Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי I20 מול קיה ריו הצ'בק (ידניות)

barax
שימו לב! השרשור הזה בן 4069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

אני נמצא בהתלבטות לגבי רכישת רכב חדש, כאשר שני הדגמים הנ"ל נראים לי הכי רלבנטיים (הפאביה כבר התייקרה ומגיעה כמעט ל-80K והפיאסטה אוזלת מהמלאי ונשארו רק צבעים שאני לא אוהב...)

על הנייר הריו עדיפה מבחינת מראה, נוחות (?), מרחב פנימי ואחריות, מצד שני את היונדאי אני יכול לרכוש עכשיו במבצע של 68.500 , שזה בערך 8K פחות מהריו!

לשתי המכוניות מנוע זהה, אך הריו כבדה ב-200 קילו יותר, מה שגורם לי להניח שהסחיבה של היונדאי טובה יותר. מישהו יודע ויכול להשוות בין השתיים בעניין זה? והאם הוא מהותי?

עוד דבר שגורם לי לתהות הוא זה שאני כמעט ולא רואה קיה ריו על הכביש (למעט מוניות דיזל) ושואל את עצמי למה? האם זה משהו שאמור לעורר חשד?

אשמח לשמוע על איזה רכב יותר הייתם ממליצים? האם מישהו יודע להשוות בינהם במושגים של עלות טיפולים וחלפים? וביטוח?

תודה רבה לכל העונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל להשוות עלויות ביטוח אתה לא צריך אותנו. כנס לאתרים כמו b2bit, wobi, ביטוח ynet, ביטוח ישיר וכו' ותקבל און-ליין הצעות מחיר לביטוח לרכב. תוך כמה דקות תדע בדיוק כמה יעלה לך לבטח כל רכב ולא כמה יעלה לי לבטח את הרכבים האלו.

עלויות הטיפולים גם כן פחות רלוונטים לדעתי. ההבדלים כאן לא יהיו בשמיים ואם רכב אחד יעלה לך בממוצע 300 ש"ח יותר בשנה, זה לא מה שישבור אותך. חלפים בכלל לא רלוונטיים, זה רכב חדש עם אחריות - אתה לא משלם על חלפים בשנים הבאות וסביר להניח שעד שתתחיל לשלם כבר תמכור את הרכב.

הלאה.

יש המון קיה ריו האצ'בק על הכביש, הרכב נמכר טוב. אני דווקא רואה לא מעט מהן (ואחת אפילו נמצאת אצלי במשפחה). אחרי שנהגתי בשתי המכוניות, לדעתי הקיה היא התשובה למי שמחפש מכונית יותר פרקטית - מרווחת, גדולה, כמעט משפחתית. היונדאי היא סופר מיני קלאסית - זריזה, חסכונית ובעיקר קלה לנהיגה (בהשוואה לעיצוב של הקיה שגורם לראיה בעייתית החוצה).

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי מאוד נעימה לנהיגה. הגיר רך כמו גם המצמד.

האבזור מוצלח והנתונים הבטיחותיים טובים.

מעבר לכך, יחסית לסופרמיני היא מרווחת ועם תא מטען יעיל.

הקיה מעט יותר גדולה. השאלה אם זה רלוונטי לגביך.

בכל מקרה, תעשה נסיעות מבחן על שני הרכבים, וכל בחירה שתעשה במחירים שציינת היא טובה.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...