Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת בילד-אין בסיאט... מה הלאה?!

omri_t
שימו לב! השרשור הזה בן 7137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי בשעה טובה סיאט.

כעונש על המחיר הנמוך יחסית קיבלתי מערכת מקורית של סיאט שפשוט מהווה מטרד.

בשל העובדה שאין ביכולתי (למרות הרצון העז) להחליפה אני נאלץ להתרגל.

לכן אני מעוניין לשפרה.

כרגע רכשתי רמקולים פיוניר 350W שהותקנו מאחור.

וכמו כן צ'ינג'ר fm של פיוניר 12 דיסקים.

כמה שאלות:

1. מגבר- אני ממש לא מעוניין לפוצץ אוזניים אבל כרגע אין לי בכלל ווליום- והאוטו דיזל... מה מומלץ? איזה הספק? מה העלות הערך? איפה להתקין פיזית ברכב?

איך מחברים במקרה שאין בכלל יציאת rca....?

2. לגבי הצ'ינג'ר - עד כמה הוא באמת רגיש לזעזועים? האם חיבור יציב מתחת לתא הכפפות יהיה אמין וטוב מספיק? או שבאמת חייבים לפח של הבאגאג'?

3. כרגע ישנה תופעה מעניינת שכאשר אני מגביר עד המקסימום (שומעים לא נורא) המערכת פתאום משתתקת לחצי שניה ושבה לנגן כרגיל... החשד שלי שזה קשור לעוצמת המגבר הפנימי משהו...

וכאשר אתקין מגבר מינימלי נוסף זה לא יקרה....היתכן?

4. לגבי הרמקולים הקידמיים- מדובר ברמקול שיושב בדלת הקידמית ובטוויטר מקורי בצד הפנימי של המראה הצידית. הם נשמעים רע!

האם להסתפק בהתקנת טוויטרים טובים לפנים והגברת הרמקולים האחוריים- או שרמקול אחר מלפנים

אפילו 1way בהספק נורמלי יהיה משמעותי...?

אשמח מאוד לקבל עצותיכם שכן אינני מבין גדול בתחום!

תודה רבה! ושנה טובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת שאתה רוצה קצת ווליום ממגבר...אז ככה יש מגברים ב- 500 שקל שיתנו לך ווליום

ויש כאלה שב- 2000 שקל יתנו לך ווליום תלוי באיכות של המגבר...וכמו שאמרת

שאתה רוצה לקנות רמקולים לקדימה של הרכב...

כמה אתה רוצה להשקיע על מגבר ועל רמקולים?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, ברכות על האוטו (החדש) :-) , אני די בטוח שתהנה ממנו.

דבר שני, אמרת ש "כרגע ישנה תופעה מעניינת שכאשר אני מגביר עד המקסימום (שומעים לא נורא) המערכת פתאום משתתקת לחצי שניה ושבה לנגן כרגיל... החשד שלי שזה קשור לעוצמת המגבר הפנימי משהו...וכאשר אתקין מגבר מינימלי נוסף זה לא יקרה....היתכן?"

לפי מיטב זכרוני התופעה הזאת היא הגנה של האוטו. זכורה לי פעם אחת באיביזה הישנה שלנו שזה קרה. אני חושב שאין לך מה לחשוש מזה.

אני חושב שאתה יכול להתקין HU במקום מה שיש לך כרגע. גש למרכז שירות של סיאט ותשאל.אני זוכר שראיתי מישהו שעשה ככה בזמנו, במוסך. בספר הרכב גם היה מוזכר משהו לגביי זה. הם אמורים לדעת איך לעשות את זה. הבעיה היא בעיה של תקציב. ואם המערכת תקינה - אז אולי אפשר לוותר.

4. תריץ חיפוש בפורום - אנשים כבר כתבו לגביי ה"בעיה" של מערכת בילט אין בדשבורד.

לראיה, באיביזות החדשות כבר אין את ה"פטנט" הזה. כנראה שהיו להם יותר מדיי בעיות עם זה.

מקווה שעזרתי

סער

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל להתקין מגבר חיצוני על המכשיר הקיים,על-ידי הוספת מתאם rca .לגבי הסט הקדמי,רצוי להחליפו לסט חזק יותר(במידה ומתקינים מגבר חיצוני),ולהוסיף סאב-וופר.בקונספט הזה אני בטוח שתהיה מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת תודה על העזרה!

אבל אשמח לקבל הבהרה ,

1. מגבר - אני מעוניין להשקיע את המינימום, לא לקבל ווליום מטורף, לשמוע בווליום סביר (חזק יחסית) באיכות גבוהה.

אני מעוניין להגביר 2 רמקולים 350W 6/9 וכמו כן אולי רמקולים קידמיים - אין סאב, לא יהיה.

מה מומלץ? באיזה הספק? מה העלות (פחות או יותר)

וחשוב לי מאוד שהמגבר ישרוד לי תקופה ארוכה.... בלי תקלות.

2. רמקולים קדמיים, כרגע יש לי זוג חביב וחובבני 5" ושני טוויטרים.

אני לא מעוניין להשקיע הרבה - החלפה לרמקול הספק נורמלי 1way + החלפת הטוויטר תהיה מספקת בגדול? שווה בכלל להגביר את הזוג הקידמי אם הוא יהיה כזה? אולי רק להגביר את האחוריים?

תודה! ושנה טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפידעתי יהיה לך קשה להשקיע מינימום,לשמוע בווליום סביר ובאיכות גבוהה.המינימום הרצוי מקדימה הוא סט קומפוננט(היום ניתן לרכוש קומפוננטים החל מ 300 שח) ,ומגבר בינוני שעלותו היא החל מ 900 שח למשהו סביר וטוב,רמקולים אחוריים תוכל לרכוש בהחל מ300 שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...