Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלעד שרותי רכב - פחחות וצבע בחולון 053-8094135- חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 2865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב לכולם

אני מנצל את האשכול עבור יעוץ והמלצות מבעלי ניסיון

כמה אמור לעלות שינוי צבע כללי לרכב?

מדובר ביונדאי אקסנט מודל 00 3 דלתות

הרכב במקור כסוף מטלי ורוצה לצבוע בלבן את כולו.

מה העלות?

האם צריך גם את הקורות מבפנים הרכב?

ניתנה הצעת מחיר של 1000 ש"ח אבל נשמע חשוד.

*אני יודע שצריך לשנות צבע ברישיונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמה המוסך של אלעד יקח על שינוי צבע כללי, חיצוני ופנימי . מכסף ללבן ?

האקסט 3 דלתות, לא גדולה בכלל.

בקשר לזמן הספקה של העבודה, לא אכפת לי שהרכב יעמוד שבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ שתשלח להם הודעה עם התמונה או תתקשר, אני חושב שמי שהציע לך ב 1000 שח מדובר פה בעבודה חאפרית, ואם זה באלעד אז כנראה זה באמת לצביעה בסיסית

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אז גם תורי הגיע. לרכב שלי נגרם נזק בחנייה (כנראה ממכולה), חור ושפשוף בדלת אחורית ונזק קטן לכנף. אחרי כל ההמלצות פה, ניגשתי לאלעד שירותי רכב. פגשתי את דני, הוא הסביר בדיוק מה הוא מתכוון לעשות, סיכמנו ש"על הדרך" נעשה עוד 2 תיקונים קטנים וצביעת פגושים. סגרנו יום. הבאתי את הרכב בבוקר (מונדאו 2008 - שמורה מאד ויפה...), דני דאג לי לטרמפ לעבודה וסיכמנו שאגיע אחה"צ או למחרת. הגעתי למחרת בבוקר, האוטו היה מוכן, עברנו על כל שנעשה, העבודה, לדעתי (אני ממש לא איש מקצוע...) ברמה גבוהה. אעלה תמונות מאוחר יותר.

דני אמר לי לחזור אליו עוד שבועיים לפוליש, ואכן חזרתי. נשלחתי לאיליה שעשה פלסטלינה ווקס ללא כל תשלום נוסף! לכל האוטו. זה חלק מהשירות. נכנסתי עם תיקו קטןן של דלת וכנף, ויצאתי עם אוטו "חדש".

לסיכום: חוויה נעימה וטובה, ואני מודה לחברים מהפורום על המלצותיהם, ומציע למי שזקוק לפחח, לתת קפיצה. מומלץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

למי שאין כוח לקרוא הכל אני אסכם ואומר שיצאתי מרוצה.

קילופי הלכה בפיג'ו שלי שברו אותי סופית ברגע שהתחילו להיווצר גם על מכסה המנוע. לכן חיפשתי מקום לביצוע עבודת פחחות וצבע.

בעקבות ההמלצות הגעתי לאלעד שרותי רכב. שם פגשתי את אפי שראה את הרכב, שמע את ממני על נקודות בעייתיות מבחינתי ונתן לי הצעת מחיר.

היות וכבר יש לי "ניסיון" עם בעלי מקצוע בארץ, הגעתי פעם נוספת לאפי על מנת שיראה את הרכב שוב ויאשר את הצעת המחיר שקיבלתי. זה נועד למנוע את "התוספות" שבעלי מקצוע רבים אוהבים להכניס במהלך העבודה וכדי שלא יהיו לאף אחד מאיתנו הפתעות. ההצעה של אפי נותרה כשהיתה ולכן סגרתי איתו תאריך שבו הרכב יכנס אליו לעבודה.

מלבד הצבע המקולף לא היו מכות רציניות על הרכב, בעיקר סימני פגיעות מחניות כמו בכל רכב שמסתובב במרכז הארץ.

מה שכן הטריד אותי והיה חשוב לי שיטופל:

1. מכסה מנוע שהיו בו גם גבעות וגם שקעים. גבעות כי כנראה מתישהו בחיי הרכב מישהו שכח משהו מתחת למכסה מנוע וסגר עליו את המכסה, היו 2-3 מקומות כאלה. והשקעים הגיעו כנראה מזוג שהחליט לממש פנטזיה על האוטו שלי בחניון. בקיצור - בלאגן.

