Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב מליסינג,כמה שאלות

Snorki
שימו לב! השרשור הזה בן 7151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משפחתי רוצה לקנות רכב, ועלה לנו רעיון לקנות רכב מליסינג על פי חברים שגם רכשו רכב מליסינג, אז רציתי לשאול כמה שאלות בנושא:

האם יש אפשרות להתמכח איתם על מחיר?

האם תהיה בעייה במכירת הרכב לאחר הקנייה מליסינג?

למה צריך לשים לב בקנייה מליסינג?

יתרונות חסרונות וכו'...

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי באיזה סוג ליסינג אתם בוחרים.

אם תלכו על הליסינג תפעולי אז לא תצטרכו למכור את האוטו כי הוא של החברה, אבל הם אחראים על כל הטיפולים, על כל תקלה\תאונה שנגרמת לאוטו, על הטסט ויש גם חברות שמציעות שטיפה לרכב על חשבונם.

מנסיון אני אומר שזה לא משתלם, מפני שאחרי שנגמרת תקופת הליסינג, אתה נשאר בידיים עם כלום, בלי כסף ובלי אוטו, ואז אתה מסתכל אחורה, ומרגיש פראייר-שזרקת 5000 שקל לחודש ועכשיו אין לך כלום.

אבל זה רק הליסינג התפעולי.

בליסינג הרגיל זה כן משתלם, כי אתה משלם כל חודש את הסכום(בסופו של דבר יוצא שאתה מוציא יותר כסף מהמחיר המקורי של האוטו) אבל בסוף הרכב שלך ואתה יכול למכור אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא את השרשור הזה.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, רכב מליסינג אולי נשמע טוב....ליסינג...אבל בפועל זה בדיוק כמו לקנות מהשכרה רק שבהשכרה כל יום קורעים תאוטו מ"ס אנשים שונים שמתחלפים כל יום במשך כל זמן שהרכב בהשכרה-מה שמתקבל זה רכב קרוע,הרוס,פתחו לו תצורה ...אותו הדבר בליסינג,רק שבליסינג מי שקורע את הרכב הוא לרוב איש אחד שלמעשה נוהג על הרכב אך ממש לא איכפת לו מהרכב ,והוא לא יעשה כלום בשביל הרכב, בלי חשבונות,המינימום של המינימום שצריך,כנ"ל הילדים שלו בני 18 שקיבלו רק לפני שבוע רשיון - גם נוסעים\קורעים תרכב הזה...אם צריך להוביל משהו או אם צריך לנסוע בשטח אז בוודאי שישתמשו ברכב הזה, בקיצור הקונה בחיים לא יידע עד כמה יתעללו ברכב המסכן הזה שמבחוץ לכאורה נראה כמו רכב סטנדרטי אך הבלאי שלו עצום פי כמה מאותו רכב אחר שהיה בבעלות פרטית.

מסקנה מתקבלת = הזול עולה מאוד יקר בסוף!!!

המידע הנ"ל מתייחס ל 99.99% מהמכוניות בליסינג,כמובן שעדיין יש את ההמאית אחוז של הרכבים שפחות קרעו אותם , אבל הסיכוי ליפול על אחד כזה הוא ממש אפסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות אבל להגיע איתם למחיר נמוך? (בליסינג רגיל לא תפעולי)

כי שמעתי שאנשים קנו אוטו מליסינג במחיר של 40,000 ש"ח?!

יכול להיות דבר כזה?

ומה יהיה רשום ברישיון רכב ליסינג, השכרה....

ובקשר לזה שהרכבים טחונים, שמעתי שהם עוברים טיפולים ומסדרים אותם לפני שהם מוצעים למכירה, זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים כן עוברים את הטיפולים בזמן,אך מדובר במינימום של המינימום,פעם עבדתי תקופה במקום כזה שמוכרים מליסינג ומהשכרה, מקום מאוד מפורסם שלא אזכיר את שמו כרגע כי ימחקו לי את ההודעה הזאת.

לגבי בדיקות שהרכב עובר, את הרוב הם יסתירו מפניך כשתבוא לקנות,וכך גם הבדיקה שהם לכאורה מראים לך-הכל בולשיט,הם עובדים עם מכון בדיקה ומסתירים ממך דברים קריטיים שיש לרכב,הם לא מרמים אותך,הם פשוט לא מראים לך את כל האמת.

הרכב מבחוץ ומבפנים ניראה פגז כי הוא עובר ניקוי יסודי מבפנים ומבחוץ ואפילו מלבישים עליו ניילונים כדיי שהוא ייתן הרגשה של חדש.

אני ראיתי איך בדיוק "מטפלים" ברכבים האלה,אני מבטיח לך שאחרי שתראה מה עושים להם, אתה בחיים שלך לא תתקרב לאחד כזה,למרות שלכאורה הם כן עוברים טיפולים בזמן.

