Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

זה ואולי גם ההבנה שקל לגרום למשטרה כזה או אחר לקרוס, אבל הרבה יותר קשה לצפות מה יצא לאחר מכן. בדיוק כפי שקרה בעיראק, וקורה עדיין בסוריה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4669

• SlowRide

4484

• פינדר

3536

• m3x7r3m3

2926

כי המצב באנגליה הוא הרבה יותר טוב (צפון לונדון למשל), או בשוודיה (מאלמו) או בצרפת, או בבלגיה, או בספרד?.

מתי היית בצפון לונדון ומה ראית שם? או שמא קראת קריאה לא ביקורתית בעיתון?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, כולם פה בטוחים שאירופה כבר נכבשה ע"י מוסלמים, זה עושה לממשלה טוב להפיץ פרופגנדה כזו של הפחדה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע דבר אחד בוודאות, יותר לעשות, פחות לדבר.

הכור באירן, הכור בסוריה, שיירות נשק בפיזדיולוך באפריקה, מורניה, כל אלא נעשו בהפתעה, במחשכים ובלי יותר מידי קשקשת ברשת.

ודווקא פה, למרות שבין השורות בידיעות החדשות אתה רואה שמתבצעת עבודת מודיעין ענפה, עדיין, כמה קשקשת, כמה ברברת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, כולם פה בטוחים שאירופה כבר נכבשה ע"י מוסלמים, זה עושה לממשלה טוב להפיץ פרופגנדה כזו של הפחדה.

אבל זה נכון.

באנגליה יש כבר ״איזורי שריעה״ שהמשטרה לא נכנסת אליהם וצרפת צועדת באותו הכיוון; בשוודיה ונורווגיה מהגרים מוסלמים אונסים תושבות על ימין ועל שמאל (הנתונים מפחידים). אתה יכול לבחור להטמין את הראש בחול, אבל זה לא ימנע מהבעיה לגדול יותר ויותר.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש בעיה של איסלם קיצוני באירופה אבל זה רחוק מלהכריז שאירופה נכבשה ע"י מוסלמים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שגם אם בפועל האסלאם הקיצוני רחוק מכיבוש אירופה. הוא בהחלט מצהיר שזאת כוונתו. המליצו לי לראות את הסדרה של צבי יחזקאלי- "אללה אסלאם", עדיין לא ראיתי אז אם מישהו ראה ויכול לחוות דעה זה יהיה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תטרח, הוא לא מנסה להראות את המצב לאשורו, הוא מנסה להפחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ואולי גם ההבנה שקל לגרום למשטרה כזה או אחר לקרוס, אבל הרבה יותר קשה לצפות מה יצא לאחר מכן. בדיוק כפי שקרה בעיראק, וקורה עדיין בסוריה.

בוודאי, אבל המטרה לא לגרום לו לקרוס, אלא להביא אותו לנקודה שבה הוא צריך לבחור אם לקרוס או לוותר על הגרעין.

מתי היית בצפון לונדון ומה ראית שם? או שמא קראת קריאה לא ביקורתית בעיתון?

הייתי לפני שנה וקצת, לא רק בלונדון (שם אני פשוט ברחתי כל עוד נפשי בי כן?) אבל אתה יכול בהחלט לשים לב מה קורה ברחוב Edgeware בלונדון סיטי עצמה, מרחק יריקה מאוקספורד, ניידות משטרה פשוט לא נכנסות לרחוב הזה באופן סדיר, זה מדהים עמדתי שם ביציאה מהמטרו וניידות שמגיעות מאדג'וור בחלק שדרומית ל-Marylebone וכולן ללא הבדל פונות ימינה או שמאלה, בחלק שצפונית ל-Edgeware הכל פשוט הכל ערבים שעושים מה שהם רוצים וברחוב.

מי שטוען שאין מקומות באירופה שבהם הלכה למעשה המוסלמים משליטים את החוק שלהם בידיים מטעה, בזדון או בטעות.

