Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה 2014 תורכב בטורקיה?

ValeK
שימו לב! השרשור הזה בן 4066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אכן.

למעט שהדגם הזה שווה מבט, זה לא הרכב הראשון ולבטח שלא האחרון שעובר לייצור בטורקיה.

כך למשל כי חלק מרכבי הונדה מיוצרים שם.

היה לא פעם כאן בפורם דיון על השפעת ארץ הייצור - אם בכלל - על איכות המרכיבים/מכלולים/הרכבה, לטוב ולרע.

לא התקבלו מסקנות חד ערכיות, להבדיל מייצור במדינות מזרח אירופה - שם ברור הטיב, או ליתר דיוק היעדר הטיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמוליק כותב :

לא התקבלו מסקנות חד ערכיות, להבדיל מייצור במדינות מזרח אירופה - שם ברור הטיב, או ליתר דיוק היעדר הטיב.

אין ספק שתובנות אלו שלך , אותן אתה גם מייחס למה שעלה פה בפורום, על איכות הייצור וההרכבה הירודה בארצות מזרח אירופה כה נכונות עד כי יצרני ענק מכובדים הגיעו להחלטות הבאות - כולן נכונות לדגמי 2013 :

קונצרן יונדאי/קיה מייצר בסלובקיה את דגמי הסיד, יונדאי IX35 , ואת ה I 30 מייצרים בצ'כיה.

חברת סוזוקי מייצרת בהונגריה את הסוויפט, הספלאש וה SX4.

חברת פולקסווגן מייצרת מעט דגמים במזרח אירופה - אבל את הדגם היקר ביותר - טוארג על כלל גרסאותיו מייצרים רק בסלובקיה.

מותג הפרימיום של VW , חברת אודי , מייצרת את מרבית הדגמים היקרים דווקא במזרח אירופה :

במפעל אודי בסלובקיה : Q5 , Q7 .

במפעל אודי בהונגריה : A5, כל סוגי TT , ו A3 קבריולט. (הרגילות בגרמניה...)

בטח כל הדגמים הנ"ל סובלים מאיכות מזרח אירופאית ירודה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף ללכת על העיצוב כמו שהוא נראה במקור ה I35 , הקורולה הזו הוא המשך הכיעור מבית טויוטה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה לפגוע כאן, אבל I35 זו אחת המשפחתיות המכוערות ביותר, תראה את הישבן שלה ואת הצורה שלה, מה יפה בזה אני לא מבין?בתמונות פה הקורולה יפהפייה, לפחות תהיו אובייקטיבים ולא משנאת טויוטה(החברה הגדולה בעולם למקרה שלא ידעת...).

בכל אופן, מורכבת בטורקיה=פוסל אותה ובעיקר מסיבות איכות הרכבה, ואם זה מנוע VVTI, כולנו זוכרים מה היה בקורולות לפני כמה שנים מייד אין טורקיש.

אם ככה היא תיראה+האוריס החדשה שיצאה, אני מקווה שזה יסתום כמה פיות שיראה שאם טויוטה רוצה היא עושה רכבים עם צורה יפה ולא פשוטה או משעממת או מכוערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה לפגוע כאן, אבל I35 זו אחת המשפחתיות המכוערות ביותר, תראה את הישבן שלה ואת הצורה שלה, מה יפה בזה אני לא מבין?בתמונות פה הקורולה יפהפייה, לפחות תהיו אובייקטיבים ולא משנאת טויוטה(החברה הגדולה בעולם למקרה שלא ידעת...).

בכל אופן, מורכבת בטורקיה=פוסל אותה ובעיקר מסיבות איכות הרכבה, ואם זה מנוע VVTI, כולנו זוכרים מה היה בקורולות לפני כמה שנים מייד אין טורקיש.

אם ככה היא תיראה+האוריס החדשה שיצאה, אני מקווה שזה יסתום כמה פיות שיראה שאם טויוטה רוצה היא עושה רכבים עם צורה יפה ולא פשוטה או משעממת או מכוערת.

נכון היונדאי מכוערת בדיוק כמו הקורולה, תאומות לכיעור.

נכון טויוטה היא החברה אשר מוכרת את כמות הרכבים הגדולה ביותר (היא לא החברה הגדולה בעולם) , אך מצד שני היא גם מקום ראשון בכמות הריקולים.

הרכבה בטורקיה אינה פוסלת דבר, האיכות אמורה להיות זהה ואכן בהונדה אשר מורכבת בטורקיה אין בעיות חריגות.

ד"א הבעיה במנוע של הקורולות לא נבע מיצור בטורקיה אלא מתיכנון לקוי , לזה הטורקים לא אחראים.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטויוטה ורסו מגיע מטורקיה.

הדור הקודם של האוריס בנזין הגיע מטורקיה (ההיברידית הגיעה מבריטניה).

ועדין לא שמעתי תלונות לגבי בעיות טיב ברכבים האלה, אגב הורסו הטורקי נמכר בכל אירופה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון היונדאי מכוערת בדיוק כמו הקורולה, תאומות לכיעור.

נכון טויוטה היא החברה אשר מוכרת את כמות הרכבים הגדולה ביותר (היא לא החברה הגדולה בעולם) , אך מצד שני היא גם מקום ראשון בכמות הריקולים.

הרכבה בטורקיה אינה פוסלת דבר, האיכות אמורה להיות זהה ואכן בהונדה אשר מורכבת בטורקיה אין בעיות חריגות.

ד"א הבעיה במנוע של הקורולות לא נבע מיצור בטורקיה אלא מתיכנון לקוי , לזה הטורקים לא אחראים.

אז למה הRUNX שהגיעה בשנתונים האלו גם לא מיפן, הגיעה מבריטניה, לא היו בעיות מיוחדות של בוצה או משהו?(אם כן, תקנו אותי, אבל נראה לי שלא היה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה לפחות שהגיר יהיה נורמלי עכשיו.
בעולם כנראה תתהיה בחירה בין ידני 6 מהירויות ובין CVT וכן מספר מנועי בנזין ודיזל (כנראה המבחר יהיה מצומצם יותר מאשר באוריס).

בישראל אתה בהחלט עשוי לקבל את אותו 1.6 ואת אותה תיבת 4 הילוכים עתיקה. דיזל אסור, לא קיבל כשרות בד"ץ.

כמובן קיים סיכוי (זעיר) שיבואן טויוטה יקלוט שקהל לקוחותיו הולך וקטן ואלו שנותרים נאמנים למותג מתקרבים לגיל שבו יעברו ממכונית לקלנועית ואולי, רק אולי - נקבל ממנו מכוניות מעניינות יותר, ברמות אבזור סבירות יותר ובמחירים תחרותיים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי דווקא על הגיר הרובוטי הדפוק שהתחילו לשים בקורולות מ2008 ומעלה.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורולה גם תקבל את התיבה הרציפה, כמו באוריס.

כמעט כל היצע הדגמים של טויוטה בארץ הוא בעל תיבה רציפה (יאריס, אוריס, וורסו).

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...