Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפנינג מכירות בקרסו טרייד אין!

קרסו טרייד אין
שימו לב! השרשור הזה בן 2884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קרסו טרייד אין תקיים בסוף השבוע הקרוב, בין התאריכים 10-12/4, הפנינג מכירות בכל סניפי קרסו טרייד אין ברחבי הארץ.

ההפנינג יכלול מגוון מבצעים לקהל הרחב, מתחם אאוטלט עם מאות רכבים שיוצעו במחירים של עד 40% הנחה. וגם מבצע טרייד אין מיוחד- כל אחד יוכל להחליף את רכבו הפרטי תמורת מחיר מחירון ולשדרג את עצמו לרכב מדגם רנו פלואנס 2010, המשפחתית המרווחת ביותר והנוחה ביותר בקטגוריה.

בנוסף, כל הרוכש רכב בהפנינג יזכה בהטבה לבחירה (מבין שלוש הטבות שונות): מימון עד 30,000 ₪ ללא ריבית והצמדה, או כרטיס תדלוק בסך 1,500 ₪ בתחנות פז, או LCD 32" מתנה!

קרסו טרייד אין מציעה למכירה מאות רכבי יד ראשונה בשיטת "הכל כלול", לפיה כל לקוח נהנה מסל הטבות ייחודי הכלול במחיר הקנייה. סל ההטבות כולל אחריות יבואן לשנה או 20 אלף ק"מ לכל סוגי הרכב, 3 שנות אחריות יבואן (או 60,000 ק"מ) על רנו מגאן – החל מדגמי 2008, ביטוח חובה (עד 1500 ₪) מתנה לרוכשי ביטוח מקיף לדגמי רנו וניסאן , התחייבות לטרייד-אין עתידי (בקניית רכב אחר), היסטוריית טיפולים ושקיפות מלאה של כל רכב שמוצע למכירה, בדיקה מלאה של הרכב במכון רישוי מוסמך טרם הקנייה, מגוון מסלולי מימון אטרקטיביים ועוד.

סניפי קרסו טרייד אין פועלים ב: תל אביב, חיפה, ירושלים, כפר סבא, טבריה, נצרת, כרמיאל, עפולה, ראשל"צ, אשדוד ובאר שבע.

ההפנינג יתקיים בימים רביעי- שישי-10-12/4

attachment.php?attachmentid=333031&stc=1&d=1365576011

קרסו טרייד אין.jpg

קרסו טרייד אין2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

את רשימת הרכבים העדכנית שנמצאת בכל סניף ניתן למצוא באתר האינטרנט שלנו:

http://www.carassotradein.co.il/default.aspx

אפשר לעשות מיון לפי סניף, תיבת הילוכים או כל פרמטר אחר.

ronenu - המחיר בטרייד אין על הפלואנס תלוי בהרבה גורמים, כמו מימון נוסף שאתה זקוק לו או הקילומטראז' של הפלואנס שאתה רוכש. כל עסקה מתומחרת ספציפית לפי הפרמטרים שלה, לכן אני לא יכול להגיד לך מראש מה יהיה המחיר של הפלואנס 2010 במבצע הטרייד אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

בתאריך 12.01.15 רכשתי רנו קליאו אוט' דגם קולקשיין בצבע לבן

בסוכנות רנו ברעננה אצל דב סעדיה.

קיבלתי את הרכב בתאריך 29.01.15 ביום הראשון שקיבלתי רכב חדש מודל 2015 התגלו כמה תקלות חיישני רוורס לא תקינים אשר נאלצתי להחליפם באילת ותקלות נוספות במערכת המולטימדיה שלא קיבלתי עליהם פתרון עד ליום זה למרות שהודעתי מספר פעמים לדב על התקלה גם בעל פה וגם בכתב עלה הבעיה כמו כן לפני יומיים התחילו רעשים מאחור רעשים קבועים ומטרידים דבר שלא אמור לקרות לרכב חדש שבשימוש חודש וחצי נגרם לי עוגמת נפש ודאגה אני לא אמור לעבור את כל התקלות האלה וההתעסקות והאנרגיה שאני מוציא על זה קיבלתי רכב עם פגם בייצור לכן אבקש להחליפו ברכב תקין ולקבל תמורה לכספי אבקש ליצור עימי קשר בהקדם לפתרון בעיה

בתאריך 12.01.15 רכשתי רנו קליאו אוט' דגם קולקשיין בצבע לבן

בסוכנות רנו ברעננה אצל דב סעדיה.

קיבלתי את הרכב בתאריך 29.01.15 ביום הראשון שקיבלתי רכב חדש מודל 2015 התגלו כמה תקלות חיישני רוורס לא תקינים אשר נאלצתי להחליפם באילת ותקלות נוספות במערכת המולטימדיה שלא קיבלתי עליהם פתרון עד ליום זה למרות שהודעתי מספר פעמים לדב על התקלה גם בעל פה וגם בכתב עלה הבעיה כמו כן לפני יומיים התחילו רעשים מאחור רעשים קבועים ומטרידים דבר שלא אמור לקרות לרכב חדש שבשימוש חודש וחצי נגרם לי עוגמת נפש ודאגה אני לא אמור לעבור את כל התקלות האלה וההתעסקות והאנרגיה שאני מוציא על זה קיבלתי רכב עם פגם בייצור לכן אבקש להחליפו ברכב תקין ולקבל תמורה לכספי אבקש ליצור עימי קשר בהקדם לפתרון בעיה זו מייל זה מופנה לסוכנות רנו ברעננה בניהולו של דב סעדיה לשרות לקוחות קרסו לחברת קרסו מוטורס ולמנכ"ל קרסו איציק וייץ

קרסו טרייד אין תקיים בסוף השבוע הקרוב, בין התאריכים 10-12/4, הפנינג מכירות בכל סניפי קרסו טרייד אין ברחבי הארץ.

