Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלמה סיקסט מול אוטו סנטר

יהודהס
שימו לב! השרשור הזה בן 4145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שתי החברות גדולות, מוכרות וטובות.

אבל...

לי באופן אישי יש ניסיון טוב יותר עם אוטוסנטר מאשר עם שלמה-סיקסט. או בוא נגיד את זה ככה - במקרה שיש בעיה עם הרכב שאתה קונה כנראה שיהיה לך הרבה יותר קל לטפל בבעיה עם אוטוסנטר מאשר עם שלמה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצע חיפוש באתר על "שלמה סיקסט", אח"כ תחליט ממי אתה קונה את הרכב.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה ניסיון רע מאד עם שלמה סיקסט. אני אליהם לא אתקרב יותר . שקרנים בחליפות. הבטחות לחוד ומציאות לחוד.

הייתי צריך לעשות הרבה בלאגן שיחזירו לי את ה-500 ש"ח שלי (לא לקחתי את הרכב כמובן).

הנה קישור. תחליטו אתם:

HU-Pioneer 4250SD, Comp- Morel Tempo 6, Sub- ES200, AMP- Hertz HE4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצע חיפוש באתר על "שלמה סיקסט", אח"כ תחליט ממי אתה קונה את הרכב.

ובנוסף לכך,ה חויית קנייה מצויינת באוטו סנטר- נרכשה מהם I30 שעברה 30960 ק"מ לפני כמעט שנה (בקרוב סיכום שנתי).

לגבי שלמה סיקסט- קיבלתי מהם "הצעה נדיבה" חודשיים לפני מועד הרכישה מהרץ וכאשר שאלתי כמה שווה הרכב שלי בטורייד אין הם אמרו,שעד שהם לא מקבלים עליו כסף הוא נחשב "ברזל"-בקיצור רצו אותו חינם חבורת המוכרים המהוללים שלהם.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכללי אוטוסנטר נחשביך למקום שנותן שירות טוב יותר משלמה סיקסט.

אבל- וזה אבל גדול, כל מקרה לגופו ולא הייתי סומך על אף אחד מהם.

בהצלחה.

למכירה ידית פתיחת דלת נהג מברזל לאיביזה 2001-2

וכמו כן ממיר במצב מצויין. פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שייך ל"מועדון החברים" שנפגע משלמה סיקסט ולכן אין לי ספק לגבי זה שממש לא כדאי לך לעשות עסקה איתם. כול מה שנאמר כאן לפני עליהם פשוט נכון.

לגבי אוטו סנטר, אין לי הרבה מידע עליהם אבל מאוד הפתיע אותי שכשביררתי על קניית רכב חדש דרכם הם רצו למכור לי במחיר המחירון + ריבית על המימון כאשר זה ברור לכולנו שהם משיגים את הרכב בהנחה של לפחות 20% ולקחת את הכול ולא לספוג את הריבית או חלק ממנה לפחות נשמע כמו צעד עסקי לא אטרקטיבי בכלל. גם לקח להם המון זמן להגיב לפנייות שלי אבל יכול להיות שהיה להם פאלטה אצלי בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המגיבים פה שהתייחסו לשלמה סיקסט התייחסו רק לשלב רכישת הרכב. אני גם התייחסתי לחברה הזאת בעבר, אבל בניגוד למגיבים פה, ההתייחסות שלי היתה לשלב שבו הרכב עדיין אצלם ונסובה בעיקר סביב שגרת התחזוקה של צי הרכב שלהם.

החיפוש הוא ידידך הטוב ביותר - השתמש בו בתבונה ותגלה אוצרות בלומים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...