Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם שווה להביא ולהשקיע בספורטאז' ידנית ללא מנוע?

orishavit
שימו לב! השרשור הזה בן 4095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן. חבר טוב של אבא שלי הוא בעלים של קאיה ספורטאז' ידנית ארוכה משנת 95. לפני כחודש הבן אדם נהג ברכב ופתאום הוא כבה ומאז מסרב להניע ומבדיקות ראשוניות הגיע למסקנה כי המנוע הלך ומאז הרכב עומד.

הוא הציע לאבא שלי לקנות את הרכב בסכום סמלי (סביבות ה3,000 ש"ח) אם הוא מעוניין להשקיע בו. ישר אבא שלי צלצל אליי והודיע לי.

עכשיו מכיוון שאין לי נסיון בעניין, רציתי לדעת שווה לקנות את הג'יפ ולהשקיע עליו?

העניין הוא שבגלל שהרכב לא מניע אין לי דרך לבדוק את הגיר, כל מכלולי ה4X4 וכו'. מקווה שיש פה אנשים עם נסיון שיוכלו להביע דעה. תודה

HU: Pioneer 1450UB / Comp: Rainbow SAX 265.20 / Sub: Kicker CVR12" / Amp: Kicker ZX150.2 / Mono: JBL 3501

מותקן על רנו קליאו 98' :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, להכניס מנוע מיבוא יעלה בין 4-5 אלף, רכב תקין ונוסע נסחר סביב 8אלף מצב סביר.

מצד אחד ישמצב שקנית שמת מנוע חדש ונסעת מבסוט, באותו מחיר שתרכוש רכב תקין ונוסע אך אין לדעת בהמשך הדרך, מצד שני ישמצב ששמת מנוע וגילית עוד דברים בדרך ואז תתבאס על הרכב.

בקיצור מדובר בהימור, מניסיון העבר שלי (מי שמכיר יודע שאהבתי מאוד לקנות רכבים תקולים ולתקן לבד, יש לי דרכים...), רכב קונים רק כזה שמניע ונוסע, במצב סביר.

בהצלחה :-)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ברכב הספציפי הזה מנוע זה 75 אחוז מתקלות האמינות המשמעותיות, כל קיה שהוא ירכוש ב-8 אלף שקל תהיה כזאת שהמנוע לא בשיא הבריאות, וכנראה הוא יפגש עם הסוף שלו בהמשך (אלא אם הוא יפגוש אחת שהוחלף בה מנוע לא מזמן)

במקרה הנ"ל הוא לוקח רכב שם עליו מנוע ומסיים עם אוטו שיש לו מנוע בריא וטוב...לא רע בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונצא פה מנק' הנחה שאין תקלות גיר טרנספר 4X4 וכו וכו...

(אגב, לפני שקניתי את האופנוע בדקתי 5ספורטג וגורל יודע, לכולן היה מנוע בסוף הדרך, לכן ויתרתי על הרעיון)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הנ"ל הוא לוקח רכב שם עליו מנוע ומסיים עם אוטו שיש לו מנוע בריא וטוב...לא רע בכלל.

מי אמר לך שהמנוע יהיה בריא וטוב?

זה לא שהוא יתקין מנוע חדש מהניילון, הוא יתקין מנוע מפירוק או ייבוא שאין לו כל ידע על איך טופל וכו'.

אני אומר דבר פשוט:

יש לך רכב שמור והלך לך המנוע?

תתקין מנוע אחר מפירוק\יבוא.

אתה שוקל לקנות רכב שאין בו מנוע\המנוע שלו מת?

או שתרכוש אותו במחיר רצפה שייתן לך איזשהו מקדם ביטחון, או שתמצא רכב אחר עם מנוע תקין.

החלפת מנוע זו תמיד הרפתקה שאתה יודע איך אתה מתחיל אותה ובדומה לשיפוץ בית- לעולם לא מסיים אותה בתקציב המקורי שהקצבת כי הרי יצוצו דברים (לא תתקין מנוע מבלי להחליף לו משאבת מים, רצועות, טיפול מלא, על הדרך החלפת חלקים כאלה ואחרים שבלויים וכו').

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...