Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה מתקשרים אליי מהרשות הפלסטינית?

TheHunter88
שימו לב! השרשור הזה בן 4118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני מספר לילות, איפה שהוא באיזור השעה 01:00 בלילה, התחילה מכה של 3 שיחות מהמספר 059-5440211 (0595440211) עם מישהו שמחפש אמג'ד, ולא משנה באיזה שפה תסביר לו, המטומטם לא מבין שאין פה אמג'ד.

בכל מקרה, איך אפשר לרשום את המספר של הנבלה לכל שירות SMSים ושאר הרשימות שמתקשרים עם פרסומות?

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אייפון פרוץ ויש לי אפשרות להגדיר כמה סמסים לשלוח בבום (יכול להגיע ל5k) זה דיי נחמד חבר שלי התחרפן כשניסיתי :D

בדקת כמה זה יעלה לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה לא מוגבלת. המחיר היחיד הוא שהחברה הסלולרית עשויה לפטר אותו כלקוח.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. החבילה הבלתי מוגבלת היא למיטב ידיעתי בכל החברות רק לשימושים בארץ (ושיחות לחו"ל לנייחים בחלק מהמדינות)

סמסים לפלסטין ככל הנראה לא נכללים. התעלול הזה של 5000 סמסים עוד עלול לעלות אלפי שקלים.

2. זו הטרדה שהיא עבירה פלילית.

3. הבנאדם התקשר בטעות, קורה לכולם.

אם המספר היה ישראלי גם היית חושב איך למרר לו את החיים?

4. אצלנו בבית נוהל כיבוי אורות כולל העברת כל הטלפונים (כולל הקווי) למצב SILENT.

אם מישהו מחפש אותנו בלילה אז יש תא קולי. שעות המענה הן 10:00 עד 24:00 ומי שלא מתאים לו אז שיתקשר למישהו אחר.

אם וכאשר ימנו אותי או את זוגתי לתפקיד בכיר בפנטגון שמצריך זמינות 24/7 אזי יישקל שינוי המדיניות.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסימום לילה אחד תתעורר ותמצא את אמג'ד בחדר

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3. הבנאדם התקשר בטעות, קורה לכולם.

אם המספר היה ישראלי גם היית חושב איך למרר לו את החיים?

טעות זה פעם אחת. לא 3 פעמים, כל 10 דקות. אז כן, הייתי עדיין רושם אותו לכל שירות הזוי אפשרי לסלולארי.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כמה ימים מתקשר אל אחי הקטן מישהו כמה פעמים ביום ומדבר בערבית, גם נשלח SMS שדובר בו על "מהפכה".

לאן אני ממשיך עם הסיפור הזה? פונה לחברת הסלולר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1

4. אצלנו בבית נוהל כיבוי אורות כולל העברת כל הטלפונים (כולל הקווי) למצב SILENT.

אם מישהו מחפש אותנו בלילה אז יש תא קולי. שעות המענה הן 10:00 עד 24:00 ומי שלא מתאים לו אז שיתקשר למישהו אחר.

אם וכאשר ימנו אותי או את זוגתי לתפקיד בכיר בפנטגון שמצריך זמינות 24/7 אזי יישקל שינוי המדיניות.

החיסרון היחיד במדיניות שלך הוא שאתה עלול לפספס שיחות קריטיות/חירום חו"ח.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...