Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על : סקסו דיזל

gsi16v
שימו לב! השרשור הזה בן 7141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל לא היצלחתי לימצא על האוטו הזה שום מידע פרט לעובדה שהוא עושה 1400 ק'מ למיכל..

אני אפילו לא יודע מה שם הדגם..פרט לזה שזה דיזל ובטח איפה שהוא יש 3 אותיות שאחת מהם זה "D"

מה שאני רוצה לדעת:

*הדגם של האוטו שאוכל ליבדוק במחירון

*נפח המנוע

*זה רק דיזל או טורבו דיזל..אני מעוניין בטורבו דיזל ידני

*הספקים של המנוע

*תקלות נפוצות

*מה לחפש בבדיקה עצמית

*למה לא ליקנות סקסו... למי שמיתנגד..

אני רוצה ליקנות רכב זול עם תחזוקה קלה ובלי הוצאות מיותרות על דלק וחלקים יקרים, האם זה ה "אוטו" ?

כל זה בישביל להעביר את הזמן ולהיתגלגל עד ליום שאוכל לחזור ל VR6..שזה ההפך הגמור מהסקסו הזו.. :lol:

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל לא היצלחתי לימצא על האוטו הזה שום מידע פרט לעובדה שהוא עושה 1400 ק'מ למיכל..

אני אפילו לא יודע מה שם הדגם..פרט לזה שזה דיזל ובטח איפה שהוא יש 3 אותיות שאחת מהם זה "D"

מה שאני רוצה לדעת:

*הדגם של האוטו שאוכל ליבדוק במחירון

*נפח המנוע

*זה רק דיזל או טורבו דיזל..אני מעוניין בטורבו דיזל ידני

*הספקים של המנוע

*תקלות נפוצות

*מה לחפש בבדיקה עצמית

*למה לא ליקנות סקסו... למי שמיתנגד..

אני רוצה ליקנות רכב זול עם תחזוקה קלה ובלי הוצאות מיותרות על דלק וחלקים יקרים, האם זה ה "אוטו" ?

כל זה בישביל להעביר את הזמן ולהיתגלגל עד ליום שאוכל לחזור ל VR6..שזה ההפך הגמור מהסקסו הזו.. :lol:

1400 ק"מ למיכל?

איזו הגזמה פראית....

במיכל שלם יש בסקסו משהו כמו 45 ליטר מקסימום. אולי ליטר פחות או משהו שכזה.

הסקסו מסוגלת להגיע ל 900 ק"מ למיכל שלם, ובמקרה הכי טוב שלה ובמידה והכל בבין-עירוני בנסיעות רגועות אז ל 1000 ק"מ. אל תשכח גם שכל ליטר סולר עולה פחות מאשר ליטר בנזין.

במיכל האחרון שלנו בסקסו דיזל גמרנו מיכל ב 750 ק"מ, מתוכם 400 ק"מ הראשונים היו בבין עירוני והמחוג אפילו לא הגיע אל החצי, וב 350 ק"מ השניים בתוך העיר נגמר חצי טנק... כל הנסיעה כולה הייתה עם מזגן.

מבחינת חסכוניות בדלק, כמו שכבר בטח הבנת את זה לבד - הוא מעולה.

הרכב הוא 1500 סמ"ק דיזל ללא טורבו, מנוע דיזל רגיל. 58 כ"ס, אין לי מושג כמה מומנט אבל תיהיה בטוח שלא הרבה, ועגלה דיי רצינית.

תקלות נפוצות? אין לי מושג האמת. תבדוק שהמנוע במצב טוב כי חלקם הגדול של הסקסו דיזל היה בחברות השכרה\ליסינג ואז המצב שלהן הוא מזעזע, בלשון המעטה.

כשתחפש את הרכב אל תפחד מק"מ ממוצע של 35K לשנה, כי אנשים קונים לרוב דיזל בשביל לנסוע הרבה, ורוב הסקסו דיזל שביררתי עליהם עד עכשיו היו עם ממוצא של 30++ (והיו אפילו עם יותר מכפול מזה!).

למה לא ליקנות סקסו דיזל?

