Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלעד שרותי רכב - פחחות וצבע בחולון 053-8094135- חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 2866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

DSCN0985.JPGרק עכשיו למדתי איך להעלות תמונות קחו טעימה קטנה .

DSCN0983.JPGDSCN0986.JPGDSCN0983.JPG

עריכה אחרונה על ידי turbo guy
הוספת תמונות

only the turbo guys have the ability to disappear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שוב אני חייב לשתף אבל תבינו אני חי את זה .כבר סיפרתי שהרכב שלי נמצא בפרוייקט צבע באלעד ,

אבל לא על הרכב שלי רציתי לדבר הפעם ,אלה על סוג של אגדה מוטורית

מדהימה בעיני .לפני מספר ימים בעודי בעיצומו של תיעוד הפרוייקט שלי

אני שומע צליל מנוע מוכר ומשכר ,בפתח המוסך עומדת פיאט קופה 20V TURBO

אחת הבודדות מבציר 98 ,כחולה לא כל כך יפה וכן בת שש עשרה ,

קצת חבוטה ,קצת דהויה ,וכבר לא ממש מסובבת ראשים ,

היתי חייב לצלם כי אני יודע שבכולנו זורם דלק באוקטן גבוהה .

שימו לב לרמת המיקצועיות שימו לב גם לפיברגלס בו צופה הרכב כהכנה לצבע לא רואים את זה בכל מקום .

מקווה שתהנו

DSCN1030.jpgDSCN1032.jpgDSCN1036.jpgDSCN1039.jpgDSCN1040.jpg

עריכה אחרונה על ידי turbo guy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

חס וחלילה פיברגלס, התכוונת בטח לפוליאסטר. לא תהליך נדיר במיוחד אבל בהחלט לא כולם מקפידים עליו.

מה עם הרכב שלך? איזה רכב זה בכלל? נשמח לעוד תמונות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חס וחלילה פיברגלס, התכוונת בטח לפוליאסטר. לא תהליך נדיר במיוחד אבל בהחלט לא כולם מקפידים עליו.

נו אתה מבין מה קורה שאתה נמצא עשרה ימים ונושם צבע? אכן פוליאסטר

לגבי הרכב שלי אני בדיוק באמצע עריכה והיום כבר יעלה דוח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל מקווה שימצא חן בעינייך 8)

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?525077-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%99%D7%A7%D7%98-%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D7%9E%D7%93%D7%94%D7%99%D7%9D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

החוויה האישית שלי: הגעתי לפני מספר חודשים למקום בעקבות התגובות וההמלצות החמות בפורום ואני חייב להגיד שלא התאכזבתי. קיבלתי עבודה יפה מאוד, יחס חם ואישי ומספר תוספות ששיפרו לי מאוד את החוויה - כגון טרמפ לעבודה לאחר מסירת הרכב, שטיפה ופוליש לרכב שבוע לאחר העבודה, עבודה של מספר שעות, שנעשתה ללא כל חיוב. מעבר לכך שהעבודה הייתה מעולה המחיר היה מאוד הוגן ובהחלט משהו שכל אחד יכול לעמוד בו בכבוד. כולם היו מאוד אדיבים ונחמדים וההרגשה הייתה של מוסד מקצועי שעובד ברוח ובסטנדרט שלא פוגשים הרבה בישראל. חזרתי שוב למקום עם הרכב של חמי, אשר גם הוא קיבל את אותו הטיפול ולאחר מכן עם עוד עבודה על הרכב שלי. גם כשהיו דברים קטנים שדרשו תיקון ושיפור, כמו שיכול לקרות בכל עבודה, נתנו לי להרגיש שזה הכי בסדר להעיר ומיד התחייבו לטפל בהכל מבלי דיונים או וויכוחים. בעיניי, נכון להיום זה המקום מספר 1 בישראל בתחום הפחחות / צבע / שחזור וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוויה האישית שלי: הגעתי לפני מספר חודשים למקום בעקבות התגובות וההמלצות החמות בפורום ואני חייב להגיד שלא התאכזבתי. קיבלתי עבודה יפה מאוד, יחס חם ואישי ומספר תוספות ששיפרו לי מאוד את החוויה - כגון טרמפ לעבודה לאחר מסירת הרכב, שטיפה ופוליש לרכב שבוע לאחר העבודה, עבודה של מספר שעות, שנעשתה ללא כל חיוב. מעבר לכך שהעבודה הייתה מעולה המחיר היה מאוד הוגן ובהחלט משהו שכל אחד יכול לעמוד בו בכבוד. כולם היו מאוד אדיבים ונחמדים וההרגשה הייתה של מוסד מקצועי שעובד ברוח ובסטנדרט שלא פוגשים הרבה בישראל. חזרתי שוב למקום עם הרכב של חמי, אשר גם הוא קיבל את אותו הטיפול ולאחר מכן עם עוד עבודה על הרכב שלי. גם כשהיו דברים קטנים שדרשו תיקון ושיפור, כמו שיכול לקרות בכל עבודה, נתנו לי להרגיש שזה הכי בסדר להעיר ומיד התחייבו לטפל בהכל מבלי דיונים או וויכוחים. בעיניי, נכון להיום זה המקום מספר 1 בישראל בתחום הפחחות / צבע / שחזור וכו'.

