Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסעדות ופאבים שווים שביקרתם בהם לאחרונה

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 1646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממליץ מאוד על ברכה.

אישה מאוד לבבית, הכל טרי וטעים, מחיר קצת גבוה אבל שווה את זה. אני אוכל כשר ונהנתי, מי שאוכל לא כשר לטעמי יהנה כפליים.

באותה הזדמנות אני אמליץ על הקבב של משה שנמצא בשכונה ממול התחנת רכבת הכי דרומית של חיפה (חיפה חוף כרמל?). קבב פשוט מעולה, זאת לא הגירסא הטורקית אבל באמת שזה לא משנה כי הטעם תענוג!!! הכל טרי, טעים, בשפע. ממליץ בחום.

נראה לי העלתי 5 קילו ביומיים שהייתי בחיפה

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תל אביבים יקרים, אל תיפול רוחכם מכל ההודעות על חיפה. גם אצלנו בתל אביב מסתתרות פינות קולינריות עממיות אך טעימות.

והיום בפינתנו צביקה הולך לאכול - Eat Meat.

מדובר בדוכן קטן במרכז רחוב קינג ג'ורג' בתל אביב המגיש תפריט שמורכב משתי מנות בלבד - סלט או כריך. הסלט כולל, ובכן, סלט ירקות עשיר, טרי וטעים. על הסלט מונחת ערמה נאה של אנטריקוט חם ומהביל ולצידו של הסלט לחם שום טעים טעים.

הכריך כולל, ובכן, כריך, שבתוכו חבילת אנטריקוט חמה ומהבילה. בשני המקרים מונחת על כל אלו ערמה של רטבים בהתאם לטעמו של הלקוח (מיונז, צ'ימיצ'ורי, חרדל, חריף ועוד). גם המחיר זהה בשני המקרים - 38 ש"ח. לא זול, אבל גם לא יקר בהתחשב במחירי תל אביב.

לאנשים שמגיעים מחוץ לתל אביב אספר שאין חניה במקום, אז אל תצפו לעצור לרגע ולקנות. גם אין משלוחים, אז אל תצפו שיבואו אליכם. הם גם לא מקבלים אשראי, אז תביאו מזומן. כן אפשר להתקשר למקום 5-10 דקות לפני שמגיעים ולהזמין את המנה בטלפון, היא תחכה לכם בקופה מסודרת בשקית וארוזה היטב. אם תגיעו עם הרכב תעברו את המקום, תפנו ימינה לרחוב הנביאים, קצת אחרי הפינה יש מקום לעמוד. תשאירו מישהו שישמור על הרכב מפני הפקחים האיומים ותלכו להביא את האוכל מהקופה.

אני מפוצץ, חייב ללכת להוריד את כל הסלט הזה עם פלודה בתקווה :onfire:

eatmeat.jpg

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי גם להמליץ עליהם. אוכל מעולה, חבר'ה נחמדים.

לא סתם הם הצליחו לבנות לעצם שם בכל הסביבה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצנן קצת את ההתלהבות מהסנדביץ' של ברכה - הייתי ולא נפלתי. פעמיים. בסופו של יום זה סנדביץ' שעולה 40 ש"ח. טעים, אבל סנדביץ'.

מעדיף לשים עוד 10 ש"ח ולקבל המבורגר 220 עם צ'יפס בבורגר סאלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאוהבי הדגים החיפאים - מצאתי לאחרונה מסעדה שלדעתי הVFM בה הוא הכי גבוה שנתקלתי בו אי פעם.

גולדפיש, ממש ליד תחנת אגד הישנה.

הבחור דג דגים, זורק לצי'פסר ושם על הצלחת. הוא זה שדג. הוא זה שמטגן. הוא זה (טוב, לפעמים אישתו או הבת) שמגיש לשולחן.

התוצאה - דגים טריים מטוגנים במחירים שוברי שוק. מנת דניס נדיבה מאוד ב50 ש"ח, לברק ב55, מוסר ב50, אכול כפי יכולתך מושטים ב50 ש"ח.

טעים, זול, משביע. מה הקטץ'? המסעדה נמצאת באיזור לא חברותי במיוחד. היא עצמה פשוטה מאוד - מסעדת פועלים מהזן הפשוט ביותר. אין אופציה אחרת חוץ מדג מטוגן. ככה שאין מה לבוא עם ילדים או אנשים שתהיה להם בעיה עם דג מטוגן.

האוכל עצמו נהדר- טעים וטרי. אם אתם מאוהבי הדגים המטוגנים, ממליץ לכם בחום לסור למקום.

