Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנות מומלצת לרכישת אייפון באיזור חיפה

benj
שימו לב! השרשור הזה בן 4109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

נפל דבר והחלט לחבר את אמא שלי לעידן הטכנולוגי.

האייפון נבחר לאור האינטואטיביות שלו והנוחות לאישה בת 60 שזה מכשיר המגע הראשון שלה. מה גם שאחותי תוכל לעזור לה בשגרה.

אייפון 4 יספיק אך נראה לי שכבר לא נמכר כ"כ ולכן גם 4S יהיה בסדר. ב-5 אין צורך והמחיר בשמיים.

המטרה לרכוש חדש. לא מחודש, משומש וכיו"ב.

אשמח להמלצות על חנויות, עדיף באיזור חיפה,שמנסיונכם האישי נכון לקנות בהן והשילוב של מחיר, שירות ואחריות יהיה מאוזן ככל הניתן.

אודה לעזרתכם,

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את פלקום סך הכל הם היו דיי בסדר,

למרות שכשהייתה תקלה חוזרת באחד המכשירים נאלצנו ללכת ולחזור מספר פעמים,

המכשיר לא הוחלף לאחר חדש כל פעם עשו משהו אחר, החליפו גירסאות מערכת הפעלה וכו',

ובסוף הוחלף הלוח של המכשיר, לא הסכימו להחליף למכשיר חדש.

אבל אני לא יודע אם חנות אחרת הייתה מתנהלת יותר טוב בימינו...

http://pelecom.net/default.aspx

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של מספר מכשירים שנקנו בחנויות פרטיות, הפסקתי לקנות מהם מכשירים.

הבעיות כללו: חיישן כיבוי מסך בזמן שיחה לא תקין, מכשיר נתקע, אחד המכשירים היה משומש עם תמונות בפנים(!), רטט לא תקין. המכשירים טיילו במעבדות ללא הואיל עד שלפני שנה וחצי נמאס לי וקניתי מכשיר מרשת סלולארית.

אנשים יגידו מה שהם רוצים, שזה יקר יותר וכו' אבל אחרי הרבה כאבי ראש נשברתי והעדפתי את השקט הנפשי.

אני הייתי ממליץ לך לבדוק מה מציעות חברות הסלולר כולל הוט מובייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות,

1. בפלקום אין מחיר טוב ואם כן זה מתצוגה ואני כאמור רוצה רק חדש.

2. KSP יקרים והשירות שלהם ברצפה.

3. הוט מוביל רוצים לא פחות מ3900 ש"ח ל4S וכך גם סלקום שעל האייפון 4 8G רוצים לא פחות מ3600 ש"ח וכן הלאה.

מדובר על אמא שלי כך שגם אייפון 4 יעשה את העבודה ואולם אני מעדיף 4S בשבילה. הכי נמוך שמצאתי זה 3,330 ל4S ולאייפון 4 8G ב2400 ש"ח. מה דעתכם?

יש למישהו המלצה לחנות מסויימת?

בן.

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אתם אומרים?

יש חנות בחיפה שמוכרת 4S ב3000 ש"ח, חדש?

שווה לרכוש מIDIGITAL אייפון 4 8G ב2400 ש"ח?

בן.

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל אדם בן 60 שכמו שאתה מתאר לא מבין כמעט דבר בטכנולוגיה לדעתי אין טעם להשקיע עוד 600 ש"ח על 4S, כנראה שבשבילה זה יהיה אותו הדבר בדיוק.

IDIGITAL זה היבואן הרשמי של אפל בארץ, אם יקרה משהו למכשיר תדע שיש לך גוף מסודר שיטפל בבעיה, עדיף על חנות פרטית שלא ידוע מה תכלול האחריות שתקבל.

אגב, בשביל שימושים של שיחות וסמסים (כי סביר להניח שזה המקסימום שהיא תעשה עם המכשיר) אנדרואיד קל לשימוש לא פחות מאייפון, יחסוך לך עוד יותר כסף.

