Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

ממשיכים:

נהג במזדה 2 מקבל ממני הערה על מראה סגורה, לא מבין מה אני רוצה ממנו.. אני בספק שהבין באיזשהו שלב, אבל מה שקרה כמה מאות מטרים אחר כך פשוט גם לי שוב לאבד את התקווה באנושות - חתך מהכי שמאלי ליציאה, בלי לאותת, ובלי כמובן לראות מה יש מימינו, אחרת היה נותן לנהג הפיג'ו לעבור אותו ולא כמעט נכנס בו.

תמרור עצור יש, לא עצרה

עיניים יש , לא הסתכלה

מזל יש, לא נגרמה תאונה.

ואחרון, האט טיפה לפני הכיכר, הסתכל לי בלבן של העיניים זמן ממושך, אדם בן 80 בערך, והמשיך לנסוע , השאיר אותי בודד באמצע הכיכר שואל את עצמי 'מה?.....'

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=lf7aH1esr4w

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלינק האחרון שבור

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שתהה איך נגרמת תאונה בפקק.

עומדים בעומס כבד שנגרם בגלל תאונה אחרת בהמשך. נהג הקורולה שנפגע מאחור לא הספיק לבלום (כנראה הופתע) וחבל, יכל למנוע מעצמו את הפגיעה ברכב הראשון.

[video=youtube_share;CDW6DP7jjHg]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג הקורולה קיבל מכה מרכב מאחוריו והתנגש עם המאזדה.

האם במקרה כזה בעל הרכב של מאזדה תובע את בעל הרכב הקורולה או הרכב שפגע בקורולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורולה קיבלה דחיפה ממושכת, להערכתי 1.5-2 שניות (לשים לב מתי היא נפרדת מהרכב הדוחף, בשניה 7. מציע לצפות במהירות איטית), כך שלא היה לה סיכוי למנוע את הפגיעה במאזדה. יתכן שנהג הקורולה הרפה מהבלמים בעקבות המכה הראשונה. הוא גם מנסה לסטות שמאלה.

עקרונית נהג המאזדה תובע את בעל הקורולה, אשר בתורו תובע את בעל הרכב הדוחף. בסופו של דבר מי שמשלם הוא בעל הרכב האחורי ביותר (או הביטוח שלו).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולך רגל חוצה באדום.

במקרה גם אני מבאר שבע.מכיראת המקום.הוא נראה ממש כמו מתאבד שלא אכפת לו,למרות שאתה צופר לו וצופר הוא אפילו לא מסתכל ומתנהג כאילו אתה לא שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה שהיה היום כך היה

נהג בסיאט לאון 29-541-64 מתקרב אליי במהלך עקיפה כפולה בנתיב השמאלי, אחרי שעקפתי כבר רכב אחד, בזמן שאני שומר מרחק של 4 שניות מהרכב מלפניי, ובמהלך העקיפה שלי נכנס בפראות ביני לבין הרכב הנעקף, ובניגוד לאדם שהתנהגותו מעידה עליו שהוא ממהר, הוא להפך, מאט בכביש בינעירוני לאיזור ה30 קמש ומשחק איתי חתול ועכבר.

מאחל לו לעשות תאונה עם עצם דומם כמה שיותר מהר, ולהתנייד באופניים מכאניות ואוטובוסים כל ימי חייו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך סבא היה אומר לי?

אם אתה לא רוצה להסריח, אל תתעסק בקקי.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך סבא היה אומר לי?

אם אתה לא רוצה להסריח, אל תתעסק בקקי.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

חיכיתי למתלהם הראשון, ברכותיי.

כשלא שומרים מרחק לא טוב לכם

כששומרים מרחק לא טוב לכם.

כשעוקפים בפראות לא טוב לכם

כשעוקפים בזהירות לא טוב לכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה שניקו מתכוון זה (אני חושב) שאם אתה מזהה כזה נהג היסטרי, עבור ימינה, תן לו לעקוף ואז תצא לעקיפה שלך.

אם מוסרים לך חתיכת חרא אתה לא חייב לתפוס. אפשר גם לזוז הצידה.

בהחלט מבין אותך כמה שההתנהגות שלו מעצבנת ואפילו מדגדג באצבעות לתת לו איזה דחיפה קטנה מאחורה על הברקס הזה שהוא דפק בכוונה. אבל בכביש צריך לשים את הרגשות בצד ולעשות מה שהכרחי - למנוע מקרים מסוכנים ולהתרחק ממפגרים.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה שהיה היום כך היה

נהג בסיאט לאון 29-541-64 מתקרב אליי במהלך עקיפה כפולה בנתיב השמאלי, אחרי שעקפתי כבר רכב אחד, בזמן שאני שומר מרחק של 4 שניות מהרכב מלפניי, ובמהלך העקיפה שלי נכנס בפראות ביני לבין הרכב הנעקף, ובניגוד לאדם שהתנהגותו מעידה עליו שהוא ממהר, הוא להפך, מאט בכביש בינעירוני לאיזור ה30 קמש ומשחק איתי חתול ועכבר.

מאחל לו לעשות תאונה עם עצם דומם כמה שיותר מהר, ולהתנייד באופניים מכאניות ואוטובוסים כל ימי חייו.

אתה מביא על עצמך את המצב הזה.

גם אם היית באמצע עקיפה וגם אם לא,רכב נצמד אליך וצופר ויש לך אפשרות לעבור לימין אז עבור לשנייה וחצי ותן לו לטוס קדימה

ותחסוך את כל הבלגן.

סתם אתה התעצבנת והוא סיכן 3 רכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעו, בואו נניח שאלי25 היה צריך לנסוע בימני.

עדיין, הדביל עם הסיאט לא רק שחותך אותו בצורה מסוכנת.

אחרי זה נראה שהוא סתם בולם על מהת להעניש אותו ובנוסף בהמשך סוטה בין הנתיבים על מנת לא לתת לאלי25 לעקוף.

זה נהג מסוכן שהחליט שהוא בעל הבית בכביש וצריך להוריד אותו מהכביש ויפה שעה אחת קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבתא שלי ז"ל לא הייתה האדם הכי חכם, אבל היא לימדה אותי משפט חכם: אל תהיה צודק, תהיה חכם.

הנהג בלאון טיפש בזה אין ספק, אבל מחר יהיה נהג דביל אחר ברכב ספורטיבי אחר.

לכן כדאי להיצמד רגע בשמאל, לתת לנהג דביל לעקוף ולהמשיך בעקיפה.

מעצבן, אבל ככה נוהגים בישראל: מנסים להוכיח "למי יש יותר גדול", אז אני מעדיף לא להוכיח, ולהפסיד שניה מהחיים שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...