Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לחסוך בתשלום לבייבי סיטר או רבאק יש אנשים שלא ראויים להיות הורים

Cerebral Cortex
שימו לב! השרשור הזה בן 4068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא המקרה הראשון ובטח לא האחרון אבל באמת שיש אנשים שלא ראויים להיות הורים. איזה תירוץ יש להורים שהילדה שלהם הייתה באמצע שום מקום, באמצע גשם זלעפות, רטובה עד לשד עצמותייה. למי שלא יודע, איבטין זהו ישוב שנמצא חצי ק"מ מכפר חסידים, שזה לא ממש רחוק מצומת יגור. בינתיים השוטרים עסוקים בלהיות בייביסיטר במקום ההורים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4328707,00.html

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, שאתה רושם את זה באמת גורם לי לחשוב שאולי הילדה הייתה עם האמא וקרה לה משהו והילדה איכשהו המשיכה לבד. זוהי הסיבה שלא ניתן להשיג את האמא כרגע. מי יודע, בעולם של היום הכל יכול לקרות.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב לרקע - הורים גרושים, כנראה ללא קשר, פזורה בדואית. נראה כתנאים קשים. אין לדעת מה מצב האם ובאיזה נסיבות נפרדה\הופרדה מבתה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם גירושין על רקע סכסוך בין חמולות

עבד איתי פעם מישהו שאבא שלו הסתכסך עם אבא של אשתו, ופשוט נתן לו פקודה להתגרש.

פורד מונדאו סטיישן 2011

פורד פוקוס 5 דלתות 1.6 2008

פורד פיאסטה 2000, כבר לא רכב כל כך פשוט...- נמכרה:cry: אבל עדיין עונה על שאלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכונים נוספים בפרשה. האם והילדה היו ביחד פעם אחרונה. הילדה נמצאה, האמא לא.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4328987,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לי יש תחושה שזה הולך להיות עוד מקרה כמו הרצח של תאיר ראדה ?.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב לרקע - הורים גרושים, כנראה ללא קשר, פזורה בדואית. נראה כתנאים קשים. אין לדעת מה מצב האם ובאיזה נסיבות נפרדה\הופרדה מבתה.

1.היא נוצריה

2. הפזורה הבדואית זה הישובים הלא מוכרזים בנגב, בצפון זה פשוט כפרים בדואיים.

3. פותח השירשור מוזמן להתקשר למשפחה להתנצל.

4.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער לומר שמי שאמר שהיא לא בין החיים צדק בהחלט.

עצוב שילדה תגדל ללא אמא שלה

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/428/182.html?hp=1&cat=402&loc=42

עריכה: הקדימו אותי עם הלינק ולא יכולתי למחוק את ההודעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...