Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

על איזו מן מראה פנורמית מדובר בדיוק? אתה חושב שרכב עוקף כזה לא ייראה במראה הפנימית המקורית של הרכב?

אולי חברינו תומאס לא יודע לכוון מראות, לכן הוא קנה מראה פנורמית באוטודיפו

התכוונתי למראה המרכזית ברכב שנקראת גם לעיתים מראה פנורמית בגלל הצורה שלה.. מה אתם משחקים אותה חוכמולוגים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, מראה פנורמית זו מראה שמצמידים או מדביקים על המראה הרגילה, כי היא משקפת תמונה פנורמית.

המראה המרכזית היא מראה מרכזית.

תשתמש במונחים נכונים ולא נצטרך להתבלבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה "פנורמי" בצורה של המראה הפנימית?

הצורה שלה יחוכמולוג

פנורמי זה מאוזן כמו צילום פנורמי

קח הסבר אולי תלמד משהו

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A6%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9D_%D7%A4%D7%A0%D7%95%D7%A8%D7%9E%D7%99

חבר, מראה פנורמית זו מראה שמצמידים או מדביקים על המראה הרגילה, כי היא משקפת תמונה פנורמית.

המראה המרכזית היא מראה מרכזית.

תשתמש במונחים נכונים ולא נצטרך להתבלבל.

וואלה?

כנס לפה רגע שזה - מראה פנורמית לרכב

https://www.google.co.il/search?q=%D7%9E%D7%A8%D7%90%D7%94+%D7%A4%D7%A0%D7%95%D7%A8%D7%9E%D7%99%D7%AA+%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91&hl=iw&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi618T1r4nWAhXMbhQKHXlXD-0Q_AUICigB&biw=1920&bih=950

ואז לפה - מראה מרכזית לרכב

https://www.google.co.il/search?q=%D7%9E%D7%A8%D7%90%D7%94+%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96%D7%99%D7%AA+%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91&rlz=1C2CHZL_iwIL734IL734&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj42dDur4nWAhWBXRQKHWV_AeQQ_AUICigB&biw=1920&bih=950

ותגיד לי מה יותר דומה למה שיש לך ברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסימוכין שלך הוא גוגל תמונות?

לפי ויקיפדיה הפלת את עצמך, וזו תגובה אחרונה שלי בנושא כי סטינו כבר.

צילום פנורמי הוא סוג של צילום שבו נראית תמונה מאוזנת וארוכה, כמו המראה הנשקף מהעין האנושית, ולא תמונה ממוקדת המתמקדת על אזור מסוים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומאס - אולי חן מתחכם לפעמים, אבל אל תזלזל בידע שלו..

פנורמה היא ראיה בזוית רחבה.

ובכן, "מראה פנורמית" היא מראה קמורה המוצמדת למראה המרכזית כ-aftermarket. יש לה תכונה אחת טובה, שבגללה מורים לנהיגה משתמשים בה: היא נותנת שדה ראיה יותר רחב. לעומת זאת יש לה שני חסרונות חמורים - עיוות התמונה (מה שגורם לאומדן מרחק ומהירות שגוי) והפרעה לשימוש בסכי השמש.

בקו התחתון מומלץ בהחלט להשתמש במראה המקורית ולהמנע מהמראה הנוספת הזו, שבעיקר מזיקה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסימוכין שלך הוא גוגל תמונות?

לפי ויקיפדיה הפלת את עצמך, וזו תגובה אחרונה שלי בנושא כי סטינו כבר.

צילום פנורמי הוא סוג של צילום שבו נראית תמונה מאוזנת וארוכה, כמו המראה הנשקף מהעין האנושית, ולא תמונה ממוקדת המתמקדת על אזור מסוים.

טוב כבר הספקתי להבין שאתה טיפוס מתחכם כמו שאתה נוהג,בגלל זה אתה כזה משועמם ומעלה סרטונים שברובם יכולת להימנע מהסיטואציה אם לא היית טיפוס כזה מתחכם במקום לדבר לעניין.

תומאס - אולי חן מתחכם לפעמים, אבל אל תזלזל בידע שלו..

פנורמה היא ראיה בזוית רחבה.

ובכן, "מראה פנורמית" היא מראה קמורה המוצמדת למראה המרכזית כ-aftermarket. יש לה תכונה אחת טובה, שבגללה מורים לנהיגה משתמשים בה: היא נותנת שדה ראיה יותר רחב. לעומת זאת יש לה שני חסרונות חמורים - עיוות התמונה (מה שגורם לאומדן מרחק ומהירות שגוי) והפרעה לשימוש בסכי השמש.

בקו התחתון מומלץ בהחלט להשתמש במראה המקורית ולהמנע מהמראה הנוספת הזו, שבעיקר מזיקה.

יכול להיות שלא הבנתם נכון כי התכוונתי למראה המרכזית ברכב שרוב וגם אני מכנים אותה מראה פנורמית בגלל הרוחב שלה.

אפשר להבין מהדברים שלי לא התכוונתי לפנורמית שמשנה את המרחק ומטעה אבל אתם קטנוניים.

בקיצור כבר שכחתי על מה דיברנו אבל לא משנה נחכה לעוד סרטונים של דבילים :)

עריכה אחרונה על ידי Tomas1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אשם כאן?

הרכב מימין שנדחף או אני שרציתי שהוא ימתין כי עוד אנשים נמצאים מאחורי בצומת...?

[video=youtube_share;18T7Ot1Ssa4]

עריכה אחרונה על ידי chenrp
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשם במה?

הוא היה צריך לתת לך זכות קדימה (יש לו גם משולש).

אם רוצים להיות נחמדים, היה אפשר לתת לו לעבור במקום להתעקש.

היה גם את זה שניסה לעבור נתיב לפני הרמזור כדי להמשיך ישר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אשם כאן?

הרכב מימין שנדחף או אני שרציתי שהוא ימתין כי עוד אנשים נמצאים מאחורי בצומת...?

[video=youtube_share;18T7Ot1Ssa4]

הוא כבר נכנס, זהו אל תתעקש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקרר אשם

אתה לא חכם

על זה אומרת אשתי:

בכביש תהיה זונה.

תן לכולם להכנס.

או שתחזיק רכב עם מקדם הרתעה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...