Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי פנימי לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כמה אומר לעלות ניקוי פנימי כולל לרכב? יש לי פוקוס, והלכתי היום לקבל הצעת מחיר לניקוי בדורשיין בחיפה. המחיר שקיבלתי היה 700 ש"ח כולל מע"מ, אחרי "הנחה", אחרי שהתעקשו שם שפוקוס זה בגודל של מזדה 6 (שזה עוד 50 ש"ח). הבחור דיבר שם על עבודה בסגר גודל של 4-5 שעות. המחיר נשמע לי מוגזם, אבל רציתי לברר אם אלו המחירים בפועל? יש המלצה למקום זול יותר שעושה עבודה טובה? (אני מחיפה).

בנוסף הציעו לי שם לעשות ציפוי חיצוני מיוחד שאמור להגן על הצבע. זה שווה משהו? ואם כן מה המחיר הסביר בשביל זה?

תודה לעונים

לבעלי מקצוע ב CarsForum העוסקים בניקוי יסודי לרכב לחצו כאן

עריכה אחרונה על ידי עמית

volkswagen polo 2016

Ford Focus 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכול תלוי מה התוצאה שאתה מצפה לקבל, באיזה רמה.

אתה יכול ללכת למכון שטיפה בתחנת דלק וינקו לך מבפנים ב50 שקל אבל התוצאה בהתאם.

כמו כן תלוי לדעתי במצב הרכב, כמה הוא מלוכלך, אם אתה מצפה להורדת כתמים מהריפודים.

700 ש"ח לניקוי פנימי יסודי מאוד ואיכותי, בהנחה שהרכב במצב מאוד גרוע ומלוכלך ביותר זה נשמע קצת יקר אבל הגיוני.

אתה מחיפה אז זה רחוק לך, אבל בתל אביב למשל יש את החברה האלה: http://www.facebook.com/steamme.il

עושים עבודות טובות לפי מה שראיתי עד פה, מאוד מוקפדות ויש להם מחירים טובים.

עריכה אחרונה על ידי עמית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אכן מחפש ניקוי יסודי. מצב הריפודים יחסית רע, אבל רוב הרכב במצב סביר לפי דעתי.

כמו שאמרו, סטים מי חברה שממליצים עליה פה בפורום, גם אני ראיתי תוצאות והם בהחלט מספקות, לא יודע למה אבל 700 שקל נשמע לי יקר, אלא אם כן הוא דיטיילר מקצועי שיוריד לך כתבים מריפודים, ויחזיר את האוטו למצב תצוגה (מבפנים לפחות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

אני עשיתי ניקוי פנימי לרכב בפ"ת, הריפודים היו מאוד מלוכלכים, לאחר קניה והורדת הכיסויים.

שילמתי 500 ש"ח ולדעתי זה לא היה שווה.

חוץ מניקוי הריפוד שהיה טוב וזה בגלל השואב הרטוב (או איך שקוראים למכונה הזאת בקיטור), הניקוי הפנימי לא היה יותר ממריחה של כמויות סקאי שמנוני.

אפילו בריפוד שבדיפונים של הדלתות הם לא נגעו.

אחרי בירור הבנתי שמפחינתי היה עדיף ללכת לחברות שמנקות ספות\שטיחים באותה מכונה תמורת 200-250 ש"ח.

ואת הניקוי הפנימי אני היתי עושה לבד טוב יותר.

תמונות של ניקוי הריפודים לפני ואחרי, כדי לקבל פרופורציות.

תמתין אחרי יבוש זאת התוצאה האמיתי, ולא שהריפוד עדיין רטוב.

P1050293.JPG

P1050295.JPG

P1050344.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב במצב סביר, למה לשלם כל כך הרבה רק עבור ניקוי ריפודים?

אין לי כוונה לשלם מחיר כזה רק עבור ניקוי ריפודים. נכון לעכשיו עדיין לא מצאתי אופציה של ניקוי ריפודים איכותי בלבד. יש כמובן מה לנקות בשאר הרכב, אבל זה יותר פשוט ופחות מלוכלך מהריפודים, כך שאם ההפרש בין ניקוי ריפודים לבד לניקוי כולל של פנים הרכב לא גדול במיוחד אעדיף לקחת ניקוי כולל.

volkswagen polo 2016

Ford Focus 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

אני עשיתי ניקוי פנימי לרכב בפ"ת, הריפודים היו מאוד מלוכלכים, לאחר קניה והורדת הכיסויים.

שילמתי 500 ש"ח ולדעתי זה לא היה שווה.

חוץ מניקוי הריפוד שהיה טוב וזה בגלל השואב הרטוב (או איך שקוראים למכונה הזאת בקיטור), הניקוי הפנימי לא היה יותר ממריחה של כמויות סקאי שמנוני.

אפילו בריפוד שבדיפונים של הדלתות הם לא נגעו.

אחרי בירור הבנתי שמפחינתי היה עדיף ללכת לחברות שמנקות ספות\שטיחים באותה מכונה תמורת 200-250 ש"ח.

ואת הניקוי הפנימי אני היתי עושה לבד טוב יותר.

תמונות של ניקוי הריפודים לפני ואחרי, כדי לקבל פרופורציות.

תמתין אחרי יבוש זאת התוצאה האמיתי, ולא שהריפוד עדיין רטוב.

לא חשבתי על האופציה הזאת. אם מה שאתה מתאר זו אכן הרמה של ניקוי ריפודים שבאה עם ניקוי פנימי כולל נשמע שבאמת אפשר להסתפק בחברה לניקוי ספות. אבדוק את זה. תודה.

volkswagen polo 2016

Ford Focus 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה הולך למכוני ניקוי,נסה במקום נסתר ניקוי עצמאי -קצף,הברשה עדינה,ניגוב ושאיבה.

כתמים לא קשים,לרוב יורדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...