Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסמוי של כביש החוף עצר אותי

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 7165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול בבוקר עצר אותי שוטר עם אקורד כסופה סמויה בכביש החוף על חגורה.

נסעתי לי בימני עצבני כמו בכל יום בשבוע האחרון ובגלל שאין לי מזגן היה קצת חם הורדתי קצת את החגורה.

הוא בא לי במהירות מהשמאלי צועק לי פיג'ו שחורה אחרי לעצור בצד או משהו בסגנון (הם לא משקיעים במגפון איכותי וברור). בקיצר עצרתי אחריו בשוליים הרחבים לפני הכניסה למושב אודים על כביש החוף, שואל למה היתי בלי חגורה, אמרתי שהורדתי לשניה! הוא אומר לי טוב תוציא רישיון, הוצאתי את הרישיון מהכיס השמאל שמצריך הורדה של החגורה, בדוח הוא כתב בדברי הנהג "הורדתי את החגורה השניה" מה ששונה מהורדתי לשניה. נראה לכם במשפט אני יכול לטעון שהורדתי את החגורה לפני שהוא יצא אלי כדי להוציא לו רישיון מהכיס? גם נסעתי על 90 בערך (תנועת בוקר) והוא בא לי במהירות של לדעתי 110 מהנתיב האמצעי, סתם בשביל הידע זה יכול לעזור לי להראות שהוא גם חרא ואולי לקבל קצת התחשבות?

זה 250 ש"ח אבל סתם מעצבן אותי שבשבוע האחרון אני חוטף מלא דוחות חניה כי אני עוצר 5 דקות בכל מקום וחוטף בראש 250 500 שקל דוחות חניה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כנס לפורום טכני.נסיעה עם חגורה פגומה יכולה להביא לנזק לראש המנוע.

אבל ברצינות-דחילאק-למה נסעת בלי חגורה?

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי היה חם ונמאס לי שכל פעם בעיה אחרת והמזגן לא מקרר, אז כמה דקות הורדתי קצת, 99 אחוז מהנסיעות אני עם חגורה ואני לא בא להמציא תירוצים כאלה או אחרים אין לי אינטרס לשקר פה.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה 250 ש"ח אבל סתם מעצבן אותי שבשבוע האחרון אני חוטף מלא דוחות חניה כי אני עוצר 5 דקות בכל מקום וחוטף בראש 250 500 שקל דוחות חניה.

מי שחמור אוכל קש , למרות שאני לא מבין למה מחלקים דו"חות על חגורה ? האבולוציה תעשה את שלה . בפעם השנייה היום , DARWIN RULES !

באמת מעצבן אותך ?

יותר ממה שההוא שרצח את הוריו ואח"כ בכה שהוא יתום ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי לי בימני עצבני כמו בכל יום בשבוע האחרון ובגלל שאין לי מזגן היה קצת חם הורדתי קצת את החגורה.

ואתה עוד רוצה מאיתנו עזרה? נוסע בלי חגורה ועוד מעז להתלונן... שלא לדבר על דוחות החנייה - אתה קולט מה אתה כותב בכלל? :roll:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לדעת שמשטרת התנועה מחלקת (לפחות בשבוע האחרון) דו"חות ראויים ומוצדקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני אני לא מתכוון לדון שוב בנושא החניות בת"א, וזה לא שחניתי במקום מפריע לתנועה, חניתי פשוט בלי תו חניה 5 דקות כדי לרדת לקחת מחשב מקולקל! ממש פשע!

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני אני לא מתכוון לדון שוב בנושא החניות בת"א, וזה לא שחניתי במקום מפריע לתנועה, חניתי פשוט בלי תו חניה 5 דקות כדי לרדת לקחת מחשב מקולקל! ממש פשע!

עובדה, קיבלת את המגיע לך...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נשמע טוב שאתה נוסע בלי חגורת בטיחות! אולי ב-99 אחוז האלו אתה נוסע בלי חגורה עד שב-1 אחוז אתה יכול פשוט לאבד את החיים! במיוחד כשאתה נוסע 90 קמ"ש

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובדה, קיבלת את המגיע לך...

ואתה הצדיק שלא עובר את 90 בבין עירוני ונוסע תמיד בימני, רוני תחסוך ממני.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חוקים שלא עוברים

90 בכביש מהיר? נו באמת... כאילו ש120 זה ממש מהר

יפה שאתה שם חגורה ב99 אחוז, חבל שלא ב100

והאמת...לא הבנתי מה הקשר בין "חם לי" לבין להוריד את החגורה, היא לא כ"כ מחממת....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חוקים שלא עוברים

90 בכביש מהיר? נו באמת... כאילו ש120 זה ממש מהר

יפה שאתה שם חגורה ב99 אחוז, חבל שלא ב100

והאמת...לא הבנתי מה הקשר בין "חם לי" לבין להוריד את החגורה, היא לא כ"כ מחממת....

אז כאילו ש5 דקות כדי לקחת "סחורה" זה רציני.

ולא מחממת, היא יוצרת תחשות חנק כשחם, יש הרבה אנשים ששמים אטב כביסה בחגורה והיא ממש משוחררת, מעניין אם על זה היו נותנים לי דוח.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...