Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

ראיתי אח"כ עוד סרט בסדרה (2017/2) שגורם ל-GTA להחוויר. הפתיחה ההיא נהג משאית שמכה בגג של ואן בפטיש תוך נסיעה, וההמשך הופך פרוע יותר ויותר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבילים אמריקאים, רוכב אופנוע בועט ברכב שנוסע בשוליים וגורם לתאונת שרשרת:http://cloud.tapatalk.com/s/594cc1d301e23/VID-20170623-WA0001.mp4

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי sidewinder
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום שלחו לי וידאו בWhats up וגם מצאתי אותו דבר ביוטוב.

תאונה מעצבנת אבל מזל כולם חיים וגם הסוס.

ראו ותהנו :

[video=youtube_share;6v-InJYaTRc]https://youtu.be/6v-InJYaTRc

והסוס ניצח,כי נשאר שלם...!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קינוח לשבת:

איפה הסיכון ומה היה מסוכן בעקיפה שלו? סתם מתוך סקרנות.

זה שהוא עקף בצורה לא יפה ולא חוקית זה משהו אחד, איפה המסוכן או סיכון הרכבים מקדימה? אפילו לא עקף על קו הפרדה רציף אלה מקווקו.

סה"כ חתך 2 נתיבים ועקף מצד ימין, עבירה לכל דבר אבל מכאן עוד סיכון מטורף - המצב רחוק.

*** אגב, מה שאתה עשית בשנייה מספר 11 זה תקין? אתה חושב שזה בסדר?

אתה במודע מבין שיש רכב שאמור להשתלב, אתה לא עובר לשמאלי ולא מאט אלה ממשיך כפי שאתה ויצרת מצב שאתה והוא "מתחרים" על קבלת הזכות לעשות שימוש בנתיב.

תעשה קודם סדר עם עצמך לפניי שאתה שופט אחרים, מה שאתה עשית היה גורם לתאונה בסבירות גבוהה ביותר או גורם לרכב לידך לבלום בחוזקה או לעקוף אותך מצד ימין על השול.

דחקת רכב ומנעת ממנו את זכות השימוש ובמודע כמעט וגרמת לתאונה או למצב מסוכן ביותר, תעשה קצת סדר עם עצמך קודם.

האודיו כבוי כי גם צפרת לו, נכון?

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו תגובה אוטומטית. מוטב שתסתכל על הסרטון 3 פעמים לפני שאתה מגיב.

מתחילת הסרטון האודי והאופנוע נוסעים מהר מאד, הפרש המהירות בינם לבין שאר כלי הרכב גדול. אני מניח ששאר כלי הרכב נסעו במהירות המותרת פלוס 10-20 קמ"ש, הצמד חמד הזה לפחות 50 קמ"ש יותר מהשאר.

מה שקורה משניה 5 - האודי, ואחריו האופנוע עוקפים מימין על נתיב האצה מסתיים שמחייב אותם להדחף לשיירה בנתיב הימני במהירות שאינה תואמת את תנאי הדרך (שבמקרה זה נגזרים בעקר מצפיפות ומהירות התנועה השוטפת). ד"א - יש שם מעקה בטיחות. נחש נה היה קורה אם האודי או האופנוע היה נוגע בה. קרו לודאי מתעופף באויר עם סיכוי טוב לנחות על רכב אחר, אולי אפילו במסלול הנגדי.

מה שקורה בשניה 11 הפריע גם לי, אבל חסר לי מידע על מה שקורה באותה עת בנתיב השמאלי מאחורי המצלם, כך שאני לא יכול לקבוע דעה. יתכן שאחרי שני הפראים האלה יש עוד כמה שחושבים שהם ברינג.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא לדבר על זה שהרכב מימין צריך להשתלב ולא ההפך.

אם רכב מגיע מהנתיב הראשי, הרכב מימין צריך להאט ולהכנס אחריו.

חוץ מזה שזו באמת עבירה נוראית יחסית לאאודי ולאופנוע.

צריך להעיף את FIS מהכביש לפני שיהרוג מישהו. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו תגובה אוטומטית. מוטב שתסתכל על הסרטון 3 פעמים לפני שאתה מגיב.

.

מוטב שתפסיק להיות פילוסוף.

בכל מקרה, אתה צריך להבין שמבחינת סיכון מטורף או עקיפה מטורפת זה הכל יחסי, סה"כ עקף מצד ימין וחזר לשיירה.

*** אכתוב שוב כי לא תמיד זה ברור, לא מכיר את האאודי לא מכיר את הבן אדם אלה רק מוריד את כל הפילוסופים לקרקע, סה"כ עקיפה מצד ימין לא ברמה שהרכב "עוד שניה היה נוגע" כי הוא לא, אלה אם כן ראית משהו שאני לא.

שמח שהבנו כי העבירה והטעות שעשה מצלם הסרטון גוברת בפי כמה מהאאודי, הבן אדם פאקינג היה גורם עוד שניה לתאונה בחוסר ההבנה שלו בנתיבי השתלבות או מתן זכות קדימה או להאיץ וכו'.

