג תקופת האחריות.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אינך יכול לשנות ברכבך אפילו בורג, תחזור אלינו כשתפוג תקופת האחריות.

עמית

צודק, כל עוד הרכב נמצא באחריות אין שום סיבה הגיונית לבצע בו שינויים אלא אם כן אתה מכונאי רכב עם ניסיון ברכב הזה והספקה חינמית של כל החלקים לרכב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק קנית כבר אתה חושב על לשפר?

אני בטוח שעוד לא הגעת לגבול של הרכב, אם בכלל אי פעם, מפני שכבר עכשיו לא חסרים לו ביצועים מרשימים.

דרך אגב אם זו לא בדיחה או מישהו משועמם ששואל שאלה על דברים שנמצאים בדמיון שלו, אז תתחדש, יש לך אחלה רכב והוא נראה ממש טוב (בעיקר במודל החדש) ואם היה לי כזה לא הייתי משנה בו כלום, ואם כן אז רק אחרי שהיה נמאס לי מכל מה שיש לו להציע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק קנית כבר אתה חושב על לשפר?

אני בטוח שעוד לא הגעת לגבול של הרכב, אם בכלל אי פעם, מפני שכבר עכשיו לא חסרים לו ביצועים מרשימים.

דרך אגב אם זו לא בדיחה או מישהו משועמם ששואל שאלה על דברים שנמצאים בדמיון שלו, אז תתחדש, יש לך אחלה רכב והוא נראה ממש טוב (בעיקר במודל החדש) ואם היה לי כזה לא הייתי משנה בו כלום, ואם כן אז רק אחרי שהיה נמאס לי מכל מה שיש לו להציע.

אני חייב להסכים עם הוגו....לאבי יש ליאון טורבו כבר שנתיים וחצי..ורק עכשיו הוא חושב לשפר אותה...עם בכלל!!

אחרי שהוא התנסה ברכב וכבר מכיר אותו....רק קנית את האוטו

אני חושב שקודם כדאי לך להיות עם האוטו חצי שנה או שנה ותכיר אותו ורק אחר כך תשפר אותו..

זה כל הכיף בשיפורים, שאתה שם לב לשינוי ברכב שלך! ישר לשפר זה לא נראה לי כיף...

יונתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כול תתחדש על האוטו , גם אבא שלי חושב לקנות אחת כזאת עכשיו.

בקשר לשיפורים - כמו שאמרו, לא כדאי לשפר כלום עכשיו בתקופת האחריות אבל לאחר תקופת האחריות יש הרבה מאוד מה לשפר, הכול תלוי כמה אתה רוצה להשקיע, ולאיזה רמה אתה רוצה להביא את האוטו.

בכול מקרה הוא בא מהחברה חזק מאוד ... ככה שאין על מה להצטער בינתיים.

אבל יש משהו שאתה יכול לעשות עכשיו, בעיקרון גם זה יסיר ממך את האחריות אבל אי אפשר לגלות את זה (במוסך) - זה כמו ציפ, רק שזה לא בדיוק.

אם תשים ציפ יוכלו לגלות את זה במוסך והאחריות תפוג, אבל בלאון טורבו (וזה בדוק!) אפשר לעשות עידכון תוכנה למחשב, דבר שמעלה את ההספק ל 225 כ"ס, ואי אפשר לגלות את זה במוסך המרכזי.

דברים כאלו גיא פרילינג לא עושה ולכן אתה צריך ליצור קשר עם שלומי מ A CLASS (סדנה שמתמחה בשיפורים למכוניות יוקרתיות.)

מקווה שעזרתי ותהנה עם האוטו, הוא פצצה. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תשים ציפ יוכלו לגלות את זה במוסך והאחריות תפוג, אבל בלאון טורבו (וזה בדוק!) אפשר לעשות עידכון תוכנה למחשב, דבר שמעלה את ההספק ל 225 כ"ס, ואי אפשר לגלות את זה במוסך המרכזי.

צ'יפ ושידרוג\עידכון תוכנה הם דבר זהה.

בכל שידרוג תוכנה או כמו שנוטים לקרוא לזה "צ'יפ" מה שנעשה הוא החלפת תוכנה\עידכון ע"י צריבת רכיב הזכרון או החלפתו לרכיב זכרון אחר שכבר צרוב בתוכנה הרצוייה.

לדעתי מוסך יתקשה לזהות רכב אחרי שידרוג תוכנה במידה והיא בוצעה כמו שצריך ולא קופצות תקלות ברגע שמחברים את הרכב למחשב דיאגנוסטיקה ודווקא במקרה הזה הייתי סומך על גיא פרילינג יותר מכל מקום אחר.

בכל מקרה, אני אישית לא ממליץ לרוץ ולשפר את הרכב מייד אחרי הקניה מ2 סיבות

1. אחריות

2. תהנה מהרכב בשנה-שנתיים הראשונות עד שתמצה את הכח שלו ואז תשפר.

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'יפ ושידרוג\עידכון תוכנה הם דבר זהה.

בכל שידרוג תוכנה או כמו שנוטים לקרוא לזה "צ'יפ" מה שנעשה הוא החלפת תוכנה\עידכון ע"י צריבת רכיב הזכרון או החלפתו לרכיב זכרון אחר שכבר צרוב בתוכנה הרצוייה.

לדעתי מוסך יתקשה לזהות רכב אחרי שידרוג תוכנה במידה והיא בוצעה כמו שצריך ולא קופצות תקלות ברגע שמחברים את הרכב למחשב דיאגנוסטיקה ודווקא במקרה הזה הייתי סומך על גיא פרילינג יותר מכל מקום אחר.

בכל מקרה, אני אישית לא ממליץ לרוץ ולשפר את הרכב מייד אחרי הקניה מ2 סיבות

1. אחריות

2. תהנה מהרכב בשנה-שנתיים הראשונות עד שתמצה את הכח שלו ואז תשפר.

שי

צ'יפ זה בכלל לא עדכון תוכנה.

עידכון תוכנה נעשה על ידי שקע דיאגנוזה בלבד.

ציפ - גם אפשר לעשות דרך שקע דיאגנוזה, אבל יש גם צ'יפים שממש מחליפים את המחשב הקיים במחשב שונה של חברה אחרת כמו סופרציפ או אפסולוט ...

בכל מקרה במקרה של הלאון - זה נעשה רק על ידי עדכון תוכנה דרך שקע דיאגנוזה וזה לא משהו של סופרציפ או אפסולוט וכולי ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'יפ זה בכלל לא עדכון תוכנה.

עידכון תוכנה נעשה על ידי שקע דיאגנוזה בלבד.

ציפ - גם אפשר לעשות דרך שקע דיאגנוזה, אבל יש גם צ'יפים שממש מחליפים את המחשב הקיים במחשב שונה של חברה אחרת כמו סופרציפ או אפסולוט ...

בכל מקרה במקרה של הלאון - זה נעשה רק על ידי עדכון תוכנה דרך שקע דיאגנוזה וזה לא משהו של סופרציפ או אפסולוט וכולי ...

אני אתן לך דוגמא

דיסק קשיח במחשב בבית

1. אפשר לפרמט אותו ולהתקין בו מערכת הפעלה חדשה

2. אפשר להוציא אותו ולהתקין במקומו דיסק קשיח אחר עם מערכת הפעלה מותקנת עליו

בשני המקרים אתה מקבל את אותה תוצאה.

ואגב את סופרציפ אפסולוט וכו לרוב צורבים על אותו רכיב זכרון קיים אבל לא דרך שקע דיאגנוסטיקה אלא ישירות דרך המחשב.

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...