Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(המלצות לרכב) משפחתי בסגנון קיה סול או סקודה יטי - שנתון - 08/09 בתקציב עד כ 60K

shar1z
שימו לב! השרשור הזה בן 4120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני מוכרת סוזוקי איגניס לטובת רכישת רכב קצת יותר משפחתי וחזק, אבל קשה לי קצת לוותר על התא מטען הגדול (כשמקפלים את הכסאות כמובן) - והייתי רוצה משהו בסגנון דומה, רק שהמכוניות שאני אוהבת הן חדשות מאוד, ואינן בתקציבי (קיה סול וסקודה יטי).

רציתי לדעת אם ישנן מכוניות דומות (ואני מקווה שאלה לא דרישות לא ראליות בכלל), שעונות לדרישות הללו (או רובן) - שניתן למצוא בתקציב של כ 60,000 ש"ח (גמישים קצת - עד כ 5,000 ש"ח אולי קצת יותר):

1) בעל מנוע של עד כ 2000 סמ"ק או שצריכת הדלק שלהם לא גבוהה מדי

2) תא המטען מתאים למשפחה (עגלה + קניות סופר וכו') עם אפשרות לקפל את הכסאות ולהרחיב את נפח תא המטען

3) יציב / אמין / טיפולים יחסית זולים

4) האצ'בק

בן זוגי די נעול על היונדאי i30 או בגרסה של הסטיישן וואגן - i30 CW - אבל אני ממש לא רוצה את הסטיישן, הוא נראה לי ממש רכב מבוגר (סורי - אם זה נשמע רדוד).

אני אוהבת את ה i30, אבל דואגת מההצ'באקים הקטנים יחסית שלא נראים לי מאפשרים להכיל מספיק מטען.

מכוניות שנראים לי אולי מתאימים:

יונדאי i30

קיה סיד

פורד פוקוס 5 דלתות

סובארו B3 הצ'באק

סוזוקי SX4 האצ'בק

הונדה סיביק 5 דלתות

אני מאוד הייתי רוצה אם את ההונדה (אני אמריקאית ותקוע לי בראש שהונדה זה הרכב הכי אמין שיש...) - האם כדאי להשקיע קצת יותר עבור זה?

האם יש המלצות לרכבי האצ'באק בקטגוריה הזו שיכולות להתאים?

שאלה אחת אחרונה - מה דעתכם על ליסינג פרטי? האם זה משתלם? (יש לי אפשרות דרך העבודה, אבל זה נראה לי כלל לא משתלם).

תודה רבה!

(מקווה שהשאלות מספיק ברורות)

שרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ לעשות סיבוב באולמות היבואנים ולהתרשם מהמכוניות במציאות, זה יעזור בהחלטה.

אבל המכוניות שאני מחפשת הן לא של השנה הזו - עם התקציב שלנו זה צריך להיות שנתון כמו 08/09, ואני לא בטוחה שזה כל כך מייצג, כי בטח יש שינויים ושיפורים עם הדגמים החדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשי סיבוב בחברות הליסינג השונות (דווקא לשתי המועמדות שהזכרת בכותרת יש תא מטען קטן יחסית)

לקיה סיד / i30 / פיג'ו 308 / סיטרואן C4 יש תא מטען ראוי בהחלט.

יהיה קשה למצוא SX4 מחומשת דלתות בתקציב הנתון.

הונדה 5 דלתות כמעט לא נמכרה כאן לפני 2010 ( המעטים שקיימים משנים מוקדמות יותר נמכרים במחירים גבוהים ) אז לדעתי כדאי לך לרדת מזה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשי סיבוב בחברות הליסינג השונות (דווקא לשתי המועמדות שהזכרת בכותרת יש תא מטען קטן יחסית)

לקיה סיד / i30 / פיג'ו 308 / סיטרואן C4 יש תא מטען ראוי בהחלט.

יהיה קשה למצוא SX4 מחומשת דלתות בתקציב הנתון.

הונדה 5 דלתות כמעט לא נמכרה כאן לפני 2010 ( המעטים שקיימים משנים מוקדמות יותר נמכרים במחירים גבוהים ) אז לדעתי כדאי לך לרדת מזה.

תודה רבה - הפיג'ו והסיטרואן ידועות כאמינות עם טיפולים זולים? (קצת נרתעתי ממכוניות אירופאיות כי הן ידועות כיקרות לאחזקה - אני מבינה שזה לא כך?).

