Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני פרויקט: הלחמת ידית דלת שנשברה

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 4081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יום אחד כשסגרתי את הדלת ברכב, נשארתי עם הידית ביד, היא נשברה, למזלי זאת הייתה הדלת שליד הנהג כך שזה לא היה דחוף.

היו לי שתי אופציות, לרכוש ידית שלמה מפירוק, או לנסות הלחמת פלסטיק, קראתי מדריכים ורכשתי מלחם.

רוב הפלסטיקים ברכב היו מסוג PP והידית הייתה מסוג PC, לכן לא היה לי "בדיל" כדי להוסיף, במקום "בדיל" התכתי חוט חשמל 2.5 עבה לתוך הפלסטיק שיקנה לי חוזק בין שתי החתיכות.

בגלל שזאת הפעם הראשונה, כדי להיות מדויק התחלתי ע"י הדבקה זמנית עם לוקטיט, לאחר מכן התכה ראשונית של חוט כיסוד שלא יתפרק לי באמצע, המשכתי להלחים את כל אורך הסדק והוספתי עוד חוטים לחיזוק לאורך הסדק.

עשיתי זאת משני הצדדים.

יש להדגיש כי האתגר בכל הסיפור היה פירוק הידית מהדלת, היה קצת קשה לפרק את המנגנונים השונים, במיוחד את ידית החלון (ידני).

התוצאה נראית ומרגישה חזקה מאוד, אך רק שימוש לאורך זמן יעיד, עושה לי חשק להתיך חוטי ברזל לתמיכה גם בידית הנהג, למנוע שבירה עתידית (כבר היום יש תחושה של פלסטיק שקרוב לשבירה).

בגלל חוסר מיומנות התוצאה אינה חלקה, אך הכל נסתר מצידה הפנימי של הידית, בפתיחה לרוב אפילו לא מרגישים.

IMG_1040.jpg

IMG_1042.jpg

IMG_1043.jpg

IMG_1045.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידית חדשה עולה באזור ה60 - 80 ש"ח, סתם לידע כללי,

אני החלפתי לפני שבועיים אצלי בבלאנו.

אולי, אבל במידה וניתן - הרבה יותר כיף לתקן בעצמך :-D

If you live by the GUN

You die by the GUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי, אבל במידה וניתן - הרבה יותר כיף לתקן בעצמך :-D

קלעת בול :)

הרבה יותר כיף להתעסק, להתנסות וללמוד, ולהגיד בסוף "זה אני עשיתי" !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שההלחמה תחזיק מעמד לטווח ארוך,

מה שאני חושבת הוא שההלחמה בשלב מסויים תאבד מחוזקה והחלק שוב ישבר.

כל הכבוד על הרצון לטפל בעצמך ולתקן.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שההלחמה תחזיק מעמד לטווח ארוך,

מה שאני חושבת הוא שההלחמה בשלב מסויים תאבד מחוזקה והחלק שוב ישבר.

כל הכבוד על הרצון לטפל בעצמך ולתקן.

ל'

תודה.

יש כאן התכה וחיבור של חומר לעצמו,

אני דווקא מאמין שהחלק יחזיק לאורך זמן במיוחד לאור החיזוקי ברזל, כמו שאמרתי, הידית מרגישה הרבה יותר חזקה ויציבה, אך רק הזמן יגיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...