Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לא יודע אם אויבים, אבל התופעה פסולה בעיני והיא בהחלט קיימת.

לגבי ליבסקינד - שים לב כמה תקפת אותו וזאת למרות שאתה מסכים עם מה שהוא כותב.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4624

• SlowRide

4439

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

אם לא הייתם אזרחים ישראלים ולא הייתם אפילו צד בנושא,

הייתם גם אתם אנטי-ישראלים.

אם לא הייתי גר בישראל, לא היה אכפת לי, זאת הייתה עוד מדינה אפריקאית עם מלחמת אזרחים מבחינתי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועד נמל חיפה שובר שיאים: דורש דירה לכל עובד תמורת הסכם שכר חדש

הדרישה עלתה לאחר שהוועד גילה כי חלק מתוכניות המדינה לנמל כוללות בניית דירות על שטחו המערבי, שיפונה לשם כך.

עלות דירה בפרויקט מוערכת ב־1.2–1.8 מיליון שקל

לינק

מה אומרים, יקבלו או לא?

לדעתי הם משתמשים כאן בתרגיל פסיכולוגי ששכחתי את שמו. מבקשים בקשה מוגזמת, אחר כך מורידים קצת בדרישות ומקבלים את הרצוי שגם הוא מוגזם לא פחות...

עריכה אחרונה על ידי iluxxxa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה נחמדה על ענייני שתולים, הסתה וכיו"ב:

http://m.maariv.co.il/journalists/Article-524988

וואו, ליבסקינד חושב ש"שתול" (מילה נרדפת לבוגד) הוא כינוי לגיטימי למי שמתנגד לכיבוש.

שוכנעתי. איפה מתפקדים לבית היהודי?

*רציתי גם לפרט על ההתקרבנות שלו סביב רצח רבין, אבל יבגני הקדים אותי.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא לגופו של הכותב. אני לא מכיר את ליבסקינד, יכול להיות שהוא בן אדם טוב, איש משפחה נפלא וגם תורם בסתר לצער בעלי חיים.

אבל הכתיבה שלו היא דמגוגית. אתה יכול להבין את הרמה מהמאמר שקישרתי עליו. אולי הוא באמת חושב שהקורבנות האמיתיים של רצח רבין הם צעירים דתיים - אין לי מושג, אבל זה לא הופך את זה לפחות תלוש ומנותק מהמציאות. גם בטור הזה: הסכמתי. יש צביעות מהשמאל. אבל יש גם הבדלים, וכבר התווכחנו עליהם מעל ומעבר. וחוץ מזה, אני מבקש שלא תהייה סתימת פיות. קלמן ליבסקינד מבקש להסביר למה סתימת הפיות של הימין היא לא המצאתם.

אני אכתוב יותר מזה: הוא מייצג גישה מאוד רווחת בלאומיות היהודית, שהשתול עמוס עוז קצת הצביע עליה גם: הוא לעולם חושב שהוא הקורבן, שצריך להלחם בקוזקים שיוצאים נגדו. אני חוזר על זה לא מעט כאן בשרשור. אם הגישה הזו הייתה פחות מושרשת כמעט בד.נ.א של אזרחי ישראל, החיים כאן היו הרבה יותר נעימים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני - להגיד את האמת, לא ממש מעניין אותי מה הוא כתב במאמרים אחרים. התייחסתי למאמר הספציפי הזה ולטעמי יש בו לא מעט מן האמת. אתם בחרתם לתקוף את הכותב. ייתכן שאתם צודקים - אבל זו ממש לא הנקודה. עדיין - לגופו של כותב עוברים כשנגמרים הטיעונים לגופו של עניין.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "לתקוף את הכותב"?

הוא צבוע. זה מקרין על הטקסט שלו. זה לא מחקר מדעי, זה טור דעה..

וגם הטורים האחרים שלו רלוונטיים, כי זה מלמד אותך על האינטגריטי של האיש. לא הלכתי לבדוק אם כל דבר שהוא כותב שם הוא נכון. אבל כשמדובר במישהו שכתב את מה שהזכרתי בתוגה למעלה, אז אולי כדאי. לך תדע איפה עוד הוא ממציא.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שמתחילים לדבר לגופו של כותב, סימן שאין מה לומר לגופו של עניין.

חשבתי שהתייחסתי לדבריו.

הוא כותב:

כל מה שעשתה אם תרצו הסתכם בפוסט אחד בפייסבוק, שבו העתיקה מאתרי האינטרנט של ארגוני השמאל את רשימות חברי ההנהלה שלהם, הדגישה את אלה מהם שבאו מעולם התרבות וכינתה אותם "שתולים". זהו. אפשר להתלהב מהקופירייטינג, אפשר לחשוב שהוא לא הכי מחודד, אבל זה מה שהיה. טקסט קצר עם ביקורת לגיטימית על מי שפועלים במימון של מדינות שיש להן עניין להשפיע על המערכת הפוליטית שלנו.

אז בעיניו לקרוא לאנשים שתולים (=בוגדים) זה לגיטימי.

בעיני זה לא לגיטימי.

ובאופן כללי, רוב הטיעונים שלו, במאמר זה ובאחרים, הם ברמה של "למה לשמאל מותר ...".

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אומרים, יקבלו או לא?

לדעתי הם משתמשים כאן בתרגיל פסיכולוגי ששכחתי את שמו. מבקשים בקשה מוגזמת, אחר כך מורידים קצת בדרישות ומקבלים את הרצוי שגם הוא מוגזם לא פחות...

זה נקרא עוגן. במשא ומתן יש יתרון מסויים ללהציג את הדרישות/הצעות ראשון, שכן אז המשא ומתן מתחיל מהנקודה הזו ומתפשרים. ככל שהעוגן קרוב יותר לצד שלך, הסיכויים שלך למקסם תוצאה משתפרים. מאידך, אם תזרוק את העוגן רחוק מדי, אתה תקרע את השרשרת.

עוד כינוי למה שהם עושים הוא "עז". לא נראה לי שצריך להסביר.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מייצג גישה מאוד רווחת בלאומיות היהודית, שהשתול עמוס עוז קצת הצביע עליה גם: הוא לעולם חושב שהוא הקורבן, שצריך להלחם בקוזקים שיוצאים נגדו.

אולי יש לו קצת גנים פלסטינאים?

כי הפלסטינאים משוכנעים שהם הקרבן. הם בטוחים שגורמי האסון שקרה להם הם הישראלים, המעצמות (ארה"ב, בריה"מ, בריטניה וצרפת) ומדינות ערב. רק הם עצמם לא אשמים במאום.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה "הימין הישראלי". בימין, כמו בשמאל, יש מגוון רחב מאוד של דעות. לשיטתך משה ארנס ויואב אליאסי חושבים אותו הדבר.

אם רוצים לקיים דיון עדיף לדבר לגופו של טיעון ולא להכליל, זה סתם מעצבן ומסיט את הדיון.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...