Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זהירות! סוחרי רכב במסווה

nozza
שימו לב! השרשור הזה בן 1937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדאבוני, זה בדיוק מה שקרה לי.

שילמתי בצ'ק למוטב בלבד לבחור נחמד בשם מיכאל בכר, זה מה שהוא ביקש לרשום בצ'ק.

תודה. בזכות ההודעה הזאת גיליתי שהאדם שהראה לנו את הרכב הוא סוחר במסווה, וביטלתי את הקנייה של הרכב ממנו..

חשוב לציין שהרכב עבר בדיקה על ידנו ויצאה בדיקה תקינה, מה שגורם לי לתהות האם מכון הבדיקה שיתף איתו פעולה?

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ידוע שכלל ראשון בקניית רכב משומש מפרטי הוא להגיע למוכר הביתה. כל הסיפורים כמו שאתה מתאר "הרכב רוב היום אצל בעלי וכו'" מיד חייבים להדליק נורת אזהרה.

לא פחות ולא יותר כלל. אז כל מוכר פרטי צריך לקחת חופש מהעבודה כדי להראות למישהו את רכבו במהלך יום עבודה? לא צריך להגזים.

פשוט לגלות ערנות, לבדוק רישומים ברישיון, היסטוריית טיפולים וכמובן בדיקה לפני קניה.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם הרכב מסוחר ועבר בדיקה והכל תקין ומחיר טוב למה לא?

כשאתה קונה רכב מסוחר, אתה משלם עמלת סוחר, הפער בין מה שהוא קנה לבין מה שהוא מוכר לך.

בתמורה לכך (אם אתה קונה מסוחר מורשה) אתה מקבל רכב נקי משיעבדים, עיקולים וכו', לפעמים מקבל אחריות לכמה זמן, לפעמים פריסה לתשלומים או אפשרות החלפה על הרכב הישן שלך.

אם אתה קונה מסוחר שלא מזדהה כסוחר, אתה משלם עמלה ולא מקבל התמורה כלום.

זה בהנחה שבשני המקרים הרכב תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם הרכב מסוחר ועבר בדיקה והכל תקין ומחיר טוב למה לא?

מי שמשקר לך על זהותו וזהות הבעלים של הרכב, משקר לך על עוד דברים.

סוחר מחוייב במסירת טופס גילוי נאות.

http://www.consumers.org.il/category/used-vehicle-selling-law

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

מה הייתם מציעים לעשות לפני קניית רכב משומש, האם להתרחק מכל הרכבים שבעברם לא היו בידיים פרטיות?

האם עדיף לקחת רכב עם ק״מ גבוה יותר בעלויות פרטיות בלבד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להתרחק אלא להעדיף ידיים פרטיות. סבלנות זה שם המשחק ויד זריזה על הטלפון למודעות חדשות שרק עלו.

מה הייתם מציעים לעשות לפני קניית רכב משומש, האם להתרחק מכל הרכבים שבעברם לא היו בידיים פרטיות?

האם עדיף לקחת רכב עם ק״מ גבוה יותר בעלויות פרטיות בלבד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתניה מוצפת בסוחרים , כמעט כל רכב שלישי שתתקשרו הוא של סוחר..

בגלל זה למרות כל הזמן שניסתי להתחמק ולברוח מהם בסוף נפלתי על אחד מהם..

נתניה מלאה בסוחרים ומרוב שהם הרבה הסיכוי שלך ליפול הוא דיי גבוהה.

אולי לא כולם יפלו אבל רוב האנשים שקונים רכב הם לא אנשים שבודקים את כל מה שבאמת צריך.

ויש לפחות מכון בדיקה 1 בנתניה שאני מכיר אישית שהוא עובד עם כל הסוחרים בנתניה וכל סוחר יקח אותך למכון בדיקה הזה.

אם כבר הלכת לראות רכב בנתניה והחלטת לקחת אותו לבדיקה אז ללכת רק למכון בדיקת רכב אלדד.

שמעון ביסמוט אדם אמין וישר ואי אפשר לעבוד עליו בשום קומבינה והוא יחשוף את האמת המרה של הרכב לקונה בפנים בלי לעשות חשבון לאף אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעמיים נפלתי על סוחרים נוכלים ושניהם היו מנתניה.

בפעם הראשונה זה היה מזמן וכמעט ונעקצתי. לקחתי את הרכב לבדיקה במכון ובדיעבד התברר לי לחלוטין שבעל המכון וסוחר הרכב רקמו ביניהם דיל. הרכב עבר תאונה רצינית. למזלי הקשבתי לתחושות הבטן והפסדתי רק את עלות הבדיקה.

בפעם השניה "נפלתי" על נוכל נוסף מנתניה, כמדומני שמו היה מייקי. כבר היה לי יותר ניסיון בתחום והרכב הרגיש שעבר שפצור אך בכל זאת המחיר היה זול, אז ביקשתי להעביר את הרכב בדיקה במכון רישוי.

מבעוד מועד חיפשתי מכון רישוי אמין בנתניה. וכשביקשתי ממנו ללכת לשם, הנוכל סירב וברח מייד.

תחי מדינת ישראל על שלל נוכליה. חלאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש נוכלים רבים גם בחולון .

לפני שנים רבות אכלתי אותה עם אחד בצורה דומה (מכון שהוא "הכיר")

בפעם הבאה בחולון ידעתי לזהות מראש את הנוכל.

הסוחרים הנתנייתים מודעים לתדמיתם ומציגים את עצמם מ"אבן יהודה , אודים , בית יהושע" ועוד מישובי הסביבה וקובעים אתך פגישה "בעבודה" שזה בנתניה.

גילוי נאות - אני יליד נתניה ומגיע הרבה לעיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחח קרה לי בול עם ג'ולייטה שמופיעה בלוח. גר באבן יהודה עובד בנתניה. הגעתי לכתובת שנתן לי ובעצמו הגיע לשם בנסיעה לתוך שכונת מגורים כאשר טען לפני שהוא עובד שם.

יש נוכלים רבים גם בחולון .

לפני שנים רבות אכלתי אותה עם אחד בצורה דומה (מכון שהוא "הכיר")

בפעם הבאה בחולון ידעתי לזהות מראש את הנוכל.

הסוחרים הנתנייתים מודעים לתדמיתם ומציגים את עצמם מ"אבן יהודה , אודים , בית יהושע" ועוד מישובי הסביבה וקובעים אתך פגישה "בעבודה" שזה בנתניה.

גילוי נאות - אני יליד נתניה ומגיע הרבה לעיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מוכר רכב וקובע להפגש עם בחור שמציג עצמו כפרטי אך בדיעבד מסתבר שהוא סוחר האם זה בסדר מצידו שלא הציג עצמו כסוחר לפני שרכש ממני את הרכב או שאין עם זה בעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד הוא משלם את כל הכסף ומבצע העברת בעלות מתייחס אליו כמו קונה רגיל.

מה שכן, לא משאיר אותו אפילו לשנייה עם הרכב ללא השגחה (סיפורים על קומבינות של תקלה יזומה).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...