Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ההבדל בין לקנות אצל יבואן לבין סוכנות משנה

bsomm
שימו לב! השרשור הזה בן 2498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מתעניין בקניית טויוטה ורסו חדשה, וראיתי שניתן לקנות אותה אצל היבואן או בסוכנות משנה.

ממה שהבנתי, המחירים אמורים להיות זהים, רק שסוכנות משנה יכולה להתגמש בנושאים אחרים כמו למשל הנחות על איבזור.

האם יש עוד הבדלים, כאלה שצריכים לגרום לי להעדיף לקנות אצל היבואן דוקא (אחריות, טיפולים, וכו')?

תודה,

בועז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון בסוכנות משנה יש יותר יחס אישי ויש גם מוסך צמוד, במקרה של טויוטה לא הייתי ממליץ על הסוכנות הראשית כי במקרה ויש משהו אין להם אפילו מוסך ואז היחס הוא כבר של מוסך שלא מכר לך את הרכב.

אני יכול להמליץ לך על דנאל מוטורס בכ"ס דבר עם דרור. קנינו אצליהם אוריס היברידית אומנם היו תקלות עם ההתקנות המקומיות אבל הם ממש מישתדלים ונתנו פיצוי על כך (מערכת המולטימדיה מתה ביום השני, לא החזירו פלסטיקים למקום, וחיישני רוורס כמו סירנה של משאית) שוב שים לב לדברים האלה אבל הם לא היתחמקו ונתנו יחס מעולה לפני קבלת הרכב ועוד יותר טוב אחריו שהיו התקלות

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד נקודה לגבי התשלום: ברגע שאתה מזמין מסוכן, כאשר אתה משלם לו את סכום המכונית במלואה, ישנה סכנה שברגע שהוא חדל פירעון, לא תקבל את הרכב.

לכן, מי שרוצה ראש שקט בעניין הזה, לדעתי, כדאי שיזמין בסוכנות הראשית. כבר היו דברים מעולם.

לידיעתכם, בסוכנות הראשית יודעים על המבצעים של הסוכנויות משנה, והם לא פראיירים. ראו לדוג' אצל יבואן סקודה, הוא גם מציע טיפול ראשון חינם וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

יש כמה: "הגורן" בנתניה וגגג ברעננה.

לא נראה שיש להם בשר לתת הנחות והטבות (בטח לא על הקודיאק)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...