Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד לפעול מול אתר cleanyourcar?

שימו לב! השרשור הזה בן 4146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

שבת שעברה הזמנתי מהאתר הנ"ל 2 מוצרים בעודי בארץ.

אחרי כמה תכתובות עם נותני השירות שם התברר כי הם עשו הרבה הזמנות לבתי מלון בשביל התיירים והבקשה שלי שהחבילה תגיע לדלפק הקבלה לא מוזרה. עשיתי הזמנה בשויי 31 פאונד,ושליחת המוצר עד שלושה ימי עסקים למלון בלונדון. הימים עברו, ושלחתי לאתר אימייל והם אמרו לי שזה נשלח מהאתר ותקוע בחברת השילוח, קיבלתי את האימייל ביום שלישי. הדגשתי בפניהם שביום ראשון אחר הצהריים אני עוזב את המלון והם אישרו שזה יגיע לפני. שעה אחר כך הם כתבו שזה יגיע ביום שני והחברת שילוח תיצור איתי קשר יום לפני שזה יגיע.

כתבתי שוב לאתר ואמרתי שיום שני אני לא יהיה בלונדון,והאם יש אפשרות לשלוח את זה לישראל בתוספת תשלום.

אין תגובה מקלין יור קאר,לא מייל מחברת השילוח יום לפני הגעת המוצר למלון,אני בקרוב עולה לטיסה חזרה לארץ. מה עושים?

תודה וסליחה על החפירה

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

שבת שעברה הזמנתי מהאתר הנ"ל 2 מוצרים בעודי בארץ.

אחרי כמה תכתובות עם נותני השירות שם התברר כי הם עשו הרבה הזמנות לבתי מלון בשביל התיירים והבקשה שלי שהחבילה תגיע לדלפק הקבלה לא מוזרה. עשיתי הזמנה בשויי 31 פאונד,ושליחת המוצר עד שלושה ימי עסקים למלון בלונדון. הימים עברו, ושלחתי לאתר אימייל והם אמרו לי שזה נשלח מהאתר ותקוע בחברת השילוח, קיבלתי את האימייל ביום שלישי. הדגשתי בפניהם שביום ראשון אחר הצהריים אני עוזב את המלון והם אישרו שזה יגיע לפני. שעה אחר כך הם כתבו שזה יגיע ביום שני והחברת שילוח תיצור איתי קשר יום לפני שזה יגיע.

כתבתי שוב לאתר ואמרתי שיום שני אני לא יהיה בלונדון,והאם יש אפשרות לשלוח את זה לישראל בתוספת תשלום.

אין תגובה מקלין יור קאר,לא מייל מחברת השילוח יום לפני הגעת המוצר למלון,אני בקרוב עולה לטיסה חזרה לארץ. מה עושים?

תודה וסליחה על החפירה

אני קונה משם לא מעט ועד עכשיו השירות היה לא פחות ממעולה!

אל תשכח שהם לא עובדים ביום ראשון!

תיצור עם שרה קשר מחר על הבוקר,היא תעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירות שלהם אחלה כך כתוב הרבה בביקורות. מי שעזר לי לאורך כל ההזמנה היה טים. אני יודע שבראשון הם לא עובדים אבל הובהר לי שחברת השילוח כן עובדת.

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא שלחת מלכתחילה לכתובת בארץ ? הם הרי שולחים לישראל בדואר רגיל לא דרך חברת בלדרות.

עדיף היה רק כדי להמנע ממקרים כאלה.

בכל מקרה אני אישית מאוד מאוד מרוצה מהשירות המעולה שלהם , אני מקווה שימשיכו לשלוח לארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשלוח יותר זול וזה מגיע (אמור) עד 1-3 ימי עסקים.

בכל אופן שלחתי להם עוד מיל שאני רוצה את הכסף בחזרה ושיבטלו את העסקה והם לא עונים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשלוח יותר זול וזה מגיע (אמור) עד 1-3 ימי עסקים.

בכל אופן שלחתי להם עוד מיל שאני רוצה את הכסף בחזרה ושיבטלו את העסקה והם לא עונים לי.

תפתח כרטיס על ההזמנה שלך,תקבל תשובה מהירה,מייל לא כל כל יעבוד לך.

בכל מקרה אם הם שלחו את ההזמנה אתה תצטרך לשלוח להם את ההזמנה בחזרה!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפתח כרטיס על ההזמנה שלך,תקבל תשובה מהירה,מייל לא כל כל יעבוד לך.

בכל מקרה אם הם שלחו את ההזמנה אתה תצטרך לשלוח להם את ההזמנה בחזרה!.

כל כרטיס שפתחתי שם, נסגר לאחר יום-יומיים. הם עדיין בשלהם ולא עונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כרטיס שפתחתי שם, נסגר לאחר יום-יומיים. הם עדיין בשלהם ולא עונים.

אני לא קניתי מעולם באתר הזה..אבל מהיכרות רבת שנים עם אתרי מכירות אחרים אני יכול להגיד לך שאם שילמת דרך פיי פאל או אפילו דרך חברת האשראי שלך ..עדיף שתפנה אליהם והם כבר ידאגו לבטל לך את התשלום ואז כל ההוכחה תהייה על האתר עצמו .. אני גם אציין שלפני מהלך כזה (שהוא די דרמטי...) אתה יכול לשלוח להם מייל התראה אחרון עם דד ליין...ולצרף אותו לאחר מכן (אם לא יענו לך) לתלונה שתפתח בפיי פאל..מקווה שעזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא קניתי מעולם באתר הזה..אבל מהיכרות רבת שנים עם אתרי מכירות אחרים אני יכול להגיד לך שאם שילמת דרך פיי פאל או אפילו דרך חברת האשראי שלך ..עדיף שתפנה אליהם והם כבר ידאגו לבטל לך את התשלום ואז כל ההוכחה תהייה על האתר עצמו .. אני גם אציין שלפני מהלך כזה (שהוא די דרמטי...) אתה יכול לשלוח להם מייל התראה אחרון עם דד ליין...ולצרף אותו לאחר מכן (אם לא יענו לך) לתלונה שתפתח בפיי פאל..מקווה שעזרתי.

אני שילמתי דרך פייפאל איפה אני פונה באתר אליהם?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שילמתי דרך פייפאל איפה אני פונה באתר אליהם?

תודה

כשאתה נכנס לחשבון שלך בפיי פאל

יש לך תפריט של כל החשבוניות שלך...בחשבונית הספציפית של האתר תהיה לך אופציה לפתוח (דיבייט) או להתלונן.. וזהו שם אתה כותב את התלונה ושאתה רוצה לבטל את העסקה, והם (האתר המדובר) בכלל לא עונים ולא עמדו בתנאי העסקה. והם (פיי פאל)פונים לאתר בעצמם ובנתיים מקפיאים את התשלום..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי את התלונה בינתיים נמתין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

טוב הם ענו לי לפני שעה והם כתבו שהמוצר הגיע למלון, והם מנהלים מגעים עם המלון כדי שישלחו להם את המוצר חזרה.

ממש משא ומתן..

ציינתי בפניהם שאני בארץ ועדכנתי אותם שוב על הכתובת שלי, ובמקביל פתחתי קריאה בפייפאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...