מאלמו, שוודיה היא למיטב ידיעתי המקרה הקיצוני ביותר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הערבים האלו עשו באדג'וור, גבו ג'יזייה מרסטאפרים, שחטו נוצרים, ערפו ראשי יפנים?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם בישראל היום ובידיעות היו ראיונות עם אנשים בחו"ל אחרי הרצח האחרון. כרגיל ישראל היום מצא את הקיצונים ביותר שטוענים שהם פלסטינים מגורשים ומוכנים למות בשביל אללה וידיעות מצא את המוסלמי החילוני התורן שלא מבין למה משייכים אותו לזה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה שם אפילו לא רסטפארי אחד, גם לא נוצרים, ואפילו לא חצי אסייתי.

אבל זה בסדר, גם בלעדיהם הם פירקו במכות ערביה שהייתה לבושה בג'ינס.

יצאתי מתחנת Edgeware, פניתי ימינה לחלק הצפוני של Edgeware, פחות מ-200 מטרים עד שהבנתי שנכנסתי לטהרן.

אגב שלא תבין לא נכון, מאוד נהניתי בלונדון וברוב המקומות כמעט ולא רואים ערבים / מוסלמים, ואלה שרואים לא נראה שמעניין אותם יותר מדי.

אבל כן יש ריכוזים של מוסלמים קיצוניים, בכל מדינה והריכוז הזה שלה

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הערבים האלו עשו באדג'וור, גבו ג'יזייה מרסטאפרים, שחטו נוצרים, ערפו ראשי יפנים?

הוא רואה את הערבים בעיניים של ישראלי, רוצחים שרק מחכים לזנק עליך ולשחוט אותך.

טיילתי לפני כחודשיים בלונדון כשבוע, הכל ברגל (עם זינוקים מפה לשם בעזרת התחתית), לא דפקתי שום חשבון איפה מותר לטייל ואיפה אסור! יש לא מעט ערבים בלונדון אבל לראות אותם בעין אחרת מג'אמייקנים, אפריקאים, פולנים וצ'כים זו גזענות שתבועה בנו הישראלים כמעט מלידה.

בדיוק אותם קשקושים היו בזמנו (שנות ה80) גם על הארלם בניו יורק, הייתי בניו יורק הרבה, חשקה נפשי במזון נשמה אמיתי, רציתי ללכת להארלם, אמרו לי שאני דפוק, בכל זאת הלכתי להארלם לאכול.

היה אחלה אוכל, אחלה אנשים, אף אחד לא עשה בי לינץ, היו סופר נחמדים, קשקשנו, אכלתי, ביציאה הייתה מספרה כזו של שחורים, נכנסתי הסתפרתי (בזמנו עוד היה לי שיער), טיילתי לי בשלווה דרומה עד סנטרל פארק לא היה אפילו שחור אחד שהסתכל עליי בעין עקומה.

הפחדות זה קל, המציאות הרבה פעמים שונה לחלוטין.

רוצים דוגמא? מה דעתכם על ללכת למסעדה באום אל פאחם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, לא חסרים אצלם נבלות, אבל מצחיק אותי שאנשים מגיעים למדינות עם ריכוז מוסלמים נמוך משמעותית מבארץ וכל מה

שהם רואים זה ערבים מפחידים.

מקסטרים, בלי קשר למה שקורה באדג'וור לפי התצפיות שלך, בארץ המשטרה מגיעה לכל מקום שבא לה?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולרות לא חסר בשום מקום!

המקום היחידי שחטפתי מכות (היית צריך לראות את הבחור השני:twisted:) על רקע דת/לאום/מוצא וכו' הוא...רוצה לנחש?

זה לא היה בהארלם, גם לא בעזה, לא באדג'וור וגם לא באום אל פאחם, זה היה בג'סי כהן.

איזה בן של *ונה, לא בא לו טוב בעין שאשכנזי נכנס לו לשכונה.

אז הוריד לי כאפה!

אז קיפלתי לו את הקת של הגלילון על הפרצוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...