Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קפסולות של נספרסו.

קאררה
שימו לב! השרשור הזה בן 2888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוזר שבפורום שמדברים בו על הכל כולל המכונות של נספרסו לא דיברו על הידיעה המרעישה:

http://www.calcalist.co.il/marketing/articles/0,7340,L-3591403,00.html

היום כבר הוציאו כתבה על כך שהקפסולות שלהם לא רעות בכלל לאחר מבחן טעימות.

אז מה אתם אומרים ? 20-30% שווים את ההגירה למוצר תחליפי ?

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היום פורסם בעיתון שגם לסופר-פארם יש חיקוי דומה.

לדעתי נספרסו יצטרכו להוריד מחירים ואז הפער ייקטן, כעת בהחלט אפשר לשקול לקנות קפסולה תחליפית.

לגביי שצויין שהקפסולה התחליפית היא מפלסטיק ופחות שומרת על הארומה, אז עקב הזמינות הנוחה בחנויות ליד הבית אפשר לקנות כל פעם שרוולים בודדים תוך כדי שימת לב לתאריך ייצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם לנספרסו אין איזה פטנט על הצורה של הקפסולות ואם זה לא מבטל אחריות במידה והם מגלים (אין לי מושג איך) שהשתמשת בקפסולות לא שלהם.

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם פלסטיק אטום, לא מבין מה הבבדל בין פלסטיק לאלומיניום

פלסטיק אוטם, אך מתוך קריאה בעיתון הבנתי שמריחים את הקפה גם מבעד לאריזה, מכאן שכנראה אין כאן אטימה של 100%.

באריזת האלומיניום של נספרסו, אני יכול להעיד שלא ניתן להריח כלום.

מעניין אם לנספרסו אין איזה פטנט על הצורה של הקפסולות ואם זה לא מבטל אחריות במידה והם מגלים (אין לי מושג איך) שהשתמשת בקפסולות לא שלהם.

לגבי הפנטנט, נראה שחלק מתוקף הפנטנטים פג תוקפם, לכן יש הסתערות בעולם (לא רק בישראל) ביצרת תחליפים.

לגבי ביטול אחריות, שיוכיחו. תקנה מידי פעם שרוול שלהם כדי להראות שימוש וזה הכל. אצלי בכל אופן נגמרה האחריות כך שזה לא משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נספרסו לא יורידו מחירים. אלה מחירים קבועים בכל העולם.

תחליפים כבר יש מזמן, גם בארץ וגם בעולם, אבל טרם טעמתי תחליף שמתקרב למקורי של נספרסו. אני בהחלט מתכוון לנסות גם את אלו של עלית לראות על מה מדובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש מכונה קפה של נספרסו , גם אני מייחל ליום שבו יגיעו קפסולות תחליפיות כי זה ממש לא זול לקנות מנספרסו .

מה גם שהזמינות היא לא זמינות טובה , צריך לנסוע עד רמת אביב או להזמין ב - 200 ש"ח על מנת שיהיה משלוח עד הבית. אם בא לי לקנות ב 100 ש"ח , אי אפשר .

בכל מקרה , אני אנסה את התחליפי ואם זה לא יהיה טעים, אחזור למקור. כי על טעם, לא מתפשרים :)

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהו סרקזם: ביטוי בסגנון "על טעם לא מתפשרים"

בשרשור על קפסולות...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו עשה פעם חשבון האם העלות של מכונת קפה טובה ויקרה +מטחנה וקפה איכותי, תתקזז בעלות הקפסולות היקרות והמכונה הזולה?

לאורך מספיק זמן, חד משמעית כן.

קפסולות זה נוחות.

מכונה ומטחנה טובים זה איכות.

המחיר מתקזז כאמור אחרי מספיק זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...