ההפנינג יכלול מגוון מבצעים לקהל הרחב, מתחם אאוטלט עם מאות רכבים שיוצעו במחירים של עד 40% הנחה. וגם מבצע טרייד אין מיוחד- כל אחד יוכל להחליף את רכבו הפרטי תמורת מחיר מחירון ולשדרג את עצמו לרכב מדגם רנו פלואנס 2010, המשפחתית המרווחת ביותר והנוחה ביותר בקטגוריה.

בנוסף, כל הרוכש רכב בהפנינג יזכה בהטבה לבחירה (מבין שלוש הטבות שונות): מימון עד 30,000 ₪ ללא ריבית והצמדה, או כרטיס תדלוק בסך 1,500 ₪ בתחנות פז, או LCD 32" מתנה!

קרסו טרייד אין מציעה למכירה מאות רכבי יד ראשונה בשיטת "הכל כלול", לפיה כל לקוח נהנה מסל הטבות ייחודי הכלול במחיר הקנייה. סל ההטבות כולל אחריות יבואן לשנה או 20 אלף ק"מ לכל סוגי הרכב, 3 שנות אחריות יבואן (או 60,000 ק"מ) על רנו מגאן – החל מדגמי 2008, ביטוח חובה (עד 1500 ₪) מתנה לרוכשי ביטוח מקיף לדגמי רנו וניסאן , התחייבות לטרייד-אין עתידי (בקניית רכב אחר), היסטוריית טיפולים ושקיפות מלאה של כל רכב שמוצע למכירה, בדיקה מלאה של הרכב במכון רישוי מוסמך טרם הקנייה, מגוון מסלולי מימון אטרקטיביים ועוד.

סניפי קרסו טרייד אין פועלים ב: תל אביב, חיפה, ירושלים, כפר סבא, טבריה, נצרת, כרמיאל, עפולה, ראשל"צ, אשדוד ובאר שבע.

ההפנינג יתקיים בימים רביעי- שישי-10-12/4

attachment.php?attachmentid=333031&stc=1&d=1365576011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משה שלום,

אני מבין ממך כי הינך מטופל על ידי מנשה במרכז שירותך המכוון באילת.

אני בטוח שהינך מקבל את השירות הטוב ביותר.

הדרך הנכונה ביותר היא להמשיך את הטיפול מול מנשה והוא יוכל לפנות לגורמים הרלונטיים בחברה ולתת לך מענה לכל צרכיך.

בברכת חג שמח!

דב סעדיה מנהל אולם תצוגה

טל': 09-7882575 נייד: 052-4047784

פקס: 09-7418631

אי מייל: [email protected]

From: moshe eilat [mailto:[email protected]]

Sent: Tuesday, March 17, 2015 5:01 PM

To: Dov Saadia

Subject:

‫נשלח מ- דואר של Windows

היום 06/04/2015 עדיין לא נפתרו בעיות אלה כמו כן הייתי במוסך המכוון באילת אצל מנשה כדי לברר תקלות אלה ביום רביעי 18 במרץ 2015 באותה הזדמנות מנשה בדק לי את מדיד השמן ואינדקציה הראתה שהמדיד של השמן היה על מנימום אינדקציה המראה שחסר שמן במנוע ב4000 קמ והוסיפו קג שמן ומנשה אמר לי להיות במעקב לבדוק כל הזמן את מדיד השמן ולחזור אליו אם יחסר היום 06/04/15 חזרתי למוסך עם מד אוץ 5800 כשחסר יותר מרבע קג לחחר נסיעה של 1800 קמ לא נעשה דבר מנשה אמר להמשיך להיות במעקב ולחזור אם ייחסר עוד שמן יישנה בעיה במנוע שהוא שורף שמן תחליפו לי את האוטו לרכב תקין שעליו שילמתי במלואו פנייה זו מופנית לדב סעדיה סוכנות רנו רעננה למנשה מוסך המכוון באילת לבני קופר מנהל אזור דרום רנו למנכ"ל רנו ואו קרסו מוטורס ולבעליה של קרסו מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חי בסרט אם אתה באמת חושב שיחליפו לך את הרכב, יתקנו לך את התקלה ואם זה משהו רציני אולי תוציא מהם שובר לטיפול נוסף או התחייבות לטרייד אין במחיר מחירון, תפסיקו בארץ לחיות בסרט הזה שאם יש לכם איזו תקלה ברכב אז תקבלו רכב חדש. זה לא חולצה ב100₪ ולא פלאפון ב500₪.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

שלום! לא קשור להפנינג מכירות, הייתי בפגישה עם נציג בקרסו טרייד אין, רכב שאני מחפש רני מגאן סטיישן דיזל משנת 2013 נמסר לי כי לא קיים במלאי, נפגשתי עם נציג בשם ציון אברהמוב אך מהלחץ בזמן אפילו לא לקחתי כרטיס ביקור שלו או טלפון. נמסר לי שיצרו איתי קשר במידה ורכב העונה לדרישות יהיה במלאי, אשמח אם תוכלו לעזור לי.

Sent from my MX5 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...