(OO=[iIIIII][iIIIII]=OO)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים שהשימושים שלה יהיו דלים אם כי לא רק בשיחות והודעות עסקינן אלא גם באפליקציות, פשוטות ככל שיהיו.

אני מסכים שיש מכשירי אנדרואיד טובים שיעשו את העבודה אבל הממשק של האייפון נוח יותר למשתמש , קל וחומר למשתמש המאותגר טכנולוגית.

מאחר ואין לי גישה לחו"ל ואני מנסה לחסוך לאבא שלי כמה שקלים, ההצעה של IDIGITAL נראתה לי טובה וכפי שנאמר, יש אבא ואמא. מאידך, האייפון 4 מעט ישן, לא ניתן להוסיף לו זיכרון ואני לא יודע כמה זמן אפל תחליט שהיא תומכת בו. אם הייתי מאתר חנות מומלצת בחיפה שמוכרת 4S ב3000 ש"ח ודרומה, הייתי מעדיף להוסיף את הכמה שקלים. בייחוד שבארה"ב המחיר של אייפון 5 הוא 2500 ש"ח. אגב, בבאג דיוטיפרי המחיר הנדרש ל4S הוא 3K.

לאור כל האמור, אני נוטה ללכת על המבצע של IDIGITAL ורק תוהה אם זה בסדר. כאמור, אייפון 4 עם 8GB זיכרון.

בן.

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אפליקציות דרושות לה? לחלק גדול מהאפליקציות יש גרסאות אנדרואיד, ומכשיר אנדרואיד מתקדם יהיה זול משמעותית מאייפון מדגם מיושן. אם לא מדובר באפליקציות ייחודיות בהחלט הייתי שוקל לעבור לאנדרואיד.

דבר נוסף שמטריד אותי הוא ההתיחסות המזלזלת לבני 60. רבותי - בני 60 לא פחות חכמים מבני 18, וגם הכישורים הטכניים של רבים מהם לא נופלים מאלה של הצעירים. מי שמסוגל לתפעל אייפון ילמד בקלות לתפעל כל סמארטפון אחר. אפילו סימביאן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלקום חנות שערורייתית, רכשתי שם מכשיר גלאקסי 3 ולאחר 4 חודשים הוא התקלקל מרטיבות.

לקחתי אליהם את המכשיר, הוא ישב שם חודש ושבועיים ללא פיתרון, הבאתי להם את המכשיר בידיעה שיש בו קורוזיה ולאחר שבוע שהוא היה אצל טכנאי הם טענו שכל המכשיר שבור, למרות שהייתי המום ממה שהם אמרו זרמתי איתם ואמרתי להם שיעשו מה שצריך, טענו שהם מחכים לחלק מחו"ל שאמור להגיע, אחרי שבוע אני מתקשר והם טענו שאוטוטו החלק מגיע, אחרי 3 שבועות שאני מתקשר פתאום הם טענו שיש קורוזיה והם מנסים "להציל" את המכשיר, אחרי חודש שבוע אני מתקשר והם טוענים שהם בודקים מה ניתן לעשות לגבי המכשיר, לאחר חודש וחצי הגעתי אליהם והם פשוט אמרו שהמכשיר לא בר תיקון תוך שקרים על גבי שקרים לגבי מהות התיקון ולמה לקח להם חודש וחצי להגיד לי שהמכשיר גמור.

מיותר לציין שלקחתי את המכשיר, ויומיים אחרי הוא נכנס למעבדה אחרת, יום אחרי הוא חזר אליי תקין.

להתרחק כמו מאש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי שחפרתי ברשת ובכלל ולאור הדרישה כי המכשיר יהיה חדש תוך קנייה בארץ, מצאתי את האופציות הבאות:

1. אייפון 4 16G: ישנה עסקה בדינמיקה סלולר (סלקום) שמציעה אותו ב2400 ש"ח בקנייה באתר או בתחנות השירות ב2500 ש"ח, שזה המחיר הכי זול שמצאתי בארץ לחדש.