ו i30 מול הקיה סיד - איזה עדיף? יש לך דעה על הפורד פוקוס 5 דלתות?

שוב תודה על התגובה (מצטערת על כל השאלות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה - הפיג'ו והסיטרואן ידועות כאמינות עם טיפולים זולים? (קצת נרתעתי ממכוניות אירופאיות כי הן ידועות כיקרות לאחזקה - אני מבינה שזה לא כך?).

ו i30 מול הקיה סיד - איזה עדיף? יש לך דעה על הפורד פוקוס 5 דלתות?

שוב תודה על התגובה (מצטערת על כל השאלות)

הן דווקא מן הזולות לאחזקה.

ה-i30 והקיה סיד - הן די דומות אחת לשניה (הבדל בעיקר בגימור) שלדה ומנוע זהים. המתלים של הסיד מכויילים בצורה קצה יותר קשיחה.

הפוקוס יותר כבדה מהן ובעלת המנוע הכי חלש.

לדעתי כולן טובות וההכרעה צריכה להיות בנסיעת מבחן...

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הן דווקא מן הזולות לאחזקה.

ה-i30 והקיה סיד - הן די דומות אחת לשניה (הבדל בעיקר בגימור) שלדה ומנוע זהים. המתלים של הסיד מכויילים בצורה קצה יותר קשיחה.

הפוקוס יותר כבדה מהן ובעלת המנוע הכי חלש.

לדעתי כולן טובות וההכרעה צריכה להיות בנסיעת מבחן...

קיה ביד סובלת משוק ירוד,

ניתן לקנות אותה באופן זול משמעותי מ איי 30 למרות שזה אותו אוטו ואפילו עם אחריות מורחבת ל 7 שנים כך שסביר להניח שהאוטו עדיין באחריות,

SX4 אוטו אמין ביותר (וישיבה גבוהה) לא חושב שתמצאי בתקציבך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקיה הטענות על שוק ירוד לא מחזיקות מים - כל המכוניות שנמכרו לציי רכב הן עם אחריות לשלוש שנים בלבד.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטוגריה הזו של רכבים בסגנון הסקודה יטי והקיה סול היא לא בדיוק מוגדרת. הם מעט גדולים מהמיקרו-ואן המסורתי אך אם זאת קטנים ממיני-ואן אמיתי. יש מספר מצומצם מאוד של רכבים בסגנון, את חלקם כבר הציעו לך לפני.

אני ממליץ בחום לבדוק את הניסאן נוט. חסכונית, מרווחת, גבוהה לישיבה ואמינה. לדעתי זו תהיה הבחירה המושלמת לאור הדרישות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי סקודה אוקטביה 2 תתאים, אולם הטיפולים אינם זולים במיוחד.

OctaviaHatch.jpg

Skoda-Octavia_2005_800x600_wallpaper_25.jpg

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית קורא לפני שהגבת היית רואה שהיא נתנה אותן בתור דוגמא למה שהיתה רוצה ביודעה שהן לא נכנסות בתקציב.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
הקטוגריה הזו של רכבים בסגנון הסקודה יטי והקיה סול היא לא בדיוק מוגדרת. הם מעט גדולים מהמיקרו-ואן המסורתי אך אם זאת קטנים ממיני-ואן אמיתי. יש מספר מצומצם מאוד של רכבים בסגנון, את חלקם כבר הציעו לך לפני.

אני ממליץ בחום לבדוק את הניסאן נוט. חסכונית, מרווחת, גבוהה לישיבה ואמינה. לדעתי זו תהיה הבחירה המושלמת לאור הדרישות שלך.

תודה רבה על כל התגובות - מצטערת על הדיליי במענה - לא קיבלתי התרעות למייל.

בהקשר לתשובה הזאת - אני בדיוק מסתכלת על הניסאן נוט, וגיליתי רק עכשיו גם את הטויוטה ספייס ורסו - אבל קצת קשה למצוא אותם בשוק. האם יש בכלל מה להסתכל על אלה לפי התקציב והצרכים?

יש עוד שתי מכוניות שפתאום גם היו נראים לי אולי רלוונטיים - סיטרואן C3 פיקאסו או ההונדה ג'אז? כדאי להסתכל בכלל?

שוב תודה לכולם!

(וחג שמח...נקווה שיהיה רכב סוף סוף השבוע!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן נוט היא אופציה ראויה בהחלט, הספייס ורסו - לא בתקציב.

ה-c3 וג'אז הן קצת קטנות ואין הרבה היצע בשוק.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...