Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב שרשורי מכונת גילוח זיפי זקן ותכשירי טיפוח

nivo
שימו לב! השרשור הזה בן 343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה Drx, אני גם מאוד התלהבתי למראה ה Norelco OneBlade אבל נוכחתי לדעת שהסכינים מאוד יקרות, כ50 ש"ח עבור סכין אחת, ולכן ויתרתי.

לגבי השימון של המכונה, חשבתי על זה גם, אני חושב שעדיף להשתמש בשמן יעודי למכונות גילוח (?), כזה שמגיע בבקבוקון עם המכונות בדר"כ, בינתיים כבר רכשתי Gillette Styler חדש בלית ברירה, אנסה למצוא כזה ולשמן את ה Gillette.

עריכה אחרונה על ידי omricn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את הoneblade כבר שנה ומשהו. סכין מחזיקה 3-4 חודשים בשימוש של 3-4 פעמים בשבוע, סביר מאד. אחלה מכשיר, ממליץ בחום!

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הרבה זמן אני רוצה להתחיל לטפח יותר את הזקן שלי. הסתכלתי על מוצרי הטיפוח של הזקנים(אני מתעניין בשמפו), והמחירים יחסית יקרים.

חשבתי על לבצע רכישה מחו"ל, אך אני לא מבין בחברות טיפוח.

למישהו יש הצעות לשמפו לזקן, טבעי ומשתלם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

דעתי בנושא, רוצה זקן טבעי? אל תטפח אותו עם תמרוקים וקשקושים. במקלחת שוטפים, מסרקים, מסדרים עם מכונה כדי לשמור על הצורה ומדי פעם שמים קצת קרם לחות בימים יבשים. מעבר לזה לא נוגע. כל השמנים והתכשירים האלה סתם עולים כמו דגימות שתן של מייקל ג'קסון.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

טוב, קצת קשה לי לשלוט בגיבוב הזה.

מסיבה מסוימת אני צריך להיות מגולח פרפקט כל יום.

אם סכין אני אפצע ולא תמיד יש לי כוח.

יש מכונת גילוח שתעמוד במשימה? לא אכפת לי להשקיע 500-600 ש"ח.

אני זקוק לגילוח כמה שיותר צמוד וקרוב לעור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הרבה אופציות: מכונות רוטטות (בראון) או סיבוביות (פיליפס). יש הרבה חיקויים, אבל אם אתה רוצה גילוח טוב אתה צריך להשקיע:

1. במכונה איכותית - בדרך כלל הסדרות היותר יקרות של היצרניות המקוריות. אישית אני מעדיף את שיטת בראון - אני מתגלח כך מגיל 16 עם בגידה קצרה לפיליפס לא מוצלחת בזמן השירות הצבאי - אבל אני מכיר רבים שמעדיפים את שיטת פיליפס (או נורלקו, שהיא המותג של פיליפס בצפון אמריקה).

2. טיפול שוטף במכונות - ניקוי ושימון לפי ההוראות (למכונות היותר מתקדמות יש התקנים העושים זאת באופן אוטומטי).

3. להחליף סכינים בתדירות המומלצת.

הבנים שלי משתמשים במכונות פיליפס בסיסיות שנרכשו בעקבות מבצע באמאזון בריטניה (שעליו למדתי בשרשור המוכר בפורום זה), עושות את העבודה אבל יכולות להיות יותר טובות. דומני שעלו סביב 250 ש"ח. במחיר דומה אפשר למצוא בארץ מכונות של רמינגטון, הניסיון האישי של אחד הבנים שלי היה לא במיוחד מוצלח, המכונה שבקה אחרי כשנתיים, אבל צריך להוסיף שהיה מדובר בתנאים של יחידת שדה בצה"ל עם כל הטלטולים הנובעים מכך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיליפס יש את ה oneblade שנמכר ב150 שח בסופרארם. עובד בשיטה חדשנית של שני משטחים עם חורים שזזים ברטיטה. משתמש כבר שנה ומשהו ומאד מרוצה. שווה בדיקה...

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערבולת - כפי שכתבתי קודם - בראון מסדרות גבוהות, עם ראש הכולל שתי קשתות של רדיד (foil) וביניהן סכין רוטט לחיתוך שערות שהצליחו לחמוק. אישית אני משתמש כבר 7 שנים מכונה מסדרה 7 (דגם 790cc באיטרציה הראשונה שלו) ומקפיד להחליף את ראש הגילוח כל שנה וחצי - שנתיים, מקבל גילוח חלק למשעי. אפילו הסוללות מחזיקות שבועיים בין טעינות והבעיה היחידה שלי היא שלאחרונה מכשיר הניקוי התקלקל ואני משתמש בו רק לצורך טעינה. גם מכונות קודמות היו דומות (נדמה לי ששתי האחרונות היו מסדרה 5000) עם אורך חיים די גדול.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. אבל מחיפוש באמאזון יש 1000 דגמים ולכל אחד יש פטנט ייחודי משלו. שחכתי לציין כי אני צריך את הfoil shaver (יש בכלל תרגום לעברית למכונה הזאת?) כי אני רק צריך לעשות קו לזקן, אז העגולה עם ה3 ראשים לא טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתגלח מדי יום כך שאין בעיה של קיצוץ שערות, אם כי פה ושם יש איזו שערה שחומקת מהמכונה, ואז אני משתמש במעצב הפאות שבצד המכונה על מנת להפטר ממנה.

הגילוח אורך דקות בודדות.

אם אתה מתגלח בתדירות נמוכה הרי שמכונה חשמלית הרבה פחות יעילה. הגילוח החשמלי מבוסס על גזירה, ישירות ארוכות לא נלכדות בין להבי הגילוח, הן אם סיבובי והן אם רוטט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה oneblade מתמודד מצויין גם עם שערות ארוכות.

ממליץ שוב לבדוק, המחיר נמוך מספיק בשביל לקחת צ׳אנס.

עריכה אחרונה על ידי misterb

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק אתחיל מה- Oneblade אם אראה שהוא לא מספק אותי, אשקיע אפילו בסדרה 9.

לפי האתר של הסופרפארם הוא לא מזין במלאי.

יש מקום בארץ שניתן לבוא ולאסוף בלי להמתין?

מעדיף לא לחכות עכשיו שבועיים-שלושה לאמזון/איביי.

sperial, היכן קנית את המכונה שלך?

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...