Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

למי שהתווכח איתי קודם אם יש הבדל לקחת פניה בכביש ריק ולזלוג לנתיב ליד , כשאין לידך אנשים לעומת כשיש לידך אנשים...

דוגמא מוחשית לנהג שבטוח שהוא לבד בכביש... רק שהוא לא נשאר בנתיב שלו וקצת עבר לשלי, הוא פשוט חתך את קיומי בנתיב וכמעט נכנס בי תאונה צידית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם פורסם פה אבל מזעזע.

מה גורם לבן אדם לקבל כזאת החלטה שגויה ועוד בכזאת מהירות!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10154939519832929&id=134414062928

Sent from my m3 note using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול הייתי עד למישהו שעשה תמרון דומה ביציאה מ-22. יצא מהנתיב השמאלי ביותר, חצה 3 נתיבים ואי מצוייר כדי לצאת מהכביש המהיר. למזלו לא נתקל באף אחד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://vimeo.com/199293220

לא אני צילמתי, קיבלתי בוואצפ.

היו לבחור פה 3 הזדמנויות לתקן.

תיהיו עירניים.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

מהם הדרכים לתקן החלקה כזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או בלימה בכל הכוח - עובד טוב לנהג הממוצע.

או איזון הרכב עם המצערת והיגוי הפוך. בהנעה קדמית, הרבה גז והיגוי הפוך קצר. בכל השאר, גז מדוד יותר (שמירת מהירות) והיגוי הפוך יותר ממושך. עובד יותר טוב מבלימה, אבל דורש לא מעט תרגול מודרך.

היגוי הפוך בלי גז (כמו בסרטון) גם יכול לעבוד, אבל הרבה פחות טוב. יש גם עוד פתרונות לכל מיני מצבי קצה, כמו קרח.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לא סרטון, אבל הייתי חייב להגיד.

היום אני נוסע לתומי עם המיצובישי של העבודה, הייתי בנתיב שמאל והאצתי כדי לחזור לימין מה שהיה קצת קשה עקב נסיעה של משאיות, פתאום בשניה מגיעה מאחורה מאזדה 3 עם קסנוון, חלונות שחורים כל הרכב, ניקלים, ונצמד ממש אבל ממש, זיהיתי שזה בן מיעוטים מאחד הכפרים באיזור שלנו שחושבים שהם אלוהים וכמובן שלא רציתי לאותת ולא שום דבר כדי לעבור נתיב אלא לעבור ישר, איך שאני מסתכל על המראה הימנית כדי לעבור הנבלה החליט לעבור גם, אני שובר את ההגה במהירות של 100 בערך מצד שמאל חזק לימין והרכב הגיב בעצבנות רבה אבל הגיב בצורה טובה, הנבלה עוקף אותי מימין , מנסה לנגח אותי לשמאלי ובמזל לא נכנס בלנסר, המשיך לנסוע לאחר מכן וזגזג בין כל הרכבים... וואלה, לפעמים כן צריך להיות צודק ולא חכם , הנבלות האלו עושים מה שבא להם על הכביש. מכיר אנשים שהיו רודפים אחריהם ושוברים להם את כל העצמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשאלת השאלה אם החלונות שחורים איך זיהית אותו

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[video=youtube;-niJLpqODlM]

מקבץ מהמצלמה הקודמת מצאתי במחשב...

1. נהג שלא נתן לי אפילו אפשרות להשתלב והתחיל לזגזג בין הנתיבים, חושב הוא במירוץ, מה שמצחיק זה שבסוף הגענו לאותו מרחק באותו זמן, רק שאני לא השתוללתי.

2. אין מילים, לפני חודש העלתי סרטון בדיוק באותה נקודה בכביש שקורולה כמעט נכנסת בי באותו מצב בדיוק, מה נסגר עם אנשים?

3. יש רק ישר? טוב נפנה שמאלה.

4. מה זה צומת לא פנוי?? אבל יש לי ירוקקקקקקקקקקקקק!

5. מורה נהיגה ותלמיד נכנסים לתנועה בלי לתת זכות קדימה, ולאחר מכן נהגת שבכלל לא מסתכלת על הכביש כי השיחת טלפון חשובה יותר, מתפרצת לטור.

6. על הזיבי שלי אדום

7. מנצלים את ההזדמנות שמישהו מפונה באמבולנס !!

ממליץ להנמיך טיפלה את הרמקולים כרגיל ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי הערות:

1. בסרטון הראשון אתה מחליף נתיב בצומת. לא מזמן היה כאן מישהו שספג קנס על תמרון כזה (מדהים, היתה משטרה!).

2. היום גם נתקלתי במורה לנהיגה בסגנון AIG, לימד את התלמיד להכנס מימין ולהשתלב מיד בנתיב השמאלי (מבין שלושה).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל ידידי, מדוע לדעתך אסור להחליף נתיב בצומת בצורה שהחליף אלי?

אני טוען דווקא שאין בכך עבירה.

בקטע האחרון, עם הזבלים שתופסים טרמפ על ה"פראיירים" האחרים שפינו מעבר לאמבולנס, מאוד מרגיז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה 47 ה (4) לתקנות התעבורה:

(ה) נוהג רכב לא יעקוף, לא ינסה לעקוף ולא יסיט את רכבו שמאלה או ימינה כדי לעקוף רכב או בעל-חיים באחד מאלה:

....

(4) הוא עובר בתוך צומת, או אינו משלים את העקיפה לפני הגיעו לצומת;

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקרה היה שונה, אם אני לא טועה במקרה המדובר הוא הגיע לסוג של "כיכר" שבה הנתיב שבו היה מועד שמאלה והוא החליף ברגע האחרון לנתיב הימני שממשיך ישר. בסרטון הוא עובר מנתיב שממשיך ישר לנתיב אחר שממשיך ישר

וכתבו כאן שהסעיף הזה מדבר על צומת דו סטרי (שהעקיפה מתבצעת בנתיב הנגדי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על 0:47 דקות. מתחיל את הסטיה קצת לפי הצומת ומסיים אותה ביציאה מהצומת. בכביש דו נתיבי מותר לעקוף בצומת, אבל לא להחליף נתיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...