הרכב פשוט חלש בצורה מדהימה. אפשר לשייט על 110, אבל נניח ויש מישהו שמעכב את התנועה על 90 ואתה רוצה לעקוף אותו - ייקח לך הרבה זמן, והרבה תיכנון מראש כדיי לראות שאין אף רכב אפילו באופק מתקרב. למי שרק נוסע איתו בעיר\נוסע בבין עירוני בלי למהר הרכב בסדר גמור.

במחירון של לוי יצחק יש שני סוגי סקסו דיזל, אם אני לא טועה אז יש גירסת PACK וגירסה רגילה. ההבדלים ביניהם הוא כמה מאות שקלים בלבד אז זה לא בדיוק משנה מה אתה לוקח.

ו...זהו. אגב, את כל זה אני חושב שיכלת למצוא בחיפוש....

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של אחת ב3 חודש האחרונים:

טנק מלא - 44 ליטר

טנק מלא - הנחה של 1.40 (ת"א) - 134 ש"ח

ק"מ ל טנק - 640 עירוני + מזגן

ק"מ ל טנק - 800 בין עירוני

ידני בלבד.

אמין פחות או יותר ... שזה אומר שעשיתי 12 אלף ק"מ, החלפתי רצועת מזגן , וטיפול אחד כולל ברקסים (שהיו חדשים שקיבלתי את הרכב)

הרכב מ-א-ו-ד איטי .. ומרגיש מאוד מאוד עגלתי... אמת אני רגיל להרבה סוסים באורווה... והיה קשה מאוד להתרגל ... אבל גם לבנאדם שאינו רגיל לכמות סוסים רצינית , האוטו עגלתי ביותר (אי אפשר לעקוף כמעט אף משפחתית .. והמהירות הסופית מסתיימת ב 150 קמ"ש (143 לפי ה GPS))

בעקרון - מומלץ - תלוי למי ולמה...

אם יש לך המון ק"מ .. ואתה לא בנאדם ש"צריך כוח" ... אתה תסתדר בהחלט.

אגב המזגן פשוט חבל"ז :D מקרר נפלא !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 1400 ק'מ זה מהיפרסומת שהיתה פעם ...אבל פעם למכר שלי היה כזו והוא אמר לי שהוא טיפה נוסע בעיר ו 95% מהזמן הוא בין עירוני והוא ממלא כל 1100 וזה כשעוד יש דלק..סליחה סולר..במיכל

ומה אין כזה טורבו דיזל !?!?

לא טורבו לא קונה :lol:

שייווו הרסתם לי את השוססס..

אז יש תחלופה ? כני ראה שלא..במחיר הזה .אההה

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערנו, לא קיימת סקסו דיזל טורבו, אם היתה אז היה אוטו קטן וחם, תרתי משמע(גם מבחינת חום מנוע :)

ה XUD9TE הידוע הותקן רק ברכבים כמו ברלינגו,306,406,קסארה. לא ידוע לי על קטנות, גם בחול של פיגו\סיטרואן שהם טורבו.

אם אני לא טועה, יש פולו טורבו דיזל, תבדוק את זה.(לא ה SDI)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 1400 ק'מ זה מהיפרסומת שהיתה פעם ...אבל פעם למכר שלי היה כזו והוא אמר לי שהוא טיפה נוסע בעיר ו 95% מהזמן הוא בין עירוני והוא ממלא כל 1100 וזה כשעוד יש דלק..סליחה סולר..במיכל

ומה אין כזה טורבו דיזל !?!?

לא טורבו לא קונה :lol:

שייווו הרסתם לי את השוססס..

אז יש תחלופה ? כני ראה שלא..במחיר הזה .אההה

לא חושב שאתה צודק.

יש לי את הנתונים של הסקסו דיזל במבחן שלה נגד הפולו קלאסיק דיזל. נתונים: ליטר ל 19 ק"מ בבין עירוני, ככה שקשה לי להאמין איך הוא מגיע ל 1400. 1100 זה עוד הגיוני איכשהו (אחרי הכל, למנועים הללו יש בלאי כעת ולכן הם בטח שותים מעט יותר סולר).

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...