Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנה ו25k mגולייטה תלתן

יניב alfa
שימו לב! השרשור הזה בן 3642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במרץ האחרון ג'ולי חגגה שנה .רשמים. משנה ראשונה.

הרכב מדהים..תצרוכת דלק 60אחוז עירוני השאר בין עירוני 1-10.מתדלק98 לתחושתי הרכב מגיב הרבה יותר טוב עם98,ניסיתי95לתקופה קצרה ויש הבדל לטובת98.

חלקי פנים ובנייה:הכל במקום לא מצקצק ולא מרעיש מערכת שמע סבירה,שודרגה לאחר כ8חודשים,מושבי עור ומיקרופייבר בגרסת התלתן נאים מאד אך חסרי תמיכה צידית בנהיגה קצת יותר אגרסיבית,גג שמש כפול תורם הרבה מאד!!לאווירה בתוך הרכב,תא מטען סביר ביותר(רווק)...

חוץ הרכב:בתור בעלים של מיטו לפני הגולייטה, הפריע לי במיטו צביעה לא טובה של הרכב,כל אבן קטנה שפגשה בפגוש או במכסה מנוע גרמה לקילוף,בגולייטה העניין נפתר והצבע הרבה יותר עמיד,הג'נט בגרסת התלתן גם נראה מדהים וגם מאד קל לניקוי ובקושי תו

ס אבק ופיח.

נהיגה:הרכב חזק,מאד גמיש,ניתן להשאר בהילוך שישי גם כאשר אתה מאיט ל70,80 בגלל האדיש התורן שנרדם בשמאלי ואז ליטוף של הדוושה מחזיר אותך מהר מאד למהירויות שהשתיקה יפה להן...

אמינות עד כאן:למעט נורות קדמיות שנשרפו הכל תקין.בוצעה החלפת שמן+פילטר יזומה על ידי ב15k בסביבות600שח אם אני זוכר נכון וזהו.

אני מוצא לנכון לציין שבאחת הפעמים שהתעצלתי לרחוץ לבד והבחור הנלהב עם הגרניק התקרב מדי למראה צד נהג וגרם למראה עצמה להתנתק מהבסיס ולרעוד בנסיעה במהירויות גבוהות,ניגשתי למורשה אלפא בחדרה עם תלנה על המראה,ללא כל ןיכוח הוזמנהמראה חדשה והוחלפה ללא כל חיוב כמובן.

זהו בגדול..מאד מרוצה,דרך אגב הרכב לבן וכמובן ידני..

אשמח לענות על שאלות נוספות

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה על הסקירה, אני מבין שמדובר במנוע ה- 1.8 טורבו.

אם תוכל להתייחס לפרמטרים נוספים כגון איכות החומרים להבדיל מאיכות ההרכבה, התנהגות כביש, היגוי, העברת הילוכים, נוחות, מרחב פנימי, בידוד רעשים או לחילופין האם רעש המנוע מהנה? והאם הביצועים באמת מרגישים חזקים במיוחד כמו שמרמזים הנתונים היבשים.

כמו כן האם לדעתך הרכב מתאים לשימוש משפחתי עם ילדים קטנים?

נשמח גם להינות מתמונות (אני מרשה לעצמי לכתוב בלשון רבים בשם שאר חברי הפורום). מדהים איזה עיצוב יפיפה מציגה האלפא הזאת, בייחוד לעומת עיצוב פושר לחלוטין כמו הגולף או האוריס ולמרות שהן פונות לפלח לקוחות אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה וחצי עם ג׳ולייטה דיסטינקטיב 1.4 טורבו. 66,000 קמ

סה״כ האוטו די מהנה ולא היו בעיות עד היום

הראש של ידית ההילוכים מעצבן ונשבר לי כבר פעמיים

נורות ראשיות נשרפו פעמיים (שתיהן, כנראה הוחלפו בפעם הראשונה בנורות באיכות נמוכה)

נסיעה בעיקר מחוץ לעיר, מהירות על חוקית - צריכת דלק 1/12 לפי המחשב על פני 30,000 קמ בערך

מערכת הסטראו מעפנה ומהר מאד מצאה את מקומה בבגאז׳ (הסאונד לא רע אבל אין חיבור לשום מקור חיצוני /כרטיס זכרון או משהו נורמלי אחר)

האוטו מבחינת נסיעה קצת רועש, בעיקר במהירות גבוהה.

המנוע חזק כל עוד מעל 2000 סלד, אחרת זה פשוט מנוע 1400 על אוטו כבד...

אני מרוצה מהרכב בגדול אבל לא נופל מהרגליים מהתלהבות

מה שכן, השירות של אלפא ווי פשוט מצוין. על כל פיפס גוררים לי את הרכב למוסך וחזרה הביתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה, אני מבין שמדובר במנוע ה- 1.8 טורבו.

אם תוכל להתייחס לפרמטרים נוספים כגון איכות החומרים להבדיל מאיכות ההרכבה, התנהגות כביש, היגוי, העברת הילוכים, נוחות, מרחב פנימי, בידוד רעשים או לחילופין האם רעש המנוע מהנה? והאם הביצועים באמת מרגישים חזקים במיוחד כמו שמרמזים הנתונים היבשים.

