Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל אסטרה OPC, מתי בארץ?

O92
שימו לב! השרשור הזה בן 3934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

למישהוא יש מושג מתי יתחילו למכור את האסטרה OPC בארץ? הרי יש כבר אינסיגניה OPC ויש קורסה OPC, אז צריך גם את הרמה הבינונית שהיא האסטרה OPC! מדובר ברכב הבא:

Opel-Astra_OPC_2013_800x600_wallpaper_1e.jpg

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לקנות פוקוס ST או מגאן RS לפי מבחני רכב בחו"ל. מה שכן היא מדהימה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאוהד של אופל "מלידה" המיכוניות שציינתה לא בשבילי :roll: , אני מעדיף את האסטרה OPC :wink: .

דרך אגב, במבחן של טופ גיר, ניתן לראות שבסופו של דבר קלרקסון דווקא העדיף אותה.

נראה שלא יביאו אותה בגלל מחיר גבוה.

מוזר, למרות שפעם הכריזו שהיא תובא לארץ:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4144417,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי שתי אופל אסטרה OPC (בדיוק כמו זאת שבתמונה למעלה- הדור האחרון) בארץ.

אחת הייתה למכירה והייתה בצבוע אפור עם ג'נט דומה לזה של הקורס OPC אבל עם פס שחור (מזכיר את הג'אנטים של הוולוסטר הרמה הגובהה)

והשנייה שראיתי הייתה בצבע צהוב. אני לא יודע איך הן באו לארץ אבל הן קיימות והן נראות מעולה :twisted:

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בטח ה-GTC, גרסא יותר עדינה מה-OPC, מנוע 1.4 טורבו שמפיק 140 כוח סוס, אבל במקביל ה-OPC עם מנוע 2.0 טורבו שמפיק קרוב ל-280 כוח סוס, זה בגדול אבל יש עוד המווווון שינויים מיכניים וקצת פחות קוסמטיים בין השתיים

לא יודע לגבי האסטרה אבל לא מזמן ראיתי אינסיגניה OPC והיא פשוט מדהימה!

אזה צבע, הלבנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בטח ה-GTC, גרסא יותר עדינה מה-OPC, מנוע 1.4 טורבו שמפיק 140 כוח סוס, אבל במקביל ה-OPC עם מנוע 2.0 טורבו שמפיק קרוב ל-280 כוח סוס, זה בגדול אבל יש עוד המווווון שינויים מיכניים וקצת פחות קוסמטיים בין השתיים

יכול להיות אני ראיתי אותן מרחוק ואני גם לא מכיר את גרסת ה- GTC אז חשבתי מיד שהן OPC :lol: :lol: .

טוב לדעת!

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הכי יפה בסגמנט ! אני מניח שהכל שאלה של מחיר, עם היבואן יצליח לקבל מחיר יפה כמו של יבואן שמוכר מאות כאלה ולא אחדות ,אז אין ספק שניראה אותה בכבישי ארצנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים, הרכב מאוד יפה אך לביצועים מגאן RS או הפוקוס ST הם עולם אחר.

אם בכל זאת היא תגיע לארץ בטח המחיר יעמוד על מעל 150,000 השערה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...