שלא נדבר שעם צורת נהיגה כזאת הטיפולים צריכים להיות הרבה יותר תכופים ועם אלמנטים יותר איכותיים.

אבל כל אחד בראש שלו,אני יודע,אתה רוצה שנתון גבוהה במחיר נמוך-נכון,על השולחן מצאת את הפיתרון=ליסינג או השכרה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לאנשי עסקים/הייטק שרכב זה בישבילם רק כלי רכב ולא יותר מזה"

זאת בדיוק הבעייה....

יש לי חברים שמקבלים רכבים מליסינג ואני חייב לומר לך שרכב מליסינג זה כמו ה"זונה" של המשפחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנשים ויש אנשים ...

יש אנשים שקורעים את האוטו {מעט מאוד} בניגוד למה שאתם חושבים

ויש כאלה שמתנהגים אליו כאילו זה אוטו פרטי שלהם ואני מכיר הרבה כאלה...

חובב רכב , לא חובב תקלות :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

99.9% קורעים את האוטו,לא רק קורעים את האוטו ממובן להדביק את הדוושה כל הזמן,למשוך הילוכים, להרוס את הקלאץ או את האוטומטי, לשחק עם כל הכפתורים כל הזמן,להוביל דברים עם הרכב,לסוע עם הרכב בשטח ,לחרוש את הארץ בקילומטראגים ,אלה גם נותנים לכל בעלי המשפחה גם לנהוג על הרכב כל זמן שאפשר ומתייחסים לרכב בזלזול של : מה אירפת לי ,יתקלקל אז ייתקנו או :גם ככה עוד שנתיים יחליפו לי רכב ,או: למה אני משלם לליסינג - לפחות יתנו לי לקרוע תאוטו.

מעטים מאוד ,בודדים,אלה שבאמת שומרים על הרכב ואפילו אלה שכן שומרים או מתיימרים להיות,מצב הרכב שלהם מכאנית הוא ירוד פי כמה מהפרטיים.

תשמע, אני לא מתווכח או משהו,אני פשוט מציג לך עובדות בשטח,אתה רוצה תאמין,אתה לא רוצה אך תחסוך ותקנה מליסינג,העיקר שתצא מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם במיוחד ל-m&t על העזרה,

אני חושב שאנחנו נרד מהעיניין של הליסינג, עדיף לקנות מפרטי.

אההה... ועוד שאלה מה בעניין מגרשי רכב זה גם אותו בולשיט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגרשי רכב זה סיפור דומה יותר גרוע, מי מוכר למגרשים? אנשים שלא הצליחו למכור את הרכב באופן פרטי, מי שמוכר למגרש, אוטומטי מפסיד 30-40% על הרכב ולכן ימכרו למגרש רק שבאמת אין ברירה או שלרכב ישנה הסטורייה מעניינת במיוחד, נוסיף את זה שסוחרים הם הרמאים הכי גדולים והתכמנים שידעו טוב טוב איך לדחוף לך רכב ,הם אלופים,זה המקצוע שלהם, יש להם קומבינות על כל מכוני הבדיקה כך שתמונה אמיתית על הרכב שאתה תקנה -לא יהיה לך.

אישית אני מציע לך לקנות מפרטי ותשתדל ממשהו שאתה מכיר או שהחברים\משפחה שלך מכירים,מהעבודה\לימודים\מקום מגורים...משהו בסיגנון, שלא ידפקו אותך, במצב של היום כל מי שיכול לרמות-מרמה ואדרבא כל הליסינג\השכרה\מגרשים - צריך להיזהר מאוד מכל המקומות האלה.

אם אין,עדיף לחכות מעט,סע במונית בינתיים, אתה רוצה למצא רכב, לך תסתובב ב 12-11 בלילה בזמן שאנשים נמצאים בבית שלהם,תעשה סיבוב בעיר -אתה תתפלא לראות כמה שלטים על פרטיות אתה תמצא, קח עט ודף,תעשה רשימה,למחרת,כמה טלפונים...לאט לאט אני מבטיח לך שתמצא משהו טוב,רק אל תיפול בפח.

הרכבים הכי שמורים אלו הרכבים שלא מפרסמים,לא בעיתון ולא בשום מקום-שלט קטן על הרכב וזהו , משמע,הבעלים לא ממהר להיפתר מהרכב,אתה מבין,הבעלים מוכר לא בגלל שהוא רוצה להיפתר מהרכב כי הוא דפוק מכל מיני בחינות אלה כי הוא רוצה לשדרג\להחליף,ולא בוער לו אם זה עוד שבוע או עוד חודש..לאט לאט...כזה דבר צריך לחפש-ויש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...