Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לחוות דעת BMW 330i

icethug
שימו לב! השרשור הזה בן 4072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אם ההודעה לא תקינה מבקש סליחה מראש. :)

אני רוצה לדעת חוות דעת על BMW 330i 2001

1.צריכת דלק'

2. אמינות ומחלות של הדגם.

3. האם יש לו הנעה אחורית?

4.כ'ח סוס? (בדיקה קצרה הראתה לי 231 כוחות סוס,יכל ליהות?)

כל פרט יעזור תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לדעת חוות דעת על BMW 330i 2001

1.צריכת דלק' - גבוהה וככל שתאמץ אותה ככה היא תעשה פחות טובה...

2. אמינות ומחלות של הדגם.

3. האם יש לו הנעה אחורית? - בעלת הנעה אחורית כמיטב המסורת של היצרן הבווארי,אם זהו הרכב הראשון שלך בעל הנעה שכזו אולי כדאי לבחון רכב מעט חלש וסלחני ממנה.

4.כ'ח סוס? (בדיקה קצרה הראתה לי 231 כוחות סוס,יכל ליהות?) אתה שוב צודק,אכן בעלת 231 כ''ס בשנים הללו ,שלא יהיו לך ספקות המנוע הנ''ל הוא פשוט מדהים, 3 ליטר אטמוספרי !

לגבי שאר השאלות שלך יענו המומחים ובעלים של סדרה 3...

האחזקה תהיה יקרה אז קח זאת בחשבון,לא מדובר רק במחיר רכישה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מדהים, E46 יש לציין. אתה מדבר על קופה או סדאן?

איזה גיר?

רמת אבזור? - הביאו לארץ כמה M Package אז זה יכול להיות עוד יותר מעניין..

מנועים אמינים מאד כל עוד הם מקוריים,ובכלל המכלולים יכולים להחזיק בכיף חצי מיליון ק"מ++ על שרשרת הינע מקורית - אם לא עברו התעללות (כבר די נדיר למצוא רכב מקורי ושמור בשנתונים האלו)

עקרונית- ממליץ בחום, אבל אם אתה לפני רכישה תבדוק טוב טוב את הרכב כי כמו שנאמר עלויות האחזקה של רכב כזה הן לא זולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...