העניין הוא שזה מגיע לא בקופסה מקורית ובעצם מגיע מכשיר +מטען (ללא אוזניות, המכשיר לפתיחת מגש הסים וכו'). ראיתי את המכשיר בעיניים והא נמצא בניילון של סלקום עליו כתוב חדש. הם קוראים לזה "מכשיר בדיד" ומסבירים שמדובר במלאי שנותר ואינם יכולים למכור בקופסה המקורית בשל כך ושהאוזניות הוצאו כי יש דרישה לכך בחוק לאחר כמה זמן שהמכשיר לא נמכר. הם מתחייבים כי מדובר במכשיר חדש חדש ונותנים שנה אחריות כנהוג.

מקריאה בזאפ, אנשים לא היו מרוצים מהם, בעיקר כי חשבו שעתידים לקבל קופסה מווקמת של אייפון. עם זאת, בפניי הוצהר הכל והראו לי איך הוא מגיע.

לסיכום, מכשיר חדש אך לא בקופסה חדשה.

אולי מישהו יוכל לשפוך על כך אור מנסיונו.

2. אייפון 4S 16G:

הכי זול שמצאתי היה בין 3300-3400. יש לי אפשרות לרכוש אותו באוראנג' ב 3385 ש"ח עד 12 תשלומים לתלות בתוכנית(שזה מחיר דומה לחנויות הפרטיות באזור מגוריי) אך מאחר ואנו בעלי "חבר", אחת מתוכניות אנלימיטד שברשותינו (99 ש"ח לחודש קבוע) נוכל לקבל הנחה קבועה של 10 ש"ח מה שיכול להיות נחמד.

מה דעתכם?

בן.

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ ללכת בכל מקרה על 4S.

גם אמא שלי חדשה בעולם הזה ויש לה 4S.

אז אחרי שחפרתי ברשת ובכלל ולאור הדרישה כי המכשיר יהיה חדש תוך קנייה בארץ, מצאתי את האופציות הבאות:

1. אייפון 4 16G: ישנה עסקה בדינמיקה סלולר (סלקום) שמציעה אותו ב2400 ש"ח בקנייה באתר או בתחנות השירות ב2500 ש"ח, שזה המחיר הכי זול שמצאתי בארץ לחדש.

העניין הוא שזה מגיע לא בקופסה מקורית ובעצם מגיע מכשיר +מטען (ללא אוזניות, המכשיר לפתיחת מגש הסים וכו'). ראיתי את המכשיר בעיניים והא נמצא בניילון של סלקום עליו כתוב חדש. הם קוראים לזה "מכשיר בדיד" ומסבירים שמדובר במלאי שנותר ואינם יכולים למכור בקופסה המקורית בשל כך ושהאוזניות הוצאו כי יש דרישה לכך בחוק לאחר כמה זמן שהמכשיר לא נמכר. הם מתחייבים כי מדובר במכשיר חדש חדש ונותנים שנה אחריות כנהוג.

מקריאה בזאפ, אנשים לא היו מרוצים מהם, בעיקר כי חשבו שעתידים לקבל קופסה מווקמת של אייפון. עם זאת, בפניי הוצהר הכל והראו לי איך הוא מגיע.

לסיכום, מכשיר חדש אך לא בקופסה חדשה.

אולי מישהו יוכל לשפוך על כך אור מנסיונו.

2. אייפון 4S 16G:

הכי זול שמצאתי היה בין 3300-3400. יש לי אפשרות לרכוש אותו באוראנג' ב 3385 ש"ח עד 12 תשלומים לתלות בתוכנית(שזה מחיר דומה לחנויות הפרטיות באזור מגוריי) אך מאחר ואנו בעלי "חבר", אחת מתוכניות אנלימיטד שברשותינו (99 ש"ח לחודש קבוע) נוכל לקבל הנחה קבועה של 10 ש"ח מה שיכול להיות נחמד.

מה דעתכם?

בן.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע דווקא ללכת על 4S. הרי אין הבדל גדול בינהם, לא?

האם אייפון 4 8G חדש חדש יכול לספק?

בן.

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...