Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

2014 - שברולט ספארק חשמלית !

mohen
שימו לב! השרשור הזה בן 4135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם כמה שאני לא אוהב את העיצוב של הרכב הזה ( הפנסים המוגזמים מקדימה גמרו אותי ), אני חייב לציין שממש התרשמתי מהגרסא החשמלית.

0-100 - בפחות מ 8 שניות !!! 130 כ"ס

שני מסכי LCD בפנים, נטענת תוך 20 דקות ל 80 אחוז (עם הכבל החדש שלהם ) , בכל מקרה מכונית מרשימה.

http://www.slashgear.com/chevrolet-spark-ev-slips-in-under-25k-27258405/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+slashgear+%28SlashGear%29

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא חובב של העיצוב שלה אבל נשמע נחמד אבל המחיר לא זול בכלל ,ואני מתאר לעצמי שבארץ עוד יעלה הרבה הרבה יותר

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר, אל תדאג למחיר, לא נראה לי שהיא תגיעה לארץ.

אך זו בהחלט תצוגת תכלית למה ניתן להשיג עם מנוע חשמלי ברכב סטנדרטי (ולא מכוניות יוקרה/על חשמליות).

מכונית פשוטה יחסית, וגם זולה באופן יחסי למכונית חשמלית, והביצועים מעולים.

יכולה לדעתי להתחרות בגירסאות המיני החמות אשר נמכרות בארץ באיזור ה-150K ש"ח.

אך שוב, לארץ היא ככל הנראה לא תגיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הרב alonjp צודק לדעתי.

המדינה לא ממש אוהבת רכבים זולים שחוסכים בדלק :p

לדעתי גם רכב יפה ונתונים מעולים, אני בשמחה היתי קונה כזו.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כמה שאני לא אוהב את העיצוב של הרכב הזה ( הפנסים המוגזמים מקדימה גמרו אותי ), אני חייב לציין שממש התרשמתי מהגרסא החשמלית.

0-100 - בפחות מ 8 שניות !!! 130 כ"ס

שני מסכי LCD בפנים, נטענת תוך 20 דקות ל 80 אחוז (עם הכבל החדש שלהם ) , בכל מקרה מכונית מרשימה.

http://www.slashgear.com/chevrolet-spark-ev-slips-in-under-25k-27258405/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+slashgear+%28SlashGear%29

נראה רכב עם נתונים טובים לחשמלי,אך מה עם הנתון החשוב ביותר-טווח הנסיעה? (או שפיספסתי שם משהו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"alonjp" כתב: "יכולה לדעתי להתחרות בגרסאות המיני החמות אשר נמכרות בארץ באזור ה-150K ש"ח".

לקנות דייהו, סליחה, שברולט ספארק-מיני חשמלית במחיר הקרוב למחיר רכב מנהלים?... הצחקת אותי.

יש להניח שמי שרצה הרכב יהא כזה שאיכות הסביבה בנשמתו, אבל גם לזה יש גבול של היגיון, לבטח כאשר אפשר לרכוש

במחיר הזה 2 רכבים !!! שהם ממילא בעלי דרגת הזיהום הנמוכה ביותר (לרוב דרגה 2), כמו:

סיאט מי, סוזוקי אלטו, סקודה סיטי-גו, פיאט פנדה, קאיה פיקנטו, וכול'.

אה... וגם שברולט ספארק ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"alonjp" כתב: "יכולה לדעתי להתחרות בגרסאות המיני החמות אשר נמכרות בארץ באזור ה-150K ש"ח".

לקנות דייהו, סליחה, שברולט ספארק-מיני חשמלית במחיר הקרוב למחיר רכב מנהלים?... הצחקת אותי.

יש להניח שמי שרצה הרכב יהא כזה שאיכות הסביבה בנשמתו, אבל גם לזה יש גבול של היגיון, לבטח כאשר אפשר לרכוש

במחיר הזה 2 רכבים !!! שהם ממילא בעלי דרגת הזיהום הנמוכה ביותר (לרוב דרגה 2), כמו:

דבר ראשון אין כזה דבר ''רכב מנהלים'' ו אם הספארק הזאת היתה במחיר מוזל ייתכן שזהיה יותר אטרקטיבי ,אבל מי יודע מה יהיה המחיר שלה בארץ אם תגיע בכלל .

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו מכונית שאשכרה יכולה להיות כלכלית.

לא היום, לא מחר, אבל אם המחיר שלה יוזל ב20% ומצד שני מחירי הדלק יתייקרו ב20%, זו כבר תהיה אופציה מסקרנת, במיוחד למי שמתכוון לקנות רכב חדש ולהחזיק בו כמה שנים טובות ולא להחליף אחרי שנתיים שלוש.

כמובן עבור מישהו שרוב הנסיעות שלו הן עד כמה עשרות ק"מ (רוב האוכלוסיה ורוב מוחלט של הרכבים המשניים)

עבור הנסיעות הארוכות הלא-שכיחות המתנה של 20 דקות לטעינה היא נסבלת (בינתיים נכנסים לשתות איזה קפה בתחנת הטעינה)

וכמובן שבניגוד מוחלט לבטר פלייס אין פה שום חוזה ארוך טווח עם אף אחד.

על החשמל של הטעינה הביתית (7 שעות עבור 0 לסוללה מלאה) אתה משלם בתעריף הביתי, או אפילו תעו"ז (תעריף מוזל בלילה)

על הטעינה המהירה בתחנת טעינה אתה משלם במזומן פר עסקה. טענת 10kWh (חצי סוללה) במחיר שחיטה של 4 שקלים לkWh (כי נניח שזה היה דווקא ב2 בצהריים ביום הכי חם בקיץ) אז אתה משלם 40 ש"ח ונוסע לשלום.

לא חוזה לא הסכם לא הוראת קבע ולא שום דבר.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע עם הדייהו מטומטם ומיותר.

לגבי המחיר שקרוב למחיר של רכב מנהלים, מה הקשר?

אם כך אז אין שום הצדקה לפולו GTI למשל, או לקורסה החמה? על פי ההגיון שלך כמובן.

המחיר של הרכב שלי ניתן לרכוש חמישה סוזוקי אלטו, איך זה רלוונטי בדיוק?

כל רשימת הרכבים אשר הבאת הם עגלות מוצהרות בעלי ביצועים עלובים.

עלומתם הספארק החשמלית היא טיל בליסטי [מזנקת ל-100 בחצי ופחות מהזמן אשר לוקח לחברות].

אין לי מושג איך יהיה הניהוג שלה, זה באמת מעניין.

אם שברולט בחרו ללכת לכיוון של מכונית חשמלית "חמה" אז יש סיכוי ששינו גם את הכיול שלה לקצת יותר ספורטיבי.

אם כך הדבר, אז למה שהיא לה תתחרה בפולו GTI או קורסה [איך שלא קוראים לה]?

לדעתי הכיוון הוא נכון, אם כבר חשמלית [שבינתיים יוצאת יקרה עקב מחירי סוללות בשמים] אז לפחות ספורטיבית.

יכול להיות ש-GM עלו כאן על משהו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...