Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שנה ו- 22000 ק"מ על סיאט איביזה החדשה (מבצע 1.4 סמ"ק)

omar87
שימו לב! השרשור הזה בן 2462 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חוסר רצון לזרוק כסף לחינם לא בהכרח הופך מישהו ללא חובב רכב.

החשבון הזה של לטפל טוב ברכב כל עוד אני מחזיק אותו, אבל לחפף רגע לפני שאני מוכר הוא עלבון לפורום שאתה כותב בו.

יש הבדל בין להימנע מתיקון כלשהו כדי לגלגל אותו לבא אחריך (תוך שקיפות מלאה) ובין לעשות טיפול חרטא כדי לחסוך 200-300 שקל ולמכור את האוטו שלך כ"שמור ומטופל". ועוד כשמדובר בטיימינג...

עריכה אחרונה על ידי MiKa_P

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סליחה אבל את פשוט מקשקשת.

אם בזמן הקרוב מתכננים למכור את הרכב, כן, אפשר לדחות(בגבול הטעם הטוב) טיפולים מסויימים, תוך כדי שמיידעים את הקונה העתידי ומתמקחים על שקלול עלות הטיפול הנ"ל. אין פה שום קשר ללהיות חובב רכב או לא, אלא עניין של הגיון בריא.

דבר שני, לא כול מה שלא מקורי ולא יבואן רשמי= חרא. אפשר לקנות חלפים OEM,ולטפל במוסכים מקצועיים לא פחות(אם לא יותר) שהם לא מוסכי היבואן. ועל הדרך לחסוך בהרבה כסף. קל וחומר כשמתכננים למכור את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקשקשת, ואתה לא יודע לקרוא.

כתבתי בעצמי לגבי דחיית טיפולים.

לגבי טיפולים שלא בצ'מפיון, אפשר לשאול למה מלכתחילה לא לעבור למוסך אחר, כמו רון, כבר לפני שנתיים. אבל אני בטוחה שגם רון לא היה עושה טיימינג פחות ממושלם, עם בדיוק החלקים שצריך. זה לא קשור לאם אתה מוכר את הרכב או לא.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לריב, אני יודע שזה היה מיותר לטפל בצמפיון אבל גיליתי את זה בדיעבד וגם בגלל חוויה לא נעימה שעברתי במוסך שמתאר את עצמו כמומחה vw.. ולכן.. בהמשך אני אטפל במוסכים אחרים. אגב אני רואה שאין טעם למכור אותו עכשיו. אני אחכה לקיץ..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים בהמלצת המוסך האחרון ובדיקה שלי החלטתי שאני מחליף זוג צמיגים על הסרן האחורי, 185 60 15 84H המועמדים הם:

goodyear eagle sport

falken ze914 (למרות שהוא אזל מהמלאי בפנצריה של טייר קלאפ, אך אני מאמין שניתן להשיג אותו באזור)

YOKOHAMA AE01 או הדגם E70B

במה הייתם בוחרים? (מבחינת המחיר, אני משיג את שלושתם באותו כסף בערך)

עריכה אחרונה על ידי omar87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש נסיון חיובי מאוד משלושה רכבים,על דגם אחר של יוקוהמה - ה S-DRIVE

תראה אם הוא זמין לך לרכישה ובאותו מחיר או טיפה מעל - שווה.

נ.ב בלי קשר איזה צמיג תרכוש - דבר ראשון לבדוק שבוע ייצור,כמה שיותר טרי (ולא משהו שעמד לו במחסן שנתיים+ והוא מוכן "לעשות לך טובה"..

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש נסיון חיובי מאוד משלושה רכבים,על דגם אחר של יוקוהמה - ה S-DRIVE

............

נ.ב בלי קשר איזה צמיג תרכוש - דבר ראשון לבדוק שבוע ייצור,כמה שיותר טרי (ולא משהו שעמד לו במחסן שנתיים+ והוא מוכן "לעשות לך טובה"..

תודה על ההמלצות, אנסה לתפוס את הדגם הזה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון : הוחלפו זוג צמיגים אחוריים לדגם FALKEN 914 בעלות 506 שח בצמיגיית "הצטלבות תבור" בחיפה.

אנשים מקצועיים ומביני עניין.

עכשיו, בהמשך לסיפור עם זוג הזקנים שפתחו עליי דלת לפני כמה חודשים,

אני נאלץ להחליף את בית הוונקר בצד הנוסע בגלל סדק ושפשוף, (רק הפלסטיק)

אשמח לקוד של הפריט ואם יש לקישור לקניה.

תודה

sea4ibbp.jpg

עריכה אחרונה על ידי omar87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך את המק"ט כדי להזמין מהאינטרנט וכו', אז תנסה לבדוק מול הגורמים הבאים בסדר הבא:

1. פירוקיות

2. מוסך רון או מוסך אלכס (א.א.י בראשל"צ) - שניהם מוסכים מורשים מומחים ברכבי קונצרן VAG - קרוב לוודאי שיש להם חלק משומש ואו חדש במחיר נמוך יותר מאשר היבואן

3. חנויות חלפים - כגון אבי חלפים וכו'

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

טוב, אני ממשיך לטפל באיביזה ועכשיו הגעתי לצבע החיצוני, שחור מיטלי בן 5 שנים וחצי בערך.. שאף פעם לא עבר טיפול כלשהו חוץ מרחיצה ידנית לרוב פעם בחודש !! (כשעלה לכביש התדירות הייתה הרבה יותר גבוהה).

הצבע לא נראה הכי טוב, כבר הצטברו עליו המון שריטות כאלה ואחרות ,,סוורלים, עקבות של לשלשת ציפורים וכו'.

לכן , אני מעוניין לעשות לו פוליש ווקס, ואם זה יהיה על ידי חבר פורום מבין עניין שיחסוך לי כסף על עבודה זה יהיה מושלם,

מישהו מתנדב לעזור לשחרחרה ספרדייה בקצת מייקאפ וטיפול קוסמטי,??

החומרים עליי כמובן :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

עדכון או ליתר דיוק בעיה.

דלת נוסע לא נפתחת. אני נועל ופותח במפתח החכם. דלת הנהג מגיבה ודלת הנוסע לא. אין צילנדר בדלת הנוסע. וגם הידית בפנים הדלת נעולה ובלתי אפשרי להזיז אותה ל 90 מעלות.

חשוב לציין שהחלון החשמלח באותה דלת עובד.

מה יכול להיות?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2462 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...