לא פעם לי ולאישתי אין כח לבשל בבית, ואנחנו מוצאים את עצמנו אצלו - זה זול כמעט כמו לבשל בבית בהתחשב בחומרי הגלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לא זוכר אם כבר המלצתי על גולדפיש אבל בהחלט מחזק לגביהם.

אוכל שם שנים, עוד מהילדות. תמיד זול, מהיר וטעים. ואותו מלצר אול אראונדר.

אם כבר סנדוויצ׳ים: בערך בסביבת גולדפיש, על הכביש הראשי, יש מקום שכנראה נקרא מאי סנדוויץ׳.

מעמיסים שם יפה, מגוון תוספות ולפינאלה נותנים חימום שמעניק קריספיות לכל העסק.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהן מזדמן לרמלה - מת על ה"טורטיה בר" ברחוב הרצל. טרי ומאוד טעים, למרות שהקשר לשם המקסיקני די נסיבתי.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אני צריך את חוכמת הפורום לעזרתי,

מחפש פאב\מסעדה שיש שם מבחר נחמד של בירות ומוזגים לכוסות של ליטר מהחבית! כמובן רצוי שיהיו גם איזה מנות נחמדות עם זה.

אזור חיפה ,הקריות ודרומה (גם אזור המרכז תופס).

עריכה אחרונה על ידי Nuker
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאבלין.

לא להתקרב בחמישי-שישי

רצוי אמצ"ש ורצוי יותר בשעות הערב המוקדמות ממש כשיש הפי-הוור (1+1) לפעמים.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

והיום בפינתנו צביקה הולך לאכול - Eat Meat.

אני עובד באיזור.

האיט-מיט אכן טעים מאוד (ומשמין מאוד - רטבים....)

אבל מקום מספר 1 בארץ (פלאפל, שווארמה, על האש) "הקוסם" (נמצא מעבר לכביש - כ-50 מטר מ-EATMEAT)

עוד המלצה באיזור לפלאפל טוב (וסלט עם פלאפל) - מפגש אושר

כמה דקות הליכה מקינג' ג'ורג' - המבורגר ויטרינה באבן גבירול

עריכה אחרונה על ידי feel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חומוס השעה בקניון G בכפר סבא.

כבר רשמתי עליהם גם בשרשור של החומוס.

בקצרה -

אוכל טעים, טרי, ביתי.

מחירים סבירים.

אחלה מקום לאכול מזון בסגנון של חומוס, יש גם מנות בשריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

שנה טובה.

ממליץ על "האחים" באבן גבירול 12.

הייתי שם פעמיים- אחת בשישי לפנ"צ ולקחתי ארוחת בוקר ופעם שנייה באמצע שבוע לצהריים ואכלתי סינייה ( יש עסקיות) .

מקום נחמד, אוכל טוב, מחירים סבירים ואווירת סבנטיז ישראלי. בשירותים רצים ברמקולים קטעים ממערכונים ומסרטים. זה משעשע להשתין כשברקע שומעים את התדריך של קרמבו לשני אחיו :lol:

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

M25 בשוק הכרמל.

יש להם רק בשרים (שאתם בוחרים מויטרינה בעצמכם), כל מיני וריאציות של עגבניות וטחינה (סלט, צלויות). ועוד כל מיני ירקות. זהו.

הבשרים מגוונים החל ממנות פתיחה מעלות כמו: מינוט סטייק, ערייס חלומי (ויקר - 48 שקלים) ועוד כל מיני.

השוס האדיר ביותר זה הקינוחים. סוגרים ארוחה מושלם. קראק פאי מושלם ומוס שוקולד מדהים באופן מפתיע, מריר ועשיר. אחד הטובים שאכלתי.

קנס לא קטן, מתקרב להדסון שזה לדעתי הסטייק הכי יקר בארץ, אבל יש להם שיפודים של נתחים פחות שגרתיים ויותר זולים, אז לחובבי הבשר זה גן עדן וגם לא נזק כלכלי עצום. יש פלאנק, סקירט, אונגלה, פלדה וכו'. בשר לכל אחד, רך, לעיס, מעולה. כל ביס פצצה של מיץ והגריל מן יודע את העבודה (לא היה נתח אחד שהגיע פחות או יותר ממדיום רייר מושלם). המקום עצמו באמצע השוק ופחות מתא\ים לערב רומנטי, אלא יותר ישיבה עם חברים.

המון בירה, טחינה, בשר, עגבניות ופלפל חריף. מקום של "גבר גבר" כזה.

אהבתי.

נותן לזה 9/10 בסולם הדסון.

92235bcf-f3e3-4193-ae6b-60b80b8e7736.jpg

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...