כמו כן האם לדעתך הרכב מתאים לשימוש משפחתי עם ילדים קטנים?

נשמח גם להינות מתמונות (אני מרשה לעצמי לכתוב בלשון רבים בשם שאר חברי הפורום). מדהים איזה עיצוב יפיפה מציגה האלפא הזאת, בייחוד לעומת עיצוב פושר לחלוטין כמו הגולף או האוריס ולמרות שהן פונות לפלח לקוחות אחר.

שלום אמנון.כפי שציינתי אני רווק,כך שאיני יכול לומר אם נכנסת עגלה בתא המטען,יש התקני איזופיקס למושבי תינוקות.

כאשר החלונות והגג סגורים הרכב שקט למעט נהמה קלה של המנוע שחודרת פנימה,במהירויות גבוהות יש מעט רעשי רוח.דרך אגב..אני ממליץ מידי פעם לפתוח חלון ולשמוע את הטורבו נוהם ושוקר..(זהירות ממכר).איכות חומרים טובה מאד במיוחד בגרסת התלתן עם המושבים הנאים עם התפירה האדומה שמצאה את דרכה גם להגה ולשקית העור של תיבת ההילוכים.

לגבי ביצועי המנוע 230 כס ומומנט שלבערך 35קגמ שמגיע בסלד נמוך אכן מורגשים בכל!!לחיצה על הדוושה,בין אם אתה בסלד נמוך או גבוהה.כמובן שעקב הטורבו אין למנוע יותר מדי אוויר מעבר ל5000 5500 סלד..

ההגה במצב דיינמיק(לרכב3מצבי נהיגה)במשקל סביר,לגבי תחושות הוא לא פטפטן גדול מדי..

היתרון הגדול לשאלתך שהרכב יכול להתאים את עצמו למצב הרוח שלך,נהיגה מנהלתית נטולת מאמץ או נהיגה אגרסיבית שגם שם הרכב לא פראייר בכלל.בהחלט מתאים למשפחה הממהרת

סעו בצד ימין!!

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה וחצי עם ג׳ולייטה...על כל פיפס גוררים לי את הרכב למוסך וחזרה הביתה.

רכב בן שנה וחצי וכבר גוררים?

אני רואה שיש דברים באלפא שלעולם לא ישתנו! :lol:

מי יודע, אולי אחרי ש VAG יקנו אותם!:wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

, השירות של אלפא ווי פשוט מצוין. על כל פיפס גוררים לי את הרכב למוסך וחזרה הביתה.

ולמה היו פיפסים כאלה בשנה הראשונה על הכביש?

אגב כנראה שיש בעיית שריפת מנורות בג'ולייטה (או סתם שמו לכם מנורות זולות) גם פותח השרשור רשם את זה..

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בן שנה וחצי וכבר גוררים?

אני רואה שיש דברים באלפא שלעולם לא ישתנו! :lol:

מי יודע, אולי אחרי ש VAG יקנו אותם!:wink:

אכן, יש דברים שלא ישתנו, כולל ובמיוחד דיעות קדומות, בכל שרשור שמישהו בכלל מעז לאמר משהו טוב על תוצרת אלפא, עם או בלי קריצה וחיוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה״כ האוטו די מהנה ולא היו בעיות עד היום

על כל פיפס גוררים לי את הרכב למוסך וחזרה הביתה.

אשמח לבירור הקוננדרום הזה...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, יש דברים שלא ישתנו, כולל ובמיוחד דיעות קדומות,

דעות קדומות?

עובדות, חביבי, עובדות לאשורן ישירות מפי בעל הג'ולייטה.

בכל שרשור שמישהו בכלל מעז לאמר משהו טוב על תוצרת אלפא, עם או בלי קריצה וחיוך.

נו באמת, די כבר עם הריגשה הזה של בעלי אלפא!

לאיזה תגובה בדיוק ציפית כשבעל אלפא בת שנה אומר ש"השרות מצוין, על כל פיפס גוררים אותו" :shock:

במקום לקנות את הדבר האמיתי רנו מגאן rs cup ?

בטח בגלל שרנו רכב לא אמין!:roflmao: :roflmao: :roflmao:

אוי, אני הורג את עצמי מצחוק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה בעלי אלפא, אפס חוש הומור עצמי!

כנראה שכאשר על כל פיפס גוררים אותך, אתה מאבד את החוש הומור אחרי הפיפס החמשי-שי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה דווקא לבן?וכמה אתה משלם מקיף למכונית הזו?

אשמח לתמונות:-)

המקיף ללא איתוראן ואני מדגיש ללא,התעקשתי בנושא האיתור על הרכב הוא 6600 אני בן 37ללא תביעות קודמות.טפו טפו.

לגבי הצבע הלבן :לטעמי הוא נראה מצויין על הרכב עקב הקונטרסט עם הגנטים השחורים ,השחמת החלונות האחוריים וחלון תט מטען(מקורי מהחברה),וכמובן הגג הפנורמי.לגבי תמונות.יטופל...

סעו בצד ימין!!

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...