Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתיחת חשבון בנק לסטודנטים-צריך הלוואה על איזה בנק אתם ממליצים?

agent_amos
שימו לב! השרשור הזה בן 4111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע אני בפועלים, יש לי הלוואה, ואני רוצה לסגור אותה כי אני משלם עליה ריבית יקרה.

לקחתי כבר את ההלוואת סטודנט שלהם ויש לי עוד הלוואה שהיא עם ריבית גדולה.

הם לא באים לקראתי עם הלוואה גדולה בריבית פריים + 0.5%.

אז אני רוצה לעבור בנק.

מה אתם ממליצים?

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שיהיה בנק שיתן לך פריים + 0.5% בלי בטחונות מול ההלוואה, ועוד כסטודנט עם הכנסה נמוכה וארעית (אני מניח).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קצת חסכונות בצד, של כמעט 20K ואני מכניס בחודש 1500 שקל קבוע כל חודש, כשבמהלך השנה יש לי תגמולי מילואים גבוהים ו3 חודשי קיץ שבהם אני עובד במשרה כפולה. אני צריך לקחת הלוואה שההחזר עליה הוא 750 ש"ח ולא עובר את ה800. אחרת זה חונק אותי ומכניס אותי לברוך גדול יותר.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אתה לוקח הלוואה כשיהיה לך 20 אלף בחסכונות ?

מצד אחד אתה משלם ריבית גבוהה , ומצד שני אתה מקבל ריבית אפסית, זאת הטעות הכי גדולה שכל עם ישראל עושה אותה, והבנקים חוגגים עליכם,

סיפר נחמד ומעניין שסיפר לי אחד מהמרצים שלי לכלכלה, הוא נתן ייעוץ כלכלי לאיזה חברת בנייה גדולה בארץ, ואחרי בדיקות שעשה עם הבעלים , הוא הבין שלבעלים יש סכום כסף בפק"מ (הוא לא רצה לנקוב בסכומים) , ומצד אחד החשבון עו"ש של העסק במינוס גדול,

אחרי חישוב מהיר שהוא עשה הוא הגיע למסקנה שאם לוקחים את הכסף מהחסכונות ומעבירים לעו"ש של החברה הם יכולים לחסוך 3 מיליון שקל בשנה רק על תשלומי ריבית, וכמובן הבעלים של החברה לא הסכים להעביר את הכסף , רק אחרי שיכנועים והסברים הוא התרצה והעביר את הכסף לעו"ש של החברה...

כאב לי הלב לשמוע את הסיפור הזה.. אבל יש אנשים מטומטמים , שחושבים שאם יש להם בפקמ כמה מיליונים והם מקבלים ריבית אפסית, אבל בחשבון אחר הם במינוס של כמה עשרות מיליונים, אז יש להם כסף בצד, אבל הם לא מבינים שהם מפסידים פי כמה וכמה.

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית לברר באוניברסיטה/ מכללה?

לפי מה שזכור לי, אצלינו בבן גוריון יש אפשרות לקחת הלוואה ללא ריבית או בריבית ממש נמוכה.

חוץ מזה, למה באמת אתה לוקח הלוואה כשיש לך כסף?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להיכנס לכל הסיפור שמעלי, המשפט הראשון הוא הנכון.

בשלב הנוכחי בחיים שלך, אין צורך שיהיה לך כסף סגור בצד, ומצד שני שתיקח הלוואות.

תשתמש בכסף שלך, וכשהוא ייגמר - תבקש מהבנק הלוואה.

ללאומי יש, ואני בטוח שגם לבנקים האחרים יש הלוואות מאוד נוחות, חלקן שאתה מתחיל להחזיר רק בעוד X שנים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...