Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה מכירים בחורות בגילאי 30 פלוס?

NiNi
שימו לב! השרשור הזה בן 4118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המילה היותר מתאימה כאן היא מתבלה לא מתכלה. אתה תתפלא לגלות שרבים וטובים מגיבורי העולם העתיק נפלו ונכשלו בגלל "הנתונים הטבעיים האלה". מתחיל באדם שהתפתה לחווה ואכל את הפרי ונגמר ביו הפנר.

לא רק הפנר...

534641_287932244659672_1424984140_n.jpg

אבל אפשר להבין אותו, הפאולה הזו היא SUPER MILF.

אני הייתי מחלק לו את איתור העוז.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כשתגדל תדע :-D

וברצינות, אל תצא במטרה לצוד. כשתיתקל בנכונה זה פשוט יקרה ורוב הסיכויים שזה יהיה במקום שהכי פחות ציפית לו (היתה לי חברה שיצאנו תקופה והכתי אותה בכלל בלוויה וכל אחד מאיתנו הגיע לנפטר אחר. פשוט טעיתי בזמן והגעתי חצי שעה קודם).

אני אוהב לבחור אותן,ולא לסמוך על זה ש"סתם בפוקס דברנו וזה זרם אז למה לא להמשיך.." אנחנו גברים אחי,ונשים הו מטרות.כך זה היה מאז ומעולם,גם אשתך לעתיד בע"ה היא גם מטרה,אתה רואה אותה כמטרה לזו שתהיה אם ילדיך ותחיה איתך חיים משותפים.

ואם אנחנו נתפשר ולא נקבע לעצמנו את המטרות שאנו רוצים,אז מה תפקידנו כגברים בעולם? בוא נעביר את המפתחות למירב מיכאלי ונסגור סיפור.

"אם אי פעם המהירות תהרוג אותי , אל תבכו , כי אני אחייך". פול ווקר ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב קיינוורט, שכנעת אותי. אבל מה, היא צריכה להיות לבושה בבגדי עור ורוכבת על הארלי. יש לך משהו מעניין?

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק הפנר...

534641_287932244659672_1424984140_n.jpg

אבל אפשר להבין אותו, הפאולה הזו היא SUPER MILF.

אני הייתי מחלק לו את איתור העוז.

הוא נפל חבל על הזמן. מסתבר שהוא חשף בפניה יותר ממה שהיה צריך. אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה לו המסמכים שהיא ראתה היו עוברים לידיים עויינות.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלוהים ישמור, כל זקני הפורום התחילו לשתף פנטזיות. אומנם מילפיות הן נחמדות אני מסכים בהחלט, אבל dear god, אתם חזק בקטע של שמקסיות :shock:

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להסביר לחנון כמוני מה פירוש המילה "שמקסיות"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורות שהן שמנמנות, אבל יש בהן משהו שגורם לך להימשך אליהן, בד"כ פנים יפות במיוחד, ולכן שמנה+סקסית=שמקסית.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת ציצים גדולים ותחת טוב

עדיף קייט וינסלט על קייט מוס

פעם הייתה בדיחה- מה המשותף לוספה ולבחורה שמנמנה? על שתיהן כיף לרכב עד שהחבר'ה שלך מגלים

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלאסי!!! אהבתי ת'כיוון אחי

כיוון טוב,

שתמצא אחת כזאת, תפנה אותה אלי :-P

טוב קיינוורט, שכנעת אותי. אבל מה, היא צריכה להיות לבושה בבגדי עור ורוכבת על הארלי. יש לך משהו מעניין?

בבגדי עור רוכבת על הארלי נשמע עסיסי,

אבל אני מעדיף אותן במראה הנשי הקלאסי כמו שהעלתי בתמונה הראשונה,

אישה צריכה להיות אישה, לא הייתי רוצה מישהי שרוכבת על אופנוע קשוח של הhells angeles

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בזמנו, הכרתי את ה30 פלוס בדאבלין בהרצליה :twisted: לא יודע מה נהיה שם עכשיו, אבל המבחר היה גדול :twisted:

כנ"ל לגבי הדאבלין בירושלים, פאב של גרושים גרושות.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב לבחור אותן,ולא לסמוך על זה ש"סתם בפוקס דברנו וזה זרם אז למה לא להמשיך.." אנחנו גברים אחי,ונשים הו מטרות.כך זה היה מאז ומעולם,גם אשתך לעתיד בע"ה היא גם מטרה,אתה רואה אותה כמטרה לזו שתהיה אם ילדיך ותחיה איתך חיים משותפים.

ואם אנחנו נתפשר ולא נקבע לעצמנו את המטרות שאנו רוצים,אז מה תפקידנו כגברים בעולם? בוא נעביר את המפתחות למירב מיכאלי ונסגור סיפור.

כרגע אין לי כוונות לשאת אישה שנייה.

מטרות כן אבל אם תה מחפש קשר ארוך טווח אז אתה לא בוחר מקטלוג אלא בוחר אישיות וכימיה. אלה דברים שלרוב פשוט קורים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נסגר עם הפורום לעזאזל? ולפותח השירשור, רוצה המלצה למקום טוב להכיר נשים? גרוייסה מציאה לא תמצא בפורום. והישועה לא תגיע ממשתמשים.

Get A Life!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...