Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבדלי צבע - האם מחייב צביעה מחדש?

שימו לב! השרשור הזה בן 2322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן לכולם,

יש לי הבדלי צבע די משמעותיים בין החלק האחורי של הרכב (מהכנפיים ועד תא המטען). האם מחייב צביעה מחדש?

צבעתי כמה קילופי לקה,ושפשוף בפגוש האחורי.

החלק שהכי מציק לי זה שהאוטו נראה כאילו הולחם מ2 רכבים :oops: או עבר תאונה עם אוטובוס מאחורה.

לחזור לפחח אין טעם,בעיקר כי האוטו נצבע בחינם וללא שום תמורה.

האם פוליש אגרסיבי יועיל?

אין מכות כמובן ברכב, בחלק האחורי אין אפילו שריטה- האם יהיה ניתן לצבוע שוב רק את החלק האחורי בלי הבדלי צבע?

או להשאיר את זה ככה עד ששוב פעם יתנו לי מכה מאחור בחניה :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תמונות?

בגדול הפוליש רק יבליט לך את הצבע הקיים שעליו אתה עושה פוליש, הוא לא יטשטש לך את הבדלי הצבע בחלקים השונים של הפח.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הוא מסוף הדלתות האחוריות ועד הקצה של הרכב.

פשוט הצבע החדש מעט כהה יותר, האם ישנה פעולה מסוימת להבהיר אותו?

כמו שיזוף אבל הפוך? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שפוליש ישיג טישטוש מסויים ע"י הסרת לכה מחומצנת ופגומה מהחלקים עם הצבע "הישן" , מה שמקנה להם מראה "דהוי" , בכל מקרה לא לצפות לפלאים .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב חדש יחסית,והחלק האחורי עבר צביעה ואז נראה שונה, הרי שהצבע שנצבע עליו הוא לא הצבע המקורי, או לפחות לא מתאים מספיק לצבע המקורי, ואז יש הבדלים גדולים.

אם צבע הרכב ישן, אז רוב הסיכויים שזה הבדלים של דהייה, ושם פוליש יכול לעזור בטשטוש הבדלי הצבע, אבל לא סביר שיחדש אותו למראה כמו צבע רכב חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

מקפיץ ברשותכם.

עשיתי תיקוני צבע בצורה חובבנית (טעות של טירונים, הייתי צריך לצבוע את כל הדלת), וכעת יש חלק שרואים בבירור שהוא נצבע, ומסביבו יש גם "מדרגה".

איך אני יכול לטשטש את ההבדלים, במיוחד את המדרגה עצמה? האם שיוף עדין עם נייר 1500 יכול לעזור?

תודה!

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קודם כל תודה על ההתייחסות. האובייקט הוא אלטו 2012 שמראש נקנה כ"יד אחרונה" ולפיכך אפשר לעשות עליו ניסויים כאלה.

סביב חור המנעול התקלף הצבע והתחילה להתפתח חלודה שטחית (תוצרת הודו... :roll:), אז פירקתי המנעול, שייפתי עד למתכת, שתי שכבות יסוד ושלוש שכבות צבע. החומרים נקנו בטופ קולור.

כנראה שהטעות הייתה לעשות תיקון מקומי, במקום לצבוע את הדלת כולה, ועקב כך נוצרה מדרגה. הכתמים הבהירים הם צבע יסוד שכנראה גלש מעט מתחת למסקינטייפ :oops: (צביעה ראשונה, תהיו סובלניים :-D)

אשמח לעצותיכם כיצד אפשר לטשטש את הגבולות ולנסות להעלים את המדרגה, בדרכים פשוטות יחסית.

תודה רבה!

IMG_20171206_080656.jpg

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

בזמן שמעברי צבע אפשר לטשטש (אבל לא להעלים, אין סיכוי לאחד בין צביעה בספריי לפיסטולט),

את קילופי הצבע שאני רואה במסגרת כבר ממש אין איך לפתור למעט מילוי נקודתי או תיקון כל החלק מחדש.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הסרטון הזה, הוא אומנם מסביר איך לתקן חלודה אך בקטע שהוא צובע הוא מסביר איך לעשות מעבר בין צבעים.

מקווה שזה יעזור לך :-D

Kia Niro 2018 | Honda civic 94 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...