Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

קורקו,

לא באמת התעצבנתי מהמקרים האלה, אני רגיל ומוכן לזה.

לדעתי האישה בסרטון היתה צריכה לתת פה זכות קדימה, אמנם זה נראה שנסעתי די לאט, אולי בגלל שהאחרים בסרטון נוסעים הרבה יותר מהר ממני אבל כבר הגעתי לחמישים קמ״ש בערך, דבר שני - לגטס היה זמן לעבור בלי לגרום לי לבלום ולעבור נתיב, זה הרגיש שהיא היססה ובסוף החליטה לעבור בתזמון הכי גרוע שאפשר.

לא חייב לעלות לכאן את הדברים הכי מטורפים, הנושא של ההודעה הוא סרטוני מצלמות רכב של דבילים ולכן כל אחד מעלה סרטון של דבילים לפי דעתו. [emoji41]

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מקרים מהיום:

https://www.youtube.com/watch?v=fk1IQeJJasI

במקרה השני הגטס סך הכל ניצל את ההזדמנות שנסעת לאט והשתחל לנתיב. כן, זה מסוכן, הוא היה צריך לעשות את זה לאט, אבל הוא ניצל הזדמנות. אך קל מאוד לראות בסרטון גם את ההתנהגות שלך שלא בסדר. שמת לב שהוא עומד להיכנס לך בנתיב, האצת כדי שלא יעשה זאת (0:16) וב-0:25, לאחר שדווקא מבט זועם בו שהיית לצידו, היה עליך להוכיח מי הגב-גבר אז שוב האצת כדי לעקוף אותו. אבל גברת קארמה אישה מתוחכמת והחזירה לך כשהאוטלנדר חסם אותך ושוב סטית תוך שניה לנתיב השמאלי (אני מקווה לפחות שבדקת את השטח לפני).

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כל כל מסכים איתך, האצתי בגלל שראיתי שהגטס מהססת, ההיתי בטוח שהיא הולכת לעצור, עקפתי אותה כי אני מעדיף לברוח ממישהו שנוהג בצורה הזאת.

בקשר לעקיפה של המיצובישי, בדקתי את הנתיב השמאלי כבר שהוא סטה לנתיב שלי.

למרות שהתרחיש שאתה מציין נשמע דיי הגיוני נקודת המבט שלי לאירועים האלה שונה.

אני לא חושב שפעלתי לא בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק זוכר איך אתה בחדות חותך לנתיבים וזה דבר מאוד לא בריא. תזכור שיש מהירים יותר ממך גם אם זה חוקי או לא בנתיב השמאלי והקלות שבה אתה חותך לשמאלי, אני נתקל באנשים דומים כמוך בכביש לא מעט ומה אני אמור לעשות? לסבול גם כן?

תשים לב שזה רק לימד אותך משהו, תהיה רגוע על הכביש.

אגב, זה יפה שהפלת את עצמך עם הפונטו שאתה טוען שהיא מאוד איטית, יצאת לשמאלי בפראות, לעקוף גטס לא מהירה... כדי מה? לחזור לשמאלי בפראות שוב פעם?

ואם בשמאלי יש מישהו עם פי 4 כוחות סוס ממך? אתה דופק אותו לא פחות תמיד תזכור את זה.

ברור שתכף תגיד שהיה ריק וכו' אבל זה לא משנה כל כך. (למעשה יכול להיות שכן ויכול להיות שלא).

תבין, זה לא סדנת חינוך כאן כי בסופו של יום באמת נמאס... וגם רוב הסרטונים שגרתיים לגמריי.

אני אתמול בערב צילמתי אדם שנוסע בפראות בכיכר בצורה הפוכה באשדוד כי מדובר היה בבני נוער וכו'.. לא טורח להעלות את זה אפילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן. המטרה זה לא באמת לחנך וטבעי לחלוטין שיהיו הערות גם אם נוהגים הכי מושלם... צריך לחיות עם זה פשוט כשמעלים סרטונים כמובן. שום דבר נורא או רע אני מניח שאתה מבין את זה.

זה האופי הטבעי של בני האדם, לשפוט.

אולם, שמח מאוד לדעת שכן יש הערות שאתה מקבל וכמובן, תמיד כדא להיות חכם בכביש ולצפות דברים לא צפויים, באשדוד לא חסר מן הסתם (אני תושב העיר גם כן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Vagg - תן לנו עוד כמה שניות בהתחלת הסרטון.

בתחילת הסרטון יש אדום-צהוב, והקטנוע כבר בצומת, נדמה שהוא מתחיל תנועה באדום, אבל אולי בפריים הראשון של האדום-צהוב. מספיק חמור לכשעצמו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Vagg - תן לנו עוד כמה שניות בהתחלת הסרטון.

בתחילת הסרטון יש אדום-צהוב, והקטנוע כבר בצומת, נדמה שהוא מתחיל תנועה באדום, אבל אולי בפריים הראשון של האדום-צהוב. מספיק חמור לכשעצמו.

העלתי סרטון קצת יותר ארוך.

ניקו - יש 2 עבירות.

בצומת כשהקטנוע מתחיל תנועה נכנסה מיצובישי לבנה משמאל בזמן שהרמזור שלנו מתחלף לירוק ואח"כ בהמשך הקטנוע שורף אדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אכן חתכת את ההתחלה כמה שניות מאוחר מדי.

בדיוק מה שחשבתי. הקטנוען עובר את שני הרמזורים באדום.

בסיכום - סרטון קצר אחד, 3 חוצים באדום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...