במקרה שלי הגעתי כלקוח {עוד לפני הפרוייקט שעשיתי } ויצאתי כבן משפחה .

כמות הפירגון שקיבלתי על איכות העבודה ,הגימור המטורף,מחברים מאנשי מקצוע ואפילו מאנשים ברחוב היא אדירה ..

אני שנים נמצא בעולם הזה של שיפורים שדרוגים פרוייקטים קיצוניים ראיתי כמעט הכל .

ראיתי גם אנשים ששילמו פי שתיים ממני ולא קיבלו 50% מהאיכות שקיבלתי .

אם לא שמתם לב עד עכשיו אז אני מפרגן לחברה האלה בטירוף ..:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי וזה באמת ניראה מאוד טוב,פשוט הייתי רוצה לראות עוד עבודה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי אחר מוסך פחחות וצבע ולאור כל ההמלצות וחוות הדעת החיוביות החלטתי להכניס את האוטו לתיקון אצל אלעד שרותי רכב.

השירות היה מצויין, התחיל ממענה מהיר בSMS לגבי הצעת מחיר (שהייתה הוגנת ביותר), והמשיך במקום כאשר טיפלו בי במהירות, הכנסתי את האוטו לטיפול ב8 בבוקר וב14 התקשרו להודיע לי שהאוטו מוכן ואני מוזמן לבוא לאסוף אותו. התיקון היה מקצועי כפי שאתם יכולים לראות בתמונות ובסך הכל אני מרוצה.

החבר'ה אדיבים ומקצועיים ומבלי שביקשתי על הדרך צבעו לי עם מכחול כמה נקודות שהתקלף הצבע כנראה מאבנים קטנות שפגעו באוטו, גם לא עזבתי לפני שדני וידה שיש לי איך לחזור הביתה והקפיצו אותי לתחנת אוטובוס הקרובה שממנה יוצא הקו שלי.

בקיצור - אחלה מוסך, כיף לדעת שיש עדיין בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים בארץ.

להלן התמונות להתרשמותכם, לפני ואחרי:

_¬___ץ___פ 1.JPG_¬___ץ___פ 2.JPG

_¬___ץ___פ 2.JPG

חופשי להתגלגל כמה שארצה :D

10$ הנחה (לכם ולי) להזמנה מ-vitacost.com - אם תרשמו דרך הלינק הזה. :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם בית העסק: אלעד שירותי רכב

מהות השירות: טמבון שנפגע כתוצאה מפגיעה בעמוד

מחיר ששולם : 300 ש"ח

תיאור: אין לי מילים ! הגעתי אל אלעד שירותי רכב, לאחר ששלחתי לאפי, בטלפון הנייד,תמונה שנענתה בצאת השבת בתשובה מדוייקת. הבוקר נחתנו אצל אפי היקר ודני קיבל את אישתי,הרגיע אותה והבטיח לה עבודה מצויינת !

דני עבר איתה על האוטו, הבהיר לה שלא כדאי לתקן פגיעות פח כי זה מוריד מהערך, התנהג באמינות מושלמת !

אמר "עד 12:00 האוטו מוכן" אך בגלל שהתעכבנו,באשמתנו, אמר עד 14:00 או 15:00. הוא כל כך רצה לא לאכזב אותנו, שב 12:00 ומשהו הוא התקשר וב 13:00 לערך האוטו כבר היה אצלי, עם מישהו שהביא לי אותו עד הבית !

לאדם עסוק כמוני, זה פשוט שירות מושלם !

וההפתעה ? אישתי ביקשה ממנו הצעת מחיר לגבי הטמבון מקדימה. הוא אמר שהוא יבדוק,יבחן לפעם הבאה. כשהוא חזר אליי הוא הפתיע אותי מאוד, אמר לי שהוא צבע את המכות מקדימה. הסתכלתי על הטמבון ונהדמתי ! צבע את כולו ללא חיוב נוסף.

אני מתרגש,באמת,כי אני מכיר הרבה אנשי מקצוע אבל נשמות כאלו טובות כבר מזמן לא ראיתי !

חברים, תעזבו שטויות - רק אלעד שירותי רכב !

ומי שמנסה לצנן לנו את ההתלהבות, שיסע לאחמד בכפר קאסם שירמה אותו, סוף סוף בעל מקצוע אמין וישר בישראל !

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי לאלעד בעקבות כל ההמלצות בפורום.

היתה לי פגיעה בדלת ובכנף הימנית + שריטות בטמבון האחורי בעקבות תאונה.

קיבלתי הצעת מחיר הוגנת וכבר יום למחרת הרכב היה בידי דני והצוות המוכשר.

הרכב חזר אליי באותו יום. יצאתי מאוד מרוצה מהעבודה שנעשתה ואפילו קיבלתי כמה אקסטרות בלי תוספת תשלום(צבע לעוד 2 דלתות ויישור מכה בכנף השנייה).

אני בהחלט מתכוונת לחזור לאלעד שירותי רכב בשביל תיקונים נוספים :)

תמונות לפני:

IMG_0641.JPGattachment.php?attachmentid=380403&stc=1&thumb=1&d=1399460426IMG_0642.JPG

תמונות אחרי:

IMG_0645.jpgIMG_0646.JPGIMG_0647.jpg

1464769_10201741585954598_1684695032_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה ששכן נסע רוורס ונתן לרכב שלנו "קטנה" ולא השאיר פרטים. לדעתי הוא פשוט לא שם לב.

בכל מקרה לא רציתי להשאיר את הרכב ככה, אז קפצתי לאלעד שרותי רכב על הבוקר. דני הסתכל, בדק ואמר לחזור בסוף היום.

בינתיים קבלתי רכב חלופי וחזרתי בסוף היום והמכה תוקנה ממש יפה. חשוב לציין שזה צבע לבן פנינה.

על הדרך הם צבעו שפשוף קל בפגוש ולא רצו לקחת על זה תשלום נוסף.

כל הסיפור נגמר בכמה מאות שקלים.

שרות נהדר ומחיר שווה - ממליץ

IMG_20140501_090923.jpgIMG_20140512_080210.jpg.

תודה לדני ולצוות

מצרף תמונות של לפני ואחרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם בית העסק: אלעד שירותי רכב

מהות השירות: טמבון שניזוק בנסיעה לרוורס + קמט קל בכנף שמאלית אחורית

מחיר ששולם : כמה מאות שקלים (ביחד לעבודה המצוינת - בזיל הזול !! )

כפריק של רכבים (מהמניין ) , לא יכולתי שלהתעלם מהתגובות המצוינות והפידבקים על המוסך.

אח שלי הגאון החליט להכנס ברוורס עם ההונדה שלנו באוטו של אבא . בפעם השנייה כבר !!

הנזק : טמבון יצא מהמקום , שפשופי טמבון , חור בטמבון בגודל של שקל , קמט ליד הפנס האחורי , פנס אחורי שבור .

שלחתי תמונות בSMS , נקבע מחיר ואפילו שהתברר במציאות שהיה קמט בפח שלא נראה בתמונה , לא גבו אגורה נוספת !

בנוסף תקין לי מעבר למה שביקשתי , זה כולל את מכסה טנק הדלק שהיה עליו שריטה , ישר את כל הטמבון והתא מטען שיעבדו בהרמונה.

מבסוט מהעבודה עד אין סוף.

בקיצור שירות מצוין , מהיר ויעיל . ניתן לראות את ההבדל בין עוד מוסך פחחות למוסך של אמנים בפחחות וההבדל הוא ניכר.

מאוד מרוצה , ממליץ בחום לכל המשוגעים שבינינו , איכות ללא פשרות ונוח מאוד לכל כיס.

מצורפות תמונות לפני ואחרי .

מומלץ!

מודה לכם מאוד ואפנה את כל מכריי.

IMG-20140511-WA0003.jpg

IMG-20140511-WA0005.jpg

IMG-20140511-WA0006.jpg

IMAG1746.jpg

IMAG1747.jpg

IMAG1749.jpg

IMG-20140511-WA0004.jpg

IMAG1745.jpg

עריכה אחרונה על ידי Athos