Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

שוטר עצר נהג ליד כיכר בבאר יעקב וטען כי עקב אחריו בזמן שנסע נגד כיוון התנועה. בבית המשפט הוצג סרטון ממצלמת אבטחה שבו נראה שדווקא הניידת היא זו שנוסעת נגד הכיוון - והנהג זוכה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5045412,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ממש, אבל ממש רצה להגיע לנתיב הכי שמאלי.

(זה לא שהיה משהו מיוחד לפני תחילת הסרטון, המצלמה פשוט חתכה את הקובץ שם)

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטר עצר נהג ליד כיכר בבאר יעקב וטען כי עקב אחריו בזמן שנסע נגד כיוון התנועה. בבית המשפט הוצג סרטון ממצלמת אבטחה שבו נראה שדווקא הניידת היא זו שנוסעת נגד הכיוון - והנהג זוכה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5045412,00.html

השמועה מספרת, שיום אחד אשתו של השוטר התקשרה אליו בזמן שנהג בכביש החוף ואמרה לו " מאמי תזהר! בחדשות אומרים שמשוגע אחד נוסע נגד התנועה בכביש החוף!"

השוטר השיב לה: "משוגע אחד?? כולם פה נוסעים נגד הכיוון!!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ממש, אבל ממש רצה להגיע לנתיב הכי שמאלי.

(זה לא שהיה משהו מיוחד לפני תחילת הסרטון, המצלמה פשוט חתכה את הקובץ שם)

את האמת? הייתי נותן לו לעבור, אתה לא חייב - אבל למה לא?.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי די כבר להגן על דבילים ועבריינים?

הוא גם לא היה חייב לצאת היום מהבית, אז?

הדביל היה יכול גם להשתלב יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נוהג בארץ? אני מצטער אבל בארץ אם אתה רוצה לעבור נתיב אתה יוצא למלחמה, הצד שנמצא על הנתיב השני לא נותן לך לעבור כמעט אף פעם אם אתה רק מאותת ומבקש, אתה צריך ״להילחם״ על המקום שלך - כמי שגר באיזור המרכז(בעיקר בתוך תל אביב) כל מעבר נתיב הוא מלחמה של ממש ואם אתה לא מתחצף ומנסה להידחף לנתיב פשוט אתה יכול להישאר עם הידית איתות ביד ולא יתנו לך לעבור.

לא רק במעבר נתיב, לפני שבוע נהגתי באיזור התעשיה בחולון - נהג משאית העמיד את המשאית שלו על הנתיב ופרק סחורה, סימנתי לאותת ולעבור נתיב והנהג שהיה על השמאלי פשוט שם גז ומהר מהר צמצם פער כדי לא לתת לי לעבור! וזה קורה בארץ כ-ל ה-ז-מ-ן החוסך כבוד הזה אחד כלפי השני הורג אותי ,בכביש פה אדם לאדם זאב.

כל פעם שאני נוהג באירופה ומבקש לעבור נתיב אני מזיל דמעה שפשוט נותנים לי להשתלב! כןכן! לא צריך להידחף!.

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה להקיף את המעגל ולהמשיך בכיוון הנכון - גם יותר בטוח, גם יותר מהיר וגם חוסך איה סמ"ק דלק. אבל זה יותר מדי מסובך לראש הקטן שלו.

ואתה הסתכנת בכך שהוא יכנס בך. הרי מבל כזה כנראה לא שם לב מה מתרחש סביבו, הראש שלו במקום אחר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

הוא אותת, הוא מסתכל במראה וזה נראה שאתה בשטח המת שלו וברגע שהוא ראה אותך הוא התקפל.

מה כאב לך לתת לו לעבור? זה לא שהוא עקף איזה תור לפניה שמאלה. גם ככה קשה פה לקבל זכות קדימה ממישהו.

אני לא מגן פה על אף סרטון בד"כ. זה סתם התעקשות מה שעשית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אומרים? סיבוב של אוטובוס בלי עצור או אדם טיפש?

בשניה האחרונה סטיתי ימינה אחרת היה נכנס בי. גם צפירה לא עזרה לו להאט!

Sent from my m3 note using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...