Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

עוד טמבל שחושב שזה שהדליק ווינקר נותן לו אור ירוק לעבור נתיב

[video=youtube_share;CsEHq9SIguM]

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מעצבן שנדחף לפניה ימינה ברגע האחרון ועושה פוזות. בד"כ אני מזהה נהגים כאלה מרחוק ונותן להם להיכנס אבל היום הראש שלי היה במקום אחר. הסאונד מצונזר בגלל הקללות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעצבן שנדחף לפניה ימינה ברגע האחרון ועושה פוזות. בד"כ אני מזהה נהגים כאלה מרחוק ונותן להם להיכנס אבל היום הראש שלי היה במקום אחר. הסאונד מצונזר בגלל הקללות.

בדיוק כמו המקרה שהיה לפני כמה ימים , אבל הצלחת לעצור ולא לפגוע בו, מעניין מה היו אומרים הפעם אם כן היית פוגע בו...

אני אישית חושב שהחוק הזה ש "מי שפגע מאחורה 100% אשם" צריך לשנות אותה, גם במקרה שלך (נגיד שהיית פוגע בו) וגם במקרה הקדום (בגלל המצלמות דרך) הייתי אומר שמי שאדם זה הרכב ש מקדימה, תאמינו לי, אחרי 2 תיקים כאלה ש נסגרים שהרכב הקדמי משלם על הכל, אנשים היו מפסיקים עם המשחקים אגו האלה.

דעתי סבבה? לא להרוג אותי בתגובות שליליות בבקשה :-)

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רואים שם שהוא בולם בלימת פתע בלי סיבה וגם נדחף לנתיב שלי, אם היתה פגיעה חלק מהאשמה תהיה עליו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד טמבל שחושב שזה שהדליק ווינקר נותן לו אור ירוק לעבור נתיב

[video=youtube_share;CsEHq9SIguM]

החלק הרלוונטי מתחיל רק ב-0:28.

בנוסף שמתי לב שאתה משייט בנתיב האמצעי בלי סיבה

Ford Fiesta 2001 --> 2011 VW Polo 1.4 manual

ובין היתר:

Škoda Superb 2015 1.8TSI DSG7 I 2016 Škoda Fabia 1.2TSI DSG7 Style

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר את הסירטון של ביגפוט נדב רק שאתה הצלחת לחמוק מתאונה.

בדיוק כמו המקרה שהיה לפני כמה ימים , אבל הצלחת לעצור ולא לפגוע בו, מעניין מה היו אומרים הפעם אם כן היית פוגע בו...

אתם מבינים את ההבדל בין נהג שמציב את עצמו במצב מסוכן ביודעין, כי הוא חושב שאם הוא לא יאט זה ישכנע את הנהג השני לא להידחף, לבין מישהו שנכנס למצב כזה בשוגג והודה שהוא "היה במקום אחר"?

אני אישית חושב שהחוק הזה ש "מי שפגע מאחורה 100% אשם" צריך לשנות אותו.[...]דעתי, סבבה? לא להרוג אותי בתגובות שליליות בבקשה :-)

אין מה להגיב פה בשליליות.

אין "חוק" שאומר שהפוגע מאחור אשם אוטומטית, זה פשוט נכון בחלק גדול מן המקרים, אבל זה ממש לא מחויב המציאות, למשל במקרים כמו הנידון.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מבינים את ההבדל בין נהג שמציב את עצמו במצב מסוכן ביודעין, כי הוא חושב שאם הוא לא יאט זה ישכנע את הנהג השני לא להידחף, לבין מישהו שנכנס למצב כזה בשוגג והודה שהוא "היה במקום אחר"?

אין מה להגיב פה בשליליות.

אין "חוק" שאומר שהפוגע מאחור אשם אוטומטית, זה פשוט נכון בחלק גדול מן המקרים, אבל זה ממש לא מחויב המציאות, למשל במקרים כמו הנידון.

אולי הגזמתי, אבל מה שידוע לי ש99% מהמקרים אומרים את זה ככה.

תקרא תגובות על הסרטון של Bigfoot,כולם אמרו דברים בסגנון "אתה אשם, לא נתת לו להיכנס ורצית לצאת גבר ואכלת אותה, לא שמרת מרחק".

בתכלס, אם הבן אדם השני לא היה רוצה להיכנס לו בכוח, לא היה דופק לו ברקס בכוונה כי לא נתן לו להיכנס ולא היה קורה כלום.

אבל זאת התרבות נהיגה פה לצערי "אני ראשון ומגיע לי הכל כי אני רוצה" לא אכפת לאף אחד מה נכון ומה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא תגובות על הסרטון של Bigfoot,כולם אמרו דברים בסגנון "אתה אשם, לא נתת לו להיכנס ורצית לצאת גבר ואכלת אותה, לא שמרת מרחק".

קודם כל, אני לא צריך לקרוא, כי אני לרוב זה שכותב את התגובות הללו. :wink: וברוב המקרים, כולל בזה האחרון, לא אמרתי שנדב "אשם" בלעדית, אלא שיש לו תרומה לגרימת ההתנגשות או להיווצרות המצב המסוכן.

אבל כאן SlowRide מודה שהוא פשוט לא היה מספיק מרוכז (מה שיכול לקרות לכולם). זה לא שהוא בכוונה תחילה מתעקש על זכות הקדימה.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, לא רוצה לפתוח ויכוח עוד פעם, אני אומר בגדול מה שאני חושב, ועל הסרטון הקודם, פשוט אמרו לו "אתה אשם, רצית לשחק אותה גבר והפסדת"

דעתי.

עכשיו אני הולך לישון, חח, לילה טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חציה באדום, התנגשות ובריחה. תיעוד תאונה בדרום

ארבעה בני אדם נפצעו, בהם אחד קשה, בתאונה בצומת להבים-רהט בנגב במוצאי שבת. התאונה נקלטה במצלמות וניתן לראות כיצד רכב נוסע במהירות תוך שהוא חוצה את הצומת ברמזור אדום, מתנגש ברכב אחר וכל יושביו נמלטים מבלי להגיש עזרה. טרם נעצרו חשודים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5045434,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הפניות השנואות עלי (הבאה היא הפניה ימינה לרמת החייל בהמשך), כל פלוץ נדחף שם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...