Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

בהתחלה לא קלטתי שזו אותה מכונית בכל הקטעים. ממש מטומטמת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מהמר שזו ציפייה נוסף לעירנות.

יש לי צומת כזה בדרך הביתה. פעם היה שני נתיבים ישר ונתיב שמאלי גם שמאלה.

אחר כך שמו תמרור כתום עצום "שים לב שינויים בהסדרי תנועה" וצירוף תמרור שמתאר את השינוי: שני הנתיבים פונים שמאלה ורק הימני ישר.

בקיצור, 5 מתוך 7 ימים בשבוע הייתי יודע שמישהו מהשמאלי ימשיך ישר.

בסופו של דבר הגעתי למצב שאני פונה שם מהשמאלי בלבד כדי להקדים תרופה למכה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמה מצוינת.

מה שכן, גם מי שנוהג בנתיב החיצוני יכול ״לחתוך״ לתוך הנתיב הפנימי, ולכן גם צריך להקפיד שלא להיכנס לצומת במקביל לרכב אחר בנתיב הסמוך.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צומת עמוס לכן לא תמיד אפשרי. או שאני ראשון ברמזור ואז אני פשוט עושה את הפניה מהר. או שאני עושה אותה ממש לאט (פותח מרחק מהרכב לפניי ואז ברגע שזה אני "נגדו", אז אני עושה את הפניה מהר ממנו או מאוד לאט).

החלק המצחיק שזה לא תכנון מושלם. הרי מראש נכנסתי תמיד מהימני כי אחרי הפניה שמאלה יש לי פניה ימינה (200 מטרים בערך).

היום אני במצב שאני מעדיף לפנות מהשמאלי ולהשתלב ימינה מאשר לפנות ישר מהימני, מהסיבות שצוינו לעיל.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. רכב שהתהפך

2. קשה לשמור על נתיב בכיכר

הכי יפה שהנהג של הרכב שלא שמר על הנתיב בכיכר עוד עושה תנועה כאילו אתה לא בסדר שאתה צופר לו (כשעקפת אותו)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו וולבו. אתה לא יודע מהם ה"וולבו'אים" ואיזה זכויות הם מקנים?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...