מה יש להבין? זה שנוהג ומצלם את הסרטון אין לו מראות או להאט או להאיץ? הוא בכוונה שומר על מהירות קבועה ואומר תפילה ויהיה מה שיהיה? בחייך, אין כאן מה להגן על כל אחד. גרם למצב מסוכן ביותר וטעות חמורה ביותר שעלולה הייתה להסתיים לגמריי בתאונה ולהפוך את העקיפה של האאודי, לכלום לעומת מה שיכל להגרם.

אולי הייתה שם משפחה ברכב מצד ימין? אישה בהריון? מה אז? חסר לך נתונים... אז תשלים אותם בקצת יצירתיות עם הראש.

שלא לדבר על זה שהרכב מימין צריך להשתלב ולא ההפך.

אם רכב מגיע מהנתיב הראשי, הרכב מימין צריך להאט ולהכנס אחריו.

חוץ מזה שזו באמת עבירה נוראית יחסית לאאודי ולאופנוע.

צריך להעיף את FIS מהכביש לפני שיהרוג מישהו. :lol:

תקרא מה שהגבתי למעלה, הבחור שצילם גרם למצב של כמעט תאונה או מצב סופר מסוכן ביותר עבור משפחה/אדם בודד/אשה בהריון/אדם זקן מצד ימין.

יכל להאיץ, להאט, לעבור נתיב או לחשוב קצת קדימה, אבל אתה יודע מה קרה? אני אספר לך מה קרה... היה עסוק בלצפות באאודי שהתעלם משאר הדברים בכביש.

או... שככה הוא נוהג ולמעשה שם ז** על כולם והם אלו שצריכים לקוד קידה?

תצחק תצחק, אבל אדם כמו FIS לדוגמא, יכל להיות כוכב ביוטוב עם התאונה שיכל לגרום, זה היה עד כדי כך קרוב, והכל בגלל מה? חוסר תשומת לב או חוסר הבנה בנהיגה, צר לי.

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומטיק, אתה הזוי ברמות חריגות. אלא אם אתה בעל האודי או האופנוע.

אני אחזור ואדגיש - שני הרכבים נסעו במהירות לא סבירה לתנאי הדרך, עקפו על השוליים, התקרבו במהירות גבוהה למעקה בטיחות, נדחפו בכוח - ואתה נטפל למצלם שכלל לא ברור אם היה יכול לפנות את הנתיב? וכפי שכתב נדב - חובת מתן זכות הקדימה היא על המשתלב מימין. בה במידה שאתה מתנפל על המצלם עליך להתנפל על המשתלב שבמקום להשתלב מאחורי המצלם מנסה לדחוף אותו.

אני אהיה גס ואכתו בשהגיע הזמן שתחזור קצת על התאוריה של הנהיגה. או, אם אתה סרקסטי, תכניס תג מתאים.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומטיק, אתה לא רואה מה מסוכן? ספריאל הסביר לך, אבל אני אתרום את שלי:

מה שיש כאן הם שניים שיצאו לשחק במירוץ, תוך כדי שהם משתמשים בשאר המכוניות כסלאלום. שום התפלפלויות ובילבולי ביצים לא ישנו את זה. אני לא רוצה לחשוב מה הם עושים שלא מצולם.

לא מסוכן? שים לב לקורולה שעוקפת גיפון. הג'יפון, בדיוק ברגע הזה בולם. למה? כי האופנוע חתך אותו. זה לא מסוכן? וה-R8 שנוסע על השוליים (כי מה לעשות, נגמר לו נתיב ההשתלבות שעליו עקף- מה שאסור אבל מילא), מעלה אבק ומי יודע איזה טינופת ישר לשמשות של אלו שמאחוריו. כן, אני יודע: "זה רק אבק". ספר את זה להוא עקף על שוליים לפניי ובגללו נאלצתי להחליף שמשה קדמית בגלל אבן שהעיף.

יש לך נטייה להמעיט בכל מה שאתה רואה שמריח מ"ללחוץ", כמו הסרטון על האופנוען שהעליתי לפני כמה חודשים, עולה לווילי בדיוק בבלגן של מחלף גלילות. אתה כתבת: "נו אז מה? מקסימום ייכנס בגדר או באוטו", ואני שאלתי אותך מה אם אתה יושב באותו אוטו. אני עדיין מחכה לתשובה שלך (לא באמת).

אז נכון, R8 ואופנוע בווילי נותנים בראש זה מאגניב אבל מה שמפריע לי זה שמי שיושב מאחורי ההגה זה לא אלונזו, לא המילטון ואפילו לא אלון דאי (כבודו במקומו וכו'). סתם חבר'ה עם כסף ששמים זין על כל השאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרות תאונות עם בעלי חיים?

בגולן - עם פרות.

בנגב - גמלים.

בפינלנד בכל מקום תמרורי התראה מפני איילי הצפון.

ולא לשכוח בבונים בכל כבישי ישראל :sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...