Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גלאקסי נקסוס לא רוצה להתעדכן ל4.2.2, הגיוני בעיה ברדיו?

Spire
שימו לב! השרשור הזה בן 4041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי עדכון OTA לאנדרואיד החדש (4.2.2), נתתי לו לעדכן ובמהלך ההתקנה (נראה כמו 35-40 אחוז) הוא נתן לי error ואתחל חזרה ל4.2.1. הבעיה חזרה על עצמה כמה פעמים.

הרדיו שמותקן על המכשיר הוא TDVLF1 והוא לא המקורי שהגיע עם 4.2.1, איך קוראים למקורי אני לא זוכר.

יכול להיות שזה הגורם לבעיה? ואם כן, איך נקרא הרדיו המקורי שהגיע עם 4.2.1? חיפשתי בXDA. מצאתי מועמד אחד (XXLH1) אבל הוא אירופאי והמכשיר שלי צפון אמריקאי. כמו כן, כתוב שזה הרדיו של 4.2 והשם של הבילד דומה אך לא זהה (JOP40D אצלי לעומת JOP40C של הרדיו)

כאמור, המכשיר הוא גלאקסי נקסוס, takju.

לחכמים תודה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא בוצע במכשיר שום שינוי מאז הOTA האחרון.

פעם היה איזה משהו שדמה לרוט (היה לא קבוע או משהו כזה, לא זוכר בדיוק), אבל הוא מתבטל כל פעם שמכשיר מתעדכן.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כישלון ב OTA נובע בגלל שינוי בקבצי המערכת לרוב שינוי במודם לא מונע OTA.

ROOT זמני גם יכול למנוע ממך עדכון .

אני לא מכיר את המכשיר הספציפי אבל כנראה שתצטרך לבצע אחד מהשניים.

1. לצרוב גרסה נקייה של 4.2.1 ואז לעדכן ל 4.2.2

2. לחכות שהחברה ב XDA יוציאו עידכון בצורה של קובץ ZIP שניתן להתקין בריקוברי (קובץ מבושל שעובד על טלפונים עם שינוי בקבצי מערכת)

New - Acura NSX 573BHP of Hybrid Awesomeness

Old - Cadillac CTS-V V8 6.2 562 BHP

Older Subaru legacy 3.6R AWD limited

Oldest - Volvo S60 AWD 240 BHP haldex 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר ואומר, לא בוצע שום שינוי במכשיר מאז הOTA האחרון (שעבר בלי בעיה) מלבד החלפת רדיו. הOTA שלפניו, אגב, (4.1.2 ל4.2), הותקן על הרוט ודרס אותו בלי שום בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחצי שעה עדכנתי את הנקסוס 7 שלי ל4.2.2,

עדיין לא קיבלתי לבד את זה, ולחיצה על עדכוני מערכת הראתה לי שאין עדכון.

לאחר:

Apps > Google Services Framework > Clear data

נכנסתי שוב לעדכוני מערכת ולחיצה על בדוק, הניבה את העדכון המיוחל :lol:

המכשיר שלי ללא רוט וקיבל עדכונים מהאוויר עד עכשיו. פשוט התעצלתי להמתין עד שיגיע לבד.

Screenshot_2013-02-15-18-38-48.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה גרסא של המכשיר יש לך? takju או yakju? בדרך כלל לyakju העדכון מגיע יותר מאוחר.

סייג קטן: אם יש לך גרסא אחרת משתי הגרסאות שציינתי למעלה, כלומר המכשיר שלך לא "גוגל נקי" והוא נמכר ע"י היבואנית המקומית, היא שאמורה לשלוח את העדכון וזה לוקח עד יותר זמן.

שורלאק: גם אצלי ניקוי הדאטא של הפריימוורק מצא את העדכון אחרי ש"לא היה עדכון". אם הי לך גלאקסי נקסוס הייתי שואל איזה בייסבאנד היה לך קודם אבל מאחר ומדובר בנקסוס 7 זה לא רלוונטי.

האם יש שינויים מורגשים אחרי השדרוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם איזה מכשיר אתה?

settings - about phone

יופיעו לך כמה שורות, אחת מהן android version

שלי takju, נקנה מgoogle play

תעשה מה ששורלאק כתב:

settings- apps- google services framewoek: force stop and Clear data

settings - about phone - software updates: check now.

אמור להופיע לךעשכון אחרי שעשית את זה. אם לא מופיע, תחזור על כל שרשרת הפעולות עוד פעם, כשלפני שאתה נכנס ל apps תכבה את הוויי-פיי ותקשורת הנתונים.

*הבעיה שלי, אגב, עדיין לא נפתרה, עכשיו שוב קפצה לי הודעה לעדכון והוא שוב נכשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הג'יפיאס? ננעל בקלות? או שעדיין לוקח לו הרבה זמן והוא מאבד נעילה לפעמים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה מה ששורלאק כתב:

settings- apps- google services framewoek: force stop and Clear data

settings - about phone - software updates: check now.

אמור להופיע לךעשכון אחרי שעשית את זה. אם לא מופיע, תחזור על כל שרשרת הפעולות עוד פעם, כשלפני שאתה נכנס ל apps תכבה את הוויי-פיי ותקשורת הנתונים.

עשיתי, עדיין כלום. :roll:

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, רום מקורי? יש רוט? שינית משהו במכשיר מאז העדכון האחרון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...