2. שבר בחלק התחתון של הפגוש + הפגוש לא ישב פיקס במקום.

3. שבר בחצאית שלדעתי לא פשוט לתיקון.

4. קצת גלים בצידי הרכב - היה חשוב לי שיצא ישר פלס.

אציין שאני לקוח קצת קשה יותר מהממוצע והרכב מאוד חשוב לי. הייתי בקשר יום-יומי עם אפי שתמיד סיפק לי תשובות ועשה זאת בסבלנות רבה.

אספתי את הרכב וקפצו לי לעין כמה ליקויים (פדנט כבר אמרנו?). אפי ביקש שאכין רשימה מסודרת והוא יטפל בכל.

אכן זה מה שעשיתי. עברתי עם פרוג'קטור חלק חלק באוטו והרכבתי רשימה של כל מה שהציק לי. חזרתי לאפי עם 4 עמודים ופרוג'קטור :twisted:.

ציפיתי שהרשימה שלי לא תתקבל בברכה אבל טעיתי. אפי בחן את הרשימה ואמר שיטפל בהכל. דווקא מי שנדהמו מהבחור עם המגילה והפרוג'קטור היו עובדי המקום שאמרו שזו הפעם הראשונה שהם רואים דבר כזה :wink:. אני מאמין שבדיחות על העניין רצות שם עד עצם היום הזה.

אפי הצמיד לי עובד, יחיא (תותח!), שעבד על האוטו שלי ועבר איתי סעיף סעיף ברשימה עד שכל הליקויים טופלו לשביעות רצוני.

במהלך העבודה נשברו קליפסים של פס קישוט מתחת לפנס, קליפס של וינקר על הכנף וכיסוי מראה שהיה מודבק ולא רצה לרדת. כל אלה הוזמנו חדשים ללא שום ויכוחים.

אומנם זה לא היה "שגר ושכח" (אולי בגלל האופי שלי והפדנטיות) אבל אני בהחלט מרוצה מאוד מהתוצאה הסופית. הרכב באמת נראה מעולה ומושך הרבה מבטים עכשיו :lol:.

אני רוצה להדגיש שאני התנהלתי מול אפי מהתחלה ומאוד התרשמתי מהסבלנות, היחס והשירותיות שלו. הוא באמת היה קשוב לבקשות והערות שלי, קיבל את הדברים בהבנה ויצא גדול. ממליץ מאוד להתנהל מולו.

אני רוצה לציין לטובה גם את יחיא שלדעתי באמת מקצוען בתחום שלו ועושה עבודה ברמה גבוהה מאוד. הוא נאלץ להתמודד איתי ועם כל הבקשות שלי - עשה זאת בחיוך, המון סבלנות ותוך מתן הסברים.

מה שנשאר לנו לעשות זה שלייף סבון ואז באמת נסיים את העבודה על הרכב.

אני מצרף קצת תמונות של לפני ואחרי להתרשמות. בינתיים אין לי תמונות איכותיות של אחרי אבל מבטיח לצלם ולהוסיף.

IMG_4774.jpg

IMG_4776.jpg

IMG_4778.jpg

IMG_4779.jpg

1888617_10204273461089239_2998764656134820590_n.jpg

10749437_10204349414988039_614182922_n.jpg

10394495_10204013385827520_6813173557610879227_n2.jpg

10579927_10203998006723052_1250179935_n.jpg

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, גם אני רוצה לנצל את הבמה של קארספורום ולהמליץ לכם על "אלעד שרותי רכב".

לאלעד הגעתי דרך הפורום ובהמלצת האנשים פה.

ברשותי פורד פיאסטה שנת 83',בצבע לבן פנינה.

לצערי נפלה עליה סככה ופגעה במכסה המנוע וכנף קד' צד שמאל.

פניתי לאפי דרך הווטסאפ ע"מ לקבל הצעת מחיר,אפי החזיר תגובה עם הצעה מאוד הוגנת.

קבענו תאריך והגעתי אליו מקרית גת.

קיבל אותי אבא של אפי, הצעת המחיר נשארה כפי שסוכם והשארתי את הרכב.

גם אני פדאנט לא קטן והרכב מהווה עבורי יותר מסתם ברזלים.

כעבור 3 ימים הרכב היה מוכן והוריי אספו אותו,כאשר ראיתי אותו אחרי התיקון שמתי לב לכמה רג'קטים קטנים.

התלבטתי אם לשלוח לאפי הודעה או להשאיר את הרכב ככה, לבסוף החלטתי לנסות ושלחתי הודעה.

מיד הגיע הטלפון ואפי מהצד השני עשה את כל המאמצים על מנת לגרום לי להיות מרוצה.

הצעה שכללה איסוף הרכב מקרית גת(!!),רכב חליפי במקום.

כמובן שהרכב הוחזר לסשן נוסף,קיבלו אותי אפי ואביו,עברנו על הליקויים ובנוסף צבעו לי את הגריל הקד' כפי שביקשתי ללא תוספת מחיר!

חייב לציין לטובה את היחס והשירות,לא מוצאים דבר כזה היום בכל מקום.

אבא של אפי (דני?) הבטיח לי שלתיקון יש אחריות של 5 שנים (!!!) ושאני לא אהסס לבדוק אותו :)

בקיצור, מומלץ ביותר!

תודה רבה אפי-שיחקת אותה!

בברכה,

מולכו שי והפיאסטה.

אצרף תמונות בקרוב.

פורד פיאסטה 83':arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מצטרף להמלצות על אלעד שירותי רכב. הגעתי אחרי בירורים למקום כדי לתקן פגיעת סף ומכה בדלת שהועברו אלי בירושה מהבעלים הקודם שפגע בפטרית בטון עגולה. נשארתי עם העובדים לכל אורך העבודה, ראיתי את שלבי הפחחות והצביעה. יצאתי מרוצה מאוד ממהלך העבודה, מהסבלנות וכמובן מהתוצאה הסופית. דני עבר לבדוק מדי פעם שהעבודה מתקדמת כמו שצריך, כל העובדים היו סובלניים לשאלות שלי ובכללי באמת תענוג, אני מרוצה מאוד, אחזור אליהם אם חס וחלילה אזדקק לעזרתם וגם אמליץ לחברים במידה ומישהו יזדקק.

תמונות של מהלך העבודה ניתן לראות כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ביקרתי במקום לצורך תיקוניים קוסמטיים וצביעה של מס' פריטים בודדים ברכבי.

כל האינטראקציה התבצעה מול אפי - אין ספור תשבוחות יש לי לומר על הבחור הזה, בא לקראתי בצורה שאני אפילו לא האמנתי... על חלק מהדברים בכלל לא רצה לקחת כסף!

אין ספק שאחזור בשנית (במידה וחלילה אצטרך), מומלץ ביותר!

Mazda 6 GG Luxury 2.0 07 - Exciting Zoom Zoom

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון קצר - לאחר המלצות מכמה כיוונים על אלעד שירותי רכב בחולון, הלכתי אליו והתוצאה יצאה פשוט מעולה.

יש להם מקום רציני ועסוק ביותר. קיבלו אותי בשעה שקבענו וטיפלו באוטו מהר ובמקצועיות ובנחמדות. נראה כמו שיצא מהמפעל.

בקיצור, מומלצים מאוד!

[ATTACH=CONFIG]408356[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]408357[/ATTACH]

IMG_0241.jpg

IMG_0242.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

גם אני "נפלתי"!

לאחר המלצות חוזרות ונשנות כאן בשרשור, פניתי אליהם. קיבלתי הצעת מחיר טובה. הכנסתי את הרכב לטיפול שנמשך כיום וחצי, שבסופו יצאתי מרוצה מאוד מהתוצאה הסופית. התיקון מעולה, והרכב נראה כאילו יצא חדש מהחברה.

לזכותו של דני הבעלים אני אציין שהבחור באמת אוהב את העבודה שלו, הוא דאג להוציא אותי עם חיוך מאוזן לאוזן תוך כדי שהוא מסביר לי מה הוא הולך לעשות, איך התיקון מתבצע ולמה זה לוקח יום (ולא כפי שחשבנו בהתחלה מהבוקר עד אחר הצהריים). עד שהרכב לא היה פיקס הוא לא נתן לי לגעת בו. באמת כל הכבוד!

אני יודע לאן אני אחזור פעם הבאה.

ותודה כמובן גם לאלעד שהיה סבלני אליי בווטסאפ.

אתן לתמונות לדבר:

unnamed.jpgפגיעה כנף.jpgשפשוף צד.jpgתיקון שפשוף.jpgתיקוף כנף.jpg

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...