Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

מעדכן התחדשות באיחור-מה:

2017-03-06 11.45.39.jpg2017-03-06 11.53.57.jpg2017-03-06 11.55.14.jpg

אוריינט פולאריס GMT. רציתי את ה-Sun&Moon וגם מדדתי ואהבתי, אבל אין לו מתיחה ידנית ו-hacking seconds, וזה קצת ביאס אותי. ברגע שראיתי את הפולאריס נדלקתי והוא אכן סוגר לי את הנישה בין דרס לקז'ואל.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני את רוב השעונים שלי רוכש משומשים . חלק אני קונה כעסקת חבילה וחלק כבודדים

היום נירכשו כמה .

איך הסיקו? ראיתי שמבקשים על כזה שעון כ600$[ATTACH=CONFIG]485507[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]485508[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]485509[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]485510[/ATTACH]

מחיר מאוד גבוה לסייקו הזה. את הדגם הזה אפשר להשיג בחצי מחיר. דגמים מאוד דומים בלי מפרשית על הגב אפשר גם בשליש מחיר.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגאמט נמכרים בארץ במחירים שבין 800-1200₪, מחו״ל אני מניח שמשמעותית פחות.

במחירים האלו רוב השעונים אותו דבר, אביזר אופנה.

אתה מכיר איזה שעון בתקציב הזה שמציע משהו מעבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירים האלה אפשר להשיג, בתור דוגמא, סייקו או אוריינט עם מנגנונים מייצור עצמי. אפשר לתפוס כריס וורד חביב או כל מיקרובראנד אחר עם מנגנון טוב במבצע או אפילו בלי. צריך רק גוגל וטיפה ידע.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שחשבתי. אתה חייב להבין שזה שהמנגנון מייצור עצמי פחות מרגש את רוב האנשים בטווח מחירים הזה שמעדיפים ללכת עם שעון יפה במחיר סביר.

אני גם לא בטוח במה יותר טוב האוריינט מהגאנט. אשמח אם תאיר את עיניי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר כזה,אוריינט יהיה בעל איכות בניה הרבה יותר טובה מGANT, אפשר לקנות מאקו USA2 עם זכוכית ספיר,רצועה איכותית ביותר,לופ חזק ומנגון עם האק ומתיחה ידנית.

יש לי 2 שעונים של אוריינט ואחד של סייקו,אין מה להשוות מול גאנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעון, כל שעון, הוא הצהרה. לא כל הצהרה משמעה כסף, אבל כל הצהרה משמעה טעם. מכאן כל אחד הולך עם שלו.

לגבי הרוב, הרוב גם מעדיף קורולה ולא מבין למה ללכת למשהו יותר ייחודי או מתגמל. שוב, עניין של הצהרה ואימרה.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...