Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קפסולות של נספרסו.

קאררה
שימו לב! השרשור הזה בן 2887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חברה תעשו לעצמכן טובה ותעברו למכונה חצי אוטומטית פשוט שערוריה המחיר ל ***F כוס קפה מה זה זה.

זה מזכיר לי מדפסת המכשיר עולה גרושים אבל כל ראש דיו כמו מכונה חדשה.

שלא נדבר על התלות בייצרן הקפסולות .

צודק, אלה מה, הדבר טוב למי שיש מספר שתייני קפה בבית ו/או יש חנות קפה טובה באיזור המגורים.

כיום אני משתמש במכונת נספרסו כאשר קודם לכן הייתי משתמש במכונת מקיטה (ז"א שאפילו לא נדרש מכונה משוכללת) והייתי מרוצה פי כמה וכמה, בחנות קפה תוך מספר ניסיונות בודדים יצרנו תערובות שבנויה בול לטעמי, רק מה שהדבר דורש לקנות כמות יחסית קטנה של קפה ולחדש את המלאי מדיי פעם... ואין טעם להציע לטחון פולים בבית מכיון שאינני מוכן להיות עבד לקפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי אתה צודקת חלקית.

מה זה מקיטה הייתי קודח את הקפה את מתכוון ל מקינטה.:wink:

כשהייתה לי מכונת קפה ביתית ידנית לא הייתי קונה הרבה פולי קפה .

אני הייתי טוחן לבד את הקפה על מנת שלא ייזרק סתם.

על אהבות משלמים יקירי אין מה לעשות מצריך קצת התעסקות אבל כל לגימה שוות ערך ל-נקטר האלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על נוחות משלמים.

המכונה של נספרסו (הכי זולה), מאפשרת לי לגוון בסוגי הקפה, כי אני אוהב חזק ואשתי אוהבת חלש.

והמכונה מאפשרת לי להכין אספרסו בהתעסקות כוללת של 30 שניות, וקפה הפוך ב2 דקות (כולל הזמן שלוקח לנקות את המקציף).

מזמין משלוח עד הבית כל שלושה חודשים בערך. שוב מינימום התעסקות, ועל 10 שרוולים המשלוח חינם.

שווה לי את ה2.2 ש"ח שעולה לי כל כוס.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש ויכוח שמכונה "ידנית" או חצי אוטו' מוציאה קפה יותר טוב מנספרסו ודומיהם.

אבל כמו שכתבתי, המכונות האלה מוציאות לך את החשק לעשות כוס קפה. אולי מי ששותה 5 כוסות

ביום, ויש עוד מישהו בבית ששותה כוס או שתיים, אז שווה לו כל ההתעסקות הזו.

אני בבית שותה אספרסו אחד עד שניים ביום. נראה לך יש לי עצבים ללכת לקנות פולי קפה, לטחון

אותם, או חו"ח לקנות תערובת טחונה, אח"כ לנקות את המכונה, כבר עדיף לרדת לבית קפה

לשתות שם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או פה הטעות שלך ידידי .

הבדל תהומי בין הטעים של מכונה אוטומטית קפסולות למכונה ידנית שחולטת את הקפה ב9 BAR מים שעוברים ריכוך.

זהו ויכוח אין סופי .

עשיתם לי חשק לאספרסו

123123.jpg321123.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אתה טוען שיש ויכוח? כתבתי שאין ויכוח על איכות הקפה, וגם אין

ויכוח על "בזבוז" הזמן. זה לא מתאים לכל אחד, וזו כבר העדפה אישית של כל אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי כמה אתה מוכן לשלם תמורת הנוחות.

בסופו של דבר הגעתי ל"מצב יציב":

בבוקר + בתרמוס קפה נמס (מיובש בהקפאה)

בשבת בבוקר פילטר משפחתי.

בארועים מיוחדים פרקולטור או נספרסו. תדירות השימוש ירדה לפחות מפעם בשבוע.

... כאשר קודם לכן הייתי משתמש במכונת מקיטה...

זה לא שייך לשרשור